O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 599
  • Liczba komentarzy 77
  • Polecenia 158

Komentarze

0

@jack_herrer weź wytrzeźwiej człowieku. Gdzie się podziała twoja chęć przyjechania do mnie i tej mitycznej "pomocy" i co miałeś na myśli mówiąc o więzieniu, potrafisz wytłumaczyć czyś niedostatecznie trzeźwy?

0

@jack_herrer mi w "pierdlu"? Co ty bredzisz w ogóle, jakim pierdlu XD Taki z ciebie internetowy kozak i zwolennik przemocy - co tak nagle zapał zgasł?

0

@jack_herrer stary gbur się przestraszył xD Taki kozak i nagle ucichł xD Gdzie twoje groźby i umiłowanie przemocy? Zderzyłeś się z rzeczywistością?

0

@jack_herrer Dawaj dawaj, pomóż mi sebek xD

0

@jack_herrer Tymienieckiego 25c/488 Łódź, chodź szybko pomóż myślicielu xD

Zobacz wszystkie

24

W porównaniu do różnych Neymarów, Turanów, Dembele'ów itp w sumie cieszy ktoś, kto wydaje się stabilnym i spokojnym człowiekiem.

22

Bądź co bądź w ostatnich latach nie tylko był filarem pomocy Barcy ale i zachowywał się bardzo profesjonalnie pomimo dużych wymogów jakie przed nim stawiano. Takie kręcenie sobie jego karierą jest ze strony zarządu Barcy niefajne. On zachowywał się z maksymalnym szacunkiem i profesjonalizmem to i klub tak powinien robić.

21

Odnośnie nowego regulaminu fcbarca.com - bardzo szanuję za wprowadzenie zakazu nieoznaczonego spoilerowania książek, filmów itp.

19

Załamuje się jak widzę, że w ocenach pomeczowych ciągle aktywnego Coutinho stawia się na równo albo poniżej Suareza, Semedo, Dembele czy Umtitiego (który zagrał dziś źle i miał sporo błędów). Cou był dziś jednym z najbardziej pracowitych zawodników mimo że nie wszystko wychodziło (nie zawsze z jego winy), próbował grać pomysłowo, był bardzo widoczny. Chyba ta jego krytyka to już bardziej z przyzwyczajenia niż faktycznej analizy gry.

12

Jeżeli to prawda... trzeba mieć tupet żeby na jego miejscu stawiać jeszcze jakieś warunki. Niech gnije w psg.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?