0

@Damiano27psk jutr o 1:00, za niecałe 5 godzin.

0

@PanZagadka de ligt to ogórek nie wiem co on tam robi XDDDD

0

@Davvd Pedri nie ma cech ani Andresa ani Xaviego, z tego co na ten moment obserwuję, tamci byli magikami

1

@Don-Corleone myślałem, że na Żoliborzu mieszka Frankenstein, ale mumia tez może być

2

@Rust_Cohle to już jest jakiś argument, nie powiem że nie XDD

4

co ludzi odstrasza od smażonej wątróbki z cebulką?
kogo pytam to mało kto lubi tę potrawę a przecież to jest świetne
do tego surówka z kapusty kiszonej
tanio i smacznie xD

1

@tomek8756 podwyżki dla polityków to a podwyżki dla medyków to zupełnie inna bajka i zajęłoby to inną część budżetu, więc zestawianie tych 2 kwestii to pomyłka,
choć zgadzam się, że ratownicy medyczni i pielęgniarki powinny zarabiać dużo więcej

1

@tomek8756 a co ma strajk medyków do PISU, przecież oni zawsze zarabiali gówno xD tylko teraz dalej zarabiają gówno i nic nie mogą za to kupić bo drogo

11

@Arkon zawsze jeżdżę pociągiem, bo w samochodzie trzeba być trzeźwym

1

@Encore
no i masz xD

0

Pino, pino, uspokój się dziewczyno

0

Sztanga odbiór prima sort

1

no ten Gavi jest przepiękny, nie powiem że nie

2

znowu to samo
Alonso-oyarzabal --> TORRES
KLASYKA

0

@Encore może coś z rogala wcisną albo po jakiejś dobitce :D nadzieja umiera ostatnia

0

ten cashout był bardzo niepotrzebny xD dobrze że na drugim mam over fauli który juz praktycznie wszedł

1

dobra idzie cashout 50 zł do przodu bo makarony się rozszalały xD

1

Marcos Alonso na ten moment profesor doktor habilitowany

5

@ściah Riqui riqui narkotyki

4

sztanga spokój grabarza :D

0

@Encore to mamy na ten moment całkiem odmienne cele na ten mecz byqu xD

1

dobrze jest, jeszcze niech to potrzymają, cash out i mamy jutro na piwerko

2

Makaroniarze łatwo dzisiaj

0

@tomek8756 stepująca, węgierska siostra :P

0

@Worny a ja myślę że będzie inaczej xD

0

@Encore no ta, raz dobrze trafi i adios xD

0

@Encore Fury bierze to łatwo again, co sądzisz ?

6

@Jonyx im dalej w las tym lepiej, zdecydowanie

2

@JimMorrisonFCB haha, tak, cenzura przede wszystkim :D

0

Były bramkarz reprezentacji Maciej Szczęsny zatrzymany za jazdę po wpływem alkoholu"

xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?