1

@Nightingale każdy potrzebował.

1

@MesQueUnClub96 bo to dobry piłkarz jest

1

@zuris mi też siadło PSV - Monaco i wszyscy zadowoleni xD

1

@zuris czyli będzie remis xD

0

@zuris oby nie bo dla beki postawilem 50 na Sturm a to jeszcze sie okażę że wejdzie xD

0

@Lokoo dobrze idzie na razie, jeszcze 12 brakuje

1

@Janas11224 nawet nie ma o czym dyskutować - fakt.

1

@BorzyKrzys no przedwojenna Warszawa była 100 razy ładniejsza od tej obecnej

1

@Comfortable_ od początku było z nim coś nie tak xD

1

@fart https://pbs.twimg.com/media/DcLQpqHWkAAQOy2.jpg
Allegri czy może
JACK BONAVENTURA ????

1

@Encore wezmę pod uwagę, od ch... meczów dziś ogólnie :D

0

@mikiiki no siadło siadło, też miałem over w meczu Bayernu także farcik

1

@amanter Misiael Balak złota gała

1

@Encore co dziś na NBA? Na Durancie wczoraj zarobiłem xD może i dziś sie uda

1

SPalony xD

0

Ole bez zmian, przecież jest w pyte

1

@Comentateiro a szkalować Polaków ręką można, tylko gole im przeszkadzają, parówy

1

Nojeeer klasa

0

Czerwone diabły xD

0

Atalanta przyjechała po swoje do Anglii.

2

Julian zachlał pałę, powiedzmy szczerze.

2

Żewłakow i Iwański, no kur... mać

0

dobra, za 20 minut na TVP Sport prawdziwa drużyna, z prawdziwym trenerem

2

3 pkt
ale ludzie święci, przecież na to się kur... patrzeć nie da

0

Dziadek Kun wchodzi

2

Ktoś tam pisał wczoraj że minimalny wynik to 4:0 dla Barcy
dobre

20

To powinna być 2 bramka, fatalne zachowanie Fatiego.

0

Pique z przodu byłby i tak lepszy od tego całego Luuka

0

Ło kurde mamy celny strzał na bramkę, ruszyła maszyna

0

@LakiLuke Lana Rhoades coś wydała? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?