Baros1990
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://x.com/MessiVisionV11/status/1278064262632689667
cóż za zupełny przypadek, kto by się mógł spodziewać
0
@Europejczyk1980 No ten fakt akurat mnie nie dziwi, zatem wytłumaczę.
Twoim głównym argumentem dla zakazu sprzedaży książki autorstwa Hitlera jest to, że 80 lat temu doprowadził on (a ściślej - między innymi on) do największego konfliktu zbrojnego w dziejach przez co zmarło XXX ludzi. Ktoś Ci wyjechał z przykładem, że na tej zasadzie, to papierosy również nie powinny być sprzedawane (tu było jeszcze nawiązanie do komentarza historycznego w książce i rysunku na paczce fajek). Więc napisałeś, a właściwie palnąłeś, że, zacytuję: "Tyle że papierosy nie doprowadziły do najbrutalniejszego konfliktu w historii świata". Tak jakby KSIĄŻKA autorstwa Hitlera do tego doprowadzić miała. Dodałem więc tylko, do już i tak pokrętnej Twojej logiki, że zabiły one wielokrotnie więcej ludzi, więc czyiś argument z tym był całkiem trafny.
0
@Europejczyk1980 Za statystykami WHO: papierosy zabijają ponad 8 mln ludzi rocznie, z czego ponad 1/8 (!) to bierni palacze, którzy sami po to gówno nie sięgają, ale są narażani przez palących. Pomnóż to sobie przez kilka ostatnich lat, nie mówiąc o dekadach czy całych wiekach (oczywiście uwzględniając wzrost populacji w czasie). Jakieś wnioski? Ale to tylko tak, nawiasem.
3
@NeroTFP Jedno z tysiąca powszechnie używanych słów, którego znaczenia ludzie nie znają, co poradzisz ;). "Dokładnie" nie jest dużo lepsze.
0
@jeyx77x Nie interesuje mnie, co przyznał Bojan, bo najzwyczajniej w świecie nigdy nie miał umiejętności na to, by zostać gwiazdą - i żadne osiągnięcia w juniorkach młodszych tego nie zmienią. Nie było nawet 1 (słownie - jednego) momentu w jego seniorskiej karierze, gdy byłbym skory postawić chociaż złotówkę na to, że on cokolwiek w futbolu większego osiągnie.
0
@jeyx77x I Ty, 13letni Tadzio z jakiejś pipidówki mniejszej, rozkminiłeś bezbłędnie problem psychologiczny Bojana, a del Bosque - trener mistrza świata i Europy, z całą rzeszą psychologów, terapeutów, zastępców i pomocników - nie. Brzmi sensownie. Widać, że liznąłeś piłkę na najwyższym poziomie.
0
@pt9 Faul na Di Marii miał miejsce już po oddaniu przez niego strzału, co widać w powtórce w zwolnionym tempie.
2
@msmsms Bawią mnie osoby, które myślą, że ich sądy i opinie są wiążące.
9
Połowa tych filmików to ładne bramki, a nie asysty.
1
@Persyfl Żadnego karnego PSG bym nie dał, i dał oba Barcie. Natomiast dałbym też czerwoną Neymarowi za kopnięcie rywala, a to by oczywiście było jednoznaczne z odpadnięciem Barcelony.
14
@CiroDiMarzio Z pewnością było to celowe. Lewym okiem ogarniał piłkę i robił wszystko, co mógł, żeby ta nie wyszła na aut, a prawym polował na latającą w powietrzu nogę obrońcy, której położenie nawet w zwolnionym tempie tej akcji jest nie do przewidzenia, ale Messi to potrafi. Świetnie wychwycone. Brawo.
0
@Kluivert_P Tam błędów było dużo więcej, brak karnego na Ibrze, brak na Alvesie, spalony, nieuznany gol Bojana, a akurat wywalenie Motty za faul na Busim było prawidłowe.
