Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy już goli frajerów.
1
dobra, odpalam Chelsea z Juve, zobacze chociaż kawałek dobrej piłki xD
mam za mało piw żeby tę katorgę oglądać
0
Hahahaha
X DDD
0
wczoraj nie wiedziałem co zagrać w tej LM ale dzisiaj to już kur... w ogóle nie mam pojęcia, jakieś pomysły?
0
ktoś zamawiał kiedyś kartę z mobile vikings przez kuriera?
2
SZERYF łatwo po kursie 28
XDDDDDDD
4
Sheriff Tyraspol, zapamiętajcie tę nazwę
1
Liverpool znowu jest mocny. LM będzie bardzo ciekawa w tym sezonie.
9
K R Ó L
3
@Ratamahatta jest Anglikiem i to koniec jego umiejętności
0
@aligator chyba aż gola
7
@AdiKingu96 gościu to mamy nie komentować bo PSG gra? xD
0
Asyste przy golu dla SZeryfa zanotował Cristiano xD
ale życie pluje w mordę hahahaha
1
Jakie ogórki, hahahahahaha
0
Potężny Tiraspol goli kolejnych frajerów w LM.
0
PEESŻE zabawa w polu karnym, niesamowita ekipa
0
Łatwo tam jadą z nimi xDDDD
1
nawet zacząć od środka nie umieją to o czym my mówimy
1
Walker parówo przeproś za Glika
2
@Rust_Cohle każdy zna te zasady ale nikt ich nie przestrzega xD
4
Wjechałem w ten Inter, pomyślałem że Szachtar z jakimiś szeryfami przegrał to Inter, który musi łapać pkt powinien się spiąć i ich pyknąć, ale te niebieskie ogóry nawet strzału jeszcze nie oddały. Trzeba kleić nowy kupon bo noc nie młoda.
2
@draxidox jak chcesz odpuścić cukier to z soków z owoców też musisz zrezygnować, bo dla cukrzyków to w sumie ten sam rodzaj cukru co w słodyczach, też podnosi poziom glukozy we krwi
0
@tomono Afryce Zachodniej chyba, Angoli, Nigerii i Gabonowi
0
@reloaded reptilianie chcą wiedzieć ile nas jest, gdzie mieszkamy i co robimy
0
ping mi skacze w gierce na androidzie, są jakieś dobre apki do stabilizacji połączenia przez wi-fi?
2
@JohnA o 15 bede analize robil, ciezko sie zabrac za te mecze dzisiejsze xd
0
co cygan wart, bez swej gitary?
194
Nie ma to jak piwerko o 8 rano
ludzie mówią że się uzależnię od alkoholu, ale to bzdura
piję praktycznie codziennie od 5 lat i jeszcze się nie uzależniłem.
0
jak tam komentarz Smoka w fifa 22?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika