1

Boras duńska wymowa MODE ON xD

4

na kolana i do pana xD

0

@tbas nie pogrążaj się.
tutaj każdy kto nie gra sriki taki ma przegrać xD

17

Włosi nie zasłużyli xDDD Chłopki z La Ramblii będą decydować kto zasłużył na finał ME a kto nie, prześmieszne. Wygrali to wygrali, gratulację.

1

co to za karny w ogóle xDD Hiszpania Adios

0

Olmo rakieta xDDDDDDd

1

Donnaruma gigant, całą bramkę zasłania

0

Thiago parodia piłki nożej

1

Belotti niesamowity garb xD

0

Szybka akcja i gol, dogrywka IS COMING!

0

przecież to jest luta w 1 tempo xD

1

bo w ataku trzeba konkretow, brawo Italia!

0

@Sulimo tym bardziej, że oni nie mają jakiejś wybitnej kadry a grają dobrą piłkę z Włochami, których uważa się za głownych faworytów do tytułu

0

@agaFCB Morata i odczarowanie marnowania szans? On jest kwintesencją tego słowa XD

0

@19Riki20 uwierz, że też chciałem dać tu over kartek ale po prostu zapomniałem xDDDD więc rozumiem ból tych ludzi

1

Moim zdaniem lepiej żeby Brych pokazywał za mało kartek niż co chwila przerywał grę i kartkował na lewo i prawo bo mecz zrobił by się zbyt "ostrożny"

0

Sztanga łakamakafą xDDDD

0

Siergiej Piputkin by to odgwizdał

0

@Aqualitek Torresów to masz dwóch nawet

0

@Pawelec7 XDDDDDDDDDDDDDd

1

Mike Tyson syn Mike'a Ty
skończmy tę głupią zabawę może xD

5

@SinMistico kasa misiu, kasa

13

Upadek Sztangi, część II tom I

0

Na razie dominacja Hiszpanów czyli zaraz Włosi strzelą

1

byl hejt na Portugalie za 2016 a Hiszpania też praktycznie same remisy :D

0

@Kubix93 no nie wiem, Anglicy jeszcze bramy nie stracili xD

1

@Kgorecki2500 smacznego, moja właśnie jedzie

0

@Qlewer dokładnie, nie ma footballu bez alkoholu, o to się głownie rozchodzi

7

To ja dziś w mniejszości i jestem za Włochami :D Niech to będzie dobry mecz

1

@Firestone te wywiady Zlatana są legendarne xD chłop pewnie ani jednego słowa nie powiedział z tego co mu przypisują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?