0
@pt9 Van Persiego nie powinno już być wcześniej na boisku po skanadlicznym faulu na Leo na co najmniej drugą żółtą kartkę. Warto mieć to w pamięci, bo prawdopodobnie tą decyzją za strzał po gwizdku arbiter chciał się zrehabilitować za błąd popełniony wcześniej.
0
@Rewolucja123 No, miesiąc trenowania, a Ty chcesz, żeby z 13(?) osobową kadrą, po 3 letnich zaniedbaniach kondycyjnych, zespół był świeży i gotowy taktycznie. Jak można się bać jakichś wirusów, skoro głupota szerzy się najszybciej.
0
@Janiama Ja tam oczekiwałem, że poleci najgorszy trener Barcelony za mojego życia. Udało się.
2
@vind Trzeba by rozszerzyć z 25 do 250 wtedy, a kto ma na to czas.
1
@Mudek1 A on nie krytykował Bartomeu w jakiś tam mniej bezpośredni sposób?
0
@JimMorrisonFCB A co jest złego w propagowaniu pornografii? :D :D
3
@xofcbxo
"Moim zdaniem to żałosne, ale jak widać nie wszyscy potrafią prezentować sobą odpowiedni poziom. :) Biedni"
"I znowu podkreślam, że to jest MOJE zdanie. Twoje może być inne i je szanuję, nie wyzywam."
Nowa definicja szacunku, nie znałem.
0
@amanter No jak porównasz jego mowę ciała, zachowanie, reakcje na odpały umysłowych ameb pokroju alby itd. w trakcie meczu z tym, jakie podejście prezentował Puyol, to owszem, jest marnym kapitanem.
1
@Kajtek77 Właśnie, nie potrzeba tu przebojowych, umiejących dryblować graczy światowego formatu. Kupmy następnego Coutinho, Griezmanna czy Dembele! To są lepsze, pewniejsze inwestycje!
1
@prokofiew Może być ciężko o jakąś odpowiedź, większość z nich jest niepiśmienna, tak podejrzewam. To jest jakiś fenomen, bo znam setki osób, które znają tysiące osób, a wyborców PIS można by na palcach dwóch rąk policzyć.
0
@ViscaBarca123 Fajnie fajnie, taki Malcom zatem. Bardzo dobry transfer. Żeby wyrzucić 30 mln w błoto jak co zakup za Bartomeu.
0
@Janiama "Nie wykonaliśmy jednego stałego fragmentu gry który byłby zaskoczeniem dla rywala."
Valverde miał na to 2,5 roku i też takiego nie uświadczyliśmy *_*
0
@Naturopata Znając ten zarząd, to daliby mu taką pensję, że nikomu by go nie byli w stanie opchnąć. Tak jest z niemal każdym.
2
@barteq Nie no, lepsze 48% jak za Valviego, jakieś 1:2, brak kontroli i nieumiejętność utrzymania wyniku do końca, z czego słynął. Masz rację, brzmi lepiej.
0
@FC1899Barca Z Tuskiem i PISem jest trochę jak z Laportą i Bartomeu/Rosellem. Bardzo duży niesmak pozostawał po kolejnych informacjach wyciekających na temat Laporty, jak chociażby wtedy, gdy okazało się, że sponsorował sobie dziwki z kasy FCB, ale potem przyszły czasy przekrętów naszych brazylofili i jakoś tak się myśli, że kurde... te dziwki wcale nie były takie złe i skandaliczne... A i sumy znacznie mniejsze.
1
@czarnatom Czyli jak Cię uwalą na 5 prawidłowo zdobytych bramek, to trzeba mieć pretensje do zawodników, że nie strzelili sześciu? No bardzo logiczne podejście, bardzo.
1
@Avada Kedavra I oczywiście nie widzisz nic podejrzanego w tym konflikcie, bo Amerykanie na pewno na tym nie skorzystają finansowo co *_* Widzę, że jakże patriotyczne działania Busha nikogo niczego nie nauczyły, smutne.
1
@Bykunn Boże jakie głupoty.