Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Colon 95 % posiadania. Te 5% dla przeciwnika żeby mógł chociaż z połowy zacząć mecz
0
Areola broni wszystko, jak dojdzie do karnych City odpadnie.
0
@brt murem za knurem
0
Zgadnijcie kto zapłaci rachunek za ten mecz Bayernu xD
0
Puchary to puchary, zaraz jeszcze City odpadnie jak znam życie
2
@FCB_dimiC powolutku?
1
To idź, byle dalej od tego klubu, bo wstyd, że tacy piłkarze muszą tu grać.
0
Bayern XDDDD
1
@Batys a frajerzy stracą skuszeni wysokimi kursami jak np. ponad 1.8 dziś
1
zdejmijcie w końcu tego ogóra z 14, no ludzie przecież to sabotaż jakiś
0
Strzały w światło bramki: 0 (słownie: ZERO)
I NIE ZMIENIA SIĘ NIC!
0
chłop nie może okiwać przeciwnika to postanowił kiwać się sam ze sobą i też nie dał rady
3
Brawo Coutinho, fristajlo, łakamakafą
1
@kaamil1910 niech strzela, dla mnie jak on jest na boisku to jest 10 vs 11, chłop jest tragiczny w każdym aspekcie
2
Produktywność zagrań Coutinho to 0 %
0
Mecz drużyn na podobnym poziomie, co z resztą widać na tabeli ligowej. xD
4
@Jacu327 obaj znakomici
1
@HighestInTheRoom tak to sie nie bawimy xD
0
@SonBarcaGoku właśnie myślę czy z podpórką nie zaryzykować
1
@Majkel34 już posmarował tobą chleb
1
https://zapodaj.net/68492c41ecfd1.png.html
nasz bilans z Vallecano,
Rudy dzisiaj kolejny rekord wali na łeb
0
Czesiek out, jeszcze Rudy, Ole i to będzie na tyle.
0
Juve już wraca do normy, underowe mecze, gole w końcówkach :D
0
ale tam jest dzicz na tych trybunach
3
Hakimi czerwo xDDDDD
0
Michniewicz raczej out, kompromitacja Legii. Blamanż.
3
@Encore kroić złodziei do zera xD
0
@ROBSSSON @Kurkmen chyba wrzucał, poszukaj w jego postach
3
98 minuta
Benfica na 1-0, emocje xD
2
@Kapitan hawk no to jak nie zrobił kontry to RIP xD