28

SKURCZYBYK piętką odbił sobie od słupka, frajerzy zanim się połapali o co chodzi to piłka była już w siatce

0

@mikiiki z chrzanem?

1

@NaFazieHitman ale taki guinnessik by wjechał xD

0

Saul tak słabo grał czy kontuzja?

0

ale mógł chłopowi patelnie wyłożyć xD klapki na oczach i takie tego efekty

0

Ten puchacz mnie przeraża

0

Szczerze mówiąc to jak patrzę z kim mielibyśmy ewentualnie grac w meczach barażowych do MŚ to mam spore wątpliwości czy damy radę, na euro grają teraz byle ogórki ale na MŚ chyba będziemy mieli spory problem żeby awansować

0

@macio_944 zapewne jest tak jak napisałeś.

1

@mkord diki na 1 miejscu podaje worm więc muszą tego słowa również używać i to często.

18

Wolę polskie gówno w polu niż fiołki w Neapolu.

19

https://zapodaj.net/7b27c4f99d158.jpg.html

Dogłębne poznawanie literatury w tych czasach jest niezwykle ważne.

0

Ale my kur.. słabi jesteśmy

0

Ale ten szczena na bramce to mnie nigdy nie przekona

0

@Criss18Barca 8 raczej

0

Następne odcinki Złomowiska PL powinni kręcić w Barcelonie. Zarobiliby trochę grosza chłopaki.

5

Jakby ktoś poszedł w kime po południu i obudził się rano to nawet nie wiedziałby że jakiś temat Griezmanna i De Jonga miał miejsce xD cyrk

0

@Encore pewnie że to nie jest reguła, dlatego życzę młodemu jak najlepiej i mam nadzieję że będą go omijać łukiem szerokim jak Kajetanowicz na torach ;P ale Milik też już nie raz kolano rozj...

0

Z tymi kontuzjami kolana jest tak, że jak ktoś raz złapie poważną to jest duża szansa że będzie łapał je co chwila i nie mówię tego jako jakiś znawca medycyny tylko takie przypadki w piłce można mnożyć i mnożyć, dlatego życzę Fatiemu jak najlepiej ale wiem jak to może wyglądać

3

Dla mnie on jest jakiś taki...chce robić z siebie taką wielką gwiazdę w Juventusie...taki, jak to się mówi, "typowy Jugol"

1

mówiłem łapać btts po kursie 1.8 xD
19 minut i po sprawie

0

Nazario jaki faularz dzisiaj

1

0

ale potężna obrona, btts warto zagrać jak najbardziej

0

@udarpawarotam ??? xD co to za komentarz w ogóle

0

@Bogan co wy z tym de LIGHTEM xD

0

0

Maszyna swoje, bez konkurencji

1

@Mr8lack szczerze to nie pamiętam, nie wiem czy lvbet czasami nie działał, ale mogę się mylić, na pewno na necie są takie informacje ;d

1

@VenoM zawsze była zablokowana za granicą, pamiętam że jak byłem w Holandii to nie mogłem grać ani na fortunie ani na sts

0

rożne w meczu lisów siedzą już praktycznie po 1 połowie, jak Real się nie zesra to będzie dobry dzień

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?