1

@Colon 95 % posiadania. Te 5% dla przeciwnika żeby mógł chociaż z połowy zacząć mecz

0

Areola broni wszystko, jak dojdzie do karnych City odpadnie.

0

@brt murem za knurem

0

Zgadnijcie kto zapłaci rachunek za ten mecz Bayernu xD

0

Puchary to puchary, zaraz jeszcze City odpadnie jak znam życie

2

@FCB_dimiC powolutku?

1

To idź, byle dalej od tego klubu, bo wstyd, że tacy piłkarze muszą tu grać.

0

Bayern XDDDD

1

@Batys a frajerzy stracą skuszeni wysokimi kursami jak np. ponad 1.8 dziś

1

zdejmijcie w końcu tego ogóra z 14, no ludzie przecież to sabotaż jakiś

0

Strzały w światło bramki: 0 (słownie: ZERO)

I NIE ZMIENIA SIĘ NIC!

0

chłop nie może okiwać przeciwnika to postanowił kiwać się sam ze sobą i też nie dał rady

3

Brawo Coutinho, fristajlo, łakamakafą

1

@kaamil1910 niech strzela, dla mnie jak on jest na boisku to jest 10 vs 11, chłop jest tragiczny w każdym aspekcie

2

Produktywność zagrań Coutinho to 0 %

0

Mecz drużyn na podobnym poziomie, co z resztą widać na tabeli ligowej. xD

4

@Jacu327 obaj znakomici

1

@HighestInTheRoom tak to sie nie bawimy xD

0

@SonBarcaGoku właśnie myślę czy z podpórką nie zaryzykować

1

@Majkel34 już posmarował tobą chleb

1

https://zapodaj.net/68492c41ecfd1.png.html
nasz bilans z Vallecano,
Rudy dzisiaj kolejny rekord wali na łeb

0

Czesiek out, jeszcze Rudy, Ole i to będzie na tyle.

0

Juve już wraca do normy, underowe mecze, gole w końcówkach :D

0

ale tam jest dzicz na tych trybunach

3

Hakimi czerwo xDDDDD

0

Michniewicz raczej out, kompromitacja Legii. Blamanż.

3

@Encore kroić złodziei do zera xD

0

@ROBSSSON @Kurkmen chyba wrzucał, poszukaj w jego postach

3

98 minuta
Benfica na 1-0, emocje xD

2

@Kapitan hawk no to jak nie zrobił kontry to RIP xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?