Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Damiano27psk jutr o 1:00, za niecałe 5 godzin.
0
@PanZagadka de ligt to ogórek nie wiem co on tam robi XDDDD
0
@Davvd Pedri nie ma cech ani Andresa ani Xaviego, z tego co na ten moment obserwuję, tamci byli magikami
1
@Don-Corleone myślałem, że na Żoliborzu mieszka Frankenstein, ale mumia tez może być
2
@Rust_Cohle to już jest jakiś argument, nie powiem że nie XDD
4
co ludzi odstrasza od smażonej wątróbki z cebulką?
kogo pytam to mało kto lubi tę potrawę a przecież to jest świetne
do tego surówka z kapusty kiszonej
tanio i smacznie xD
1
@tomek8756 podwyżki dla polityków to a podwyżki dla medyków to zupełnie inna bajka i zajęłoby to inną część budżetu, więc zestawianie tych 2 kwestii to pomyłka,
choć zgadzam się, że ratownicy medyczni i pielęgniarki powinny zarabiać dużo więcej
1
@tomek8756 a co ma strajk medyków do PISU, przecież oni zawsze zarabiali gówno xD tylko teraz dalej zarabiają gówno i nic nie mogą za to kupić bo drogo
11
@Arkon zawsze jeżdżę pociągiem, bo w samochodzie trzeba być trzeźwym
1
@Encore
no i masz xD
0
Pino, pino, uspokój się dziewczyno
0
Sztanga odbiór prima sort
1
no ten Gavi jest przepiękny, nie powiem że nie
2
znowu to samo
Alonso-oyarzabal --> TORRES
KLASYKA
0
@Encore może coś z rogala wcisną albo po jakiejś dobitce :D nadzieja umiera ostatnia
0
ten cashout był bardzo niepotrzebny xD dobrze że na drugim mam over fauli który juz praktycznie wszedł
1
dobra idzie cashout 50 zł do przodu bo makarony się rozszalały xD
1
Marcos Alonso na ten moment profesor doktor habilitowany
5
@ściah Riqui riqui narkotyki
4
sztanga spokój grabarza :D
0
@Encore to mamy na ten moment całkiem odmienne cele na ten mecz byqu xD
1
dobrze jest, jeszcze niech to potrzymają, cash out i mamy jutro na piwerko
2
Makaroniarze łatwo dzisiaj
0
@tomek8756 stepująca, węgierska siostra :P
0
@Worny a ja myślę że będzie inaczej xD
0
@Encore no ta, raz dobrze trafi i adios xD
0
@Encore Fury bierze to łatwo again, co sądzisz ?
6
@Jonyx im dalej w las tym lepiej, zdecydowanie
2
@JimMorrisonFCB haha, tak, cenzura przede wszystkim :D
0
Były bramkarz reprezentacji Maciej Szczęsny zatrzymany za jazdę po wpływem alkoholu"
xDDD