Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comfortable_ nie ma miękkiej gry
1
@Sau_Ron wystarczą 3 pkt na dobry początek xD
2
@Encore 11:1 bilans, za łatwa grupa dla nich
0
@Encore tak nam dopomóż Buk
1
@Encore no ok, spróbuję xD
1
@Encore myślałem nad Durantem ale linia 30.5, nie wiem czy ryzykować :D
0
macie coś na dziś z NBA?
chodzi oczywiście o kupony
8
@Pawelsky mecz ze starym ogląda
0
o stary Neymar z synem
3
Dzięki za kupon Leo
0
to się w pale nie mieści
1
@Encore z LM brakuje mi żeby PSG 1 bramke strzeliło jeszcze ale nie zanosi sie na to xD
6
Griezmann 2 bramki i do spania, bo na NBA nie zdąży
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Atletico fenomenalna gra u siebie
8
Żółw łatwo tam i prowadzimy już 1:0 !
3
Konflikty z UE przychodzą i odchodzą
a ceny galopują - to jest ważniejsze, przypominam sobie o tym zawsze jak wracam z zakupów xD
4
"Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę uszczelniającą zakaz handlu. W ten sposób nie będzie już możliwe otwieranie sklepów w niedziele przy wykorzystaniu sposobu "na placówkę pocztową". Nowe przepisy wejdą w życie za trzy miesiące."
//businessinsider
1
@joloskyy
@Joe_Pesci
@escarabajo
dzięki
0
@Ghotti jakbym miał pod ręką salon t mobile to bym nie zadawał takich głupich pytań
0
siema, wiecie może gdzie dostanę starter do t-mobile?
9
@Pawel13sz obstawiam mecze
0
Pio pio asysta
2
@Martwy Świruj świnio tańcz xD
5
@Krokiet chyba do wyczyszczenia
0
co dziś na kuponach???
1
@igor69 Cillian Murphy, brat bliźniak Eddiego.
0
@dasouzar11 2.5 miliona osób nie przyszło xDDD mój mistrz
"te 35 osób które zjawiły się pod Kolumną ZYgmunta"
XDD
3
@DaPidejpi klasyk, tak samo jak "szybciej z tą lodziarnią"
1
@bartekvisca na SOR bez odrąbanej ręki (i to jeszcze tak że krew dalej tryska) się nie idzie, wiadomo od lat xD
W Polsce jak w dżungli