Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Były bramkarz reprezentacji Maciej Szczęsny zatrzymany za jazdę po wpływem alkoholu"
xDDD
4
siemanko środowy poranku
4
@macio_944 tak, jeden z ostatnich "wielkich" tamtych lat
mieliśmy naprawdę wybitnych aktorów jak Wilhelmi, Pyrkosz, Pokora czy właśnie Gajos
9
Tak to się właśnie robi. Pozwalamy minimalnym dozom ulubionej substancji spływać wolniutko w kierunku przełyku. Chłonne ścianki z rozkoszą wchłaniają każdą cząstkę mocy. MOC JEST Z NAMI!
0
@Bobo25 otóż nie xD
1
czasami masz tak, że spojrzysz na czyjąś mordę i wiesz, że on kłamie jak z nut albo ma po prostu dużo za uszami
@DOWN PAGE
1
@Lola120 a co Ty myślisz, 10-20 zł od kursu na ulicy nie leży :P
13
@Lola120 to Kuman, już teraz dorabia bo wie co będzie za parę tygodni.
1
@Encore tylko Italia byku, Pogba niech się zadowoli jakąś tarczą wspólnoty ;P
Mówię o końcowym zwycięstwie oczywiście
2
Plują nam w twarz a my udajemy, że pada deszcz
3
@Encore
Mówiłem że łatwe pieniądze na Atleti xd
7
@Encore Stiwen Senegal dobry bydlak
1
@Encore Atletico pewniaczek, co?
0
@Encore nowe pewniaczki i nowe nadzieję na życie lepszej jakości :D
37
I mamy pierwszy dzień października mili państwo.
3
@Criss18Barca że tak zażartuję, za płatną płacisz a za bezpłatną nie
3
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/244112242_1966142090234580_1419298260931597629_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=PCT497rALtsAX-e23Li&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=f57d89e59f2ed07db1392103e8e36dea&oe=617D1EDF
Łatwo
0
https://zapodaj.net/a71f62518ca33.png.html
TAAAAAAK JEST!!!
Dziękuje Legia!
0
Kolejna setka, to się kur.... zemści zobaczycie
0
ależ to się zemści xDDD
6
My bez cienia ironii mielibyśmy ogromne problemy wygrać przy Łazienkowskiej.
3
@Danger204 łysy gość z szalikiem Legii
czego tu oczekiwać xd
2
Wjechałem za 50zł na Legie DNB, ciekawe czy utrzymają
0
@Mr8lack tak o to, pamiętasz czy jak aktywowali ci karte to musiałeś numer zarejestrować jeszcze? bo dostałem maila dziś że karta już aktywna a neta nie ma, dzwonic nie mogę bo cały czas podobno numer nie jest zarejestrowany
0
siema, jeszcze raz muszę zapytać
czy ma ktoś kartę w Viking Mobile albo korzystał z tego?
0
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p843x403/243293788_1965471366968319_8407500505046874327_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=MG1jd9G_LSYAX-xkPRO&tn=RMOa__cpej9sE-B-&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=fa43a4d08f8932e3a2bdebaed245c390&oe=617B7BB9
TAK TO WYGLĄDA
0
co ciekawe Barcelona u19 przegrała z Benficą 4 jajo xD ale my rozpier... system w Europie
2
@Kamil689 Nikodem Dyzma.
1
strzały na bramkę: 0
klasyka gatunku xd
6
Czerwone Diabły, widzimy się w Lidze Europy ;D