Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
SKURCZYBYK piętką odbił sobie od słupka, frajerzy zanim się połapali o co chodzi to piłka była już w siatce
0
@mikiiki z chrzanem?
1
@NaFazieHitman ale taki guinnessik by wjechał xD
0
Saul tak słabo grał czy kontuzja?
0
ale mógł chłopowi patelnie wyłożyć xD klapki na oczach i takie tego efekty
0
Ten puchacz mnie przeraża
0
Szczerze mówiąc to jak patrzę z kim mielibyśmy ewentualnie grac w meczach barażowych do MŚ to mam spore wątpliwości czy damy radę, na euro grają teraz byle ogórki ale na MŚ chyba będziemy mieli spory problem żeby awansować
0
@macio_944 zapewne jest tak jak napisałeś.
1
@mkord diki na 1 miejscu podaje worm więc muszą tego słowa również używać i to często.
18
Wolę polskie gówno w polu niż fiołki w Neapolu.
19
https://zapodaj.net/7b27c4f99d158.jpg.html
Dogłębne poznawanie literatury w tych czasach jest niezwykle ważne.
0
Ale my kur.. słabi jesteśmy
0
Ale ten szczena na bramce to mnie nigdy nie przekona
0
@Criss18Barca 8 raczej
0
Następne odcinki Złomowiska PL powinni kręcić w Barcelonie. Zarobiliby trochę grosza chłopaki.
5
Jakby ktoś poszedł w kime po południu i obudził się rano to nawet nie wiedziałby że jakiś temat Griezmanna i De Jonga miał miejsce xD cyrk
0
@Encore pewnie że to nie jest reguła, dlatego życzę młodemu jak najlepiej i mam nadzieję że będą go omijać łukiem szerokim jak Kajetanowicz na torach ;P ale Milik też już nie raz kolano rozj...
0
Z tymi kontuzjami kolana jest tak, że jak ktoś raz złapie poważną to jest duża szansa że będzie łapał je co chwila i nie mówię tego jako jakiś znawca medycyny tylko takie przypadki w piłce można mnożyć i mnożyć, dlatego życzę Fatiemu jak najlepiej ale wiem jak to może wyglądać
3
Dla mnie on jest jakiś taki...chce robić z siebie taką wielką gwiazdę w Juventusie...taki, jak to się mówi, "typowy Jugol"
1
mówiłem łapać btts po kursie 1.8 xD
19 minut i po sprawie
0
Nazario jaki faularz dzisiaj
1
@Rust_Cohle xD
0
ale potężna obrona, btts warto zagrać jak najbardziej
0
@udarpawarotam ??? xD co to za komentarz w ogóle
0
@Bogan co wy z tym de LIGHTEM xD
0
@Ratamahatta apropo walki transów
https://zapodaj.net/e17efca7993e1.png.html
xD
0
Maszyna swoje, bez konkurencji
1
@Mr8lack szczerze to nie pamiętam, nie wiem czy lvbet czasami nie działał, ale mogę się mylić, na pewno na necie są takie informacje ;d
1
@VenoM zawsze była zablokowana za granicą, pamiętam że jak byłem w Holandii to nie mogłem grać ani na fortunie ani na sts
0
rożne w meczu lisów siedzą już praktycznie po 1 połowie, jak Real się nie zesra to będzie dobry dzień