0

@Barca1922 Przecież uszkodził postawną :DDD

0

Wskażesz to miejsce, w którym napisałem coś o nich albo o Lewym niezasługującym na jakieś szanse, czy po prostu wpier**** się w środku rozmowy, kompletnie jej nie kumając, a teraz próbujesz z tego nieudolnie wyjść?

0

@kanver_ Nie, nie imponują mi mecze Ferrana z zeszłego sezonu, nie wiem skąd taki kretyński wniosek i co ma do tematu. Kounde mi się podobał tylko w niektórych spotkaniach, ale też nie mam pojęcia skąd zejście z tematem na niego.
Wskażesz miejsce, w którym napisałem, że Lewy nie zasługuje na jakąś szansę? Poproszę o dosłowny cytat.

0

@MesQueUnClub96 No jeżeli imponują Ci jego mecze z początku tego sezonu przykładowo, to nie ma o czym dyskutować :) Mam nadzieję, że na Albanii, Getafe, Wyspach Owczych czy Cadizie bawiłeś się przednio jego fenomenalną grą.

0

@MesQueUnClub96 4 z 7 punktów w kanadyjce nabił w 1 meczu, a od mundialu gra padakę do kwadratu zarówno w klubie jak i reprze, więc nie wiem co Cię tak śmieszy

0

@wyrek Oczywiście, bo Polacy nie kradną, to szlachetny naród

0

@TheNekro94 Oby tylko znów nie zmienili przepisów antydopingowych jak w 2016, bo znów się nam chłopak posypie w poszukiwaniu zamienników :)

0

Dlaczego twitter nie chce mi wyświetlać z automatu zdjęć tylko informuje, że zdjęcia zawierają potencjalnie wrażliwe treści? :D Czy ten świat po*&*&% już doszczętnie? Wchodzę, a tam fotka grupowa z resztą drużyny :D

1

Komentarz usunięty

2

Z niego taka legenda jak z tego ćpuna, co go na bohatera w Stanach przerobili. Pieprzony bandyta, który pół kariery powinien spędzić na trybunach, a drugie pół w psychiatryku.

0

@najs Przecież to jest jego opinia, nie ma nic z obiektywnością wspólnego. To, że ktoś napisze coś "przeciwko" swojej drużynie, nie oznacza, że jest obiektywny. Warto przestudiować pojęcia.
A tutaj akurat karny jak złoto, jakby poszło w drugą stronę to też nie miałbym tego problemu przyznać. Zero zainteresowania piłką, wchodzi całym ciałem w przeciwnika, żeby nie dopuścić do przyjęcia piłki.

0

@PJ777
No dobrze, to podaj mi proszę sytuację, w której miało miejsce analogiczne zdarzenie w polu karnym Barcelony, żeby udowodnić tę spójność. Jeżeli nie możemy posługiwać się sytuacjami z pola - jako że nie mają tej samej wagi według Ciebie - to musiało istnieć zdarzenie z pola karnego o bardzo zbliżonym przebiegu, w którym sędzia karnego nie podyktował, żebyś mógł pisać o spójności jego decyzji. Prosiłbym zatem o minutę, żebym mógł sobie je obejrzeć.

1

@PJ777 Spójny? Oo

"Dziennikarze Sportu zauważają, że sędzia Hernández Hernández uznał, że wejście Baeny nie było wystarczająco mocne, aby odgwizdać karnego, jednak zaledwie minutę później odgwizdał on analogiczny faul Frenkiego de Jonga na Gerardzie Moreno. "

2

@PJ777 Takie to czasy, że bycie okradzionym z jednego karnego to dobre sędziowanie :D

0

@brd42 Torres wraz ze swoją formą pozdrawiają :)

0

@brd42 Forma, zwłaszcza fizyczna, to zdecydowanie fakt. Bazuje na presezonie - to oczywiste - ale jednak na czymś bazuje. To że zagrał minutę czy sto w meczach oficjalnych niczego nie zmienia. Formę można ocenić nawet po zwykłym treningu. Pomijam oczywiste sygnały typu odbyte jednostki treningowe itd. Zaś cała Twoja wypowiedź to przypuszczenia :)

2

@brd42 Problem w tym, że Ferran w formie to fakt, a Twoje przypuszczenia to, no właśnie, przypuszczenia.

Niekorzystanie z zawodnika w formie to głupota, przez którą już raz w 1 kolejce Barca cierpiała, no ale widać Xavi ma swoją wizję. Albo sympatie :)

0

@MOLESTA w sensie jest mizoginem bo ją pocałował bez jej zgody? oO

0

@Sulimo Podobna kategoria. Tylko tam chyba jednak wciąż lepsi aktorzy niż na boisku kopacze.

1

@Sulimo Mhm, a o 20 fenomenalny film Na Wspólnej.

0

@Rewolucja123 To nie jest fakt tylko opinia, naucz się definicji terminów, których używasz.

1

@kondzix2115 Oryginalny i dożywotni kupiłem za 40zl chyba ostatnio.

0

@Karamba Skąd wiesz, że wystartował z pretensjami, a nie na przykład - będąc w szoku - z pytaniem jakie było światło, co było kluczowe w tej sytuacji?

0

@partymaker nie po to wymyślili mefedron żeby dzoko miał przegrywać w pięciu

1

@barcelonaLM
Nic nie rozumiesz, Duda robił zdjęcia.

2

@against_modern_football Aleś ty męski. Imponujesz. Głównie zidioceniem.

0

@DLFCB I jeszcze garść statystyk dla Ciebie i Tobie podobnym (artykuł z 2019)

1) "choć na rower może wsiąść każdy, wypadki powodują u nas głównie kierowcy samochodów, którzy musieli przecież zaliczyć egzamin z przepisów"

2) "Jak wyliczyła Komenda Główna Policji, 55 proc. wypadków z udziałem rowerzystów powodują inni uczestnicy ruchu. Winni są niemal wyłącznie kierowcy samochodów osobowych."

3) (z pozdrowieniami dla zidiociałego debila chwalącego się niezachowywaniem przepisowej odległości przy wyprzedzaniu)
"Szczególną uwagę należy jednak zwrócić na drugą w kolejności przyczynę wypadków – nieprawidłowe wyprzedzanie. Niepamiętający o prawidłowym, wynoszącym przynajmniej metr, odstępie od rowerzysty i wyprzedzający w niewłaściwym miejscu kierujący spowodowali w 2018 r. 324 wypadki. Zginęło w nich aż 51 osób."

Pierwszą przyczyną jest oczywiście wymuszanie pierwszeństwa, które jest absolutną plagą na polskich drogach - kierowcy to zidiociałe ciołki myślące, że wszędzie mogą się wepchnąć na siłę, a potem sobie pokurwują, bo ktoś woli jechać drogą i być widzianym, niż ścieżką rowerową klasy C i co 3 skrzyżowanie bać się, że jakiś po**** w niego wjedzie :)

4) "Rowerzyści mogą też wyprzedzać z prawej strony stojące w korku lub wolno jadące pojazdy. Dla kierowców oznacza to, że należy pozostawić po prawej stronie pasa ruchu miejsce, z którego będzie mógł bezpiecznie skorzystać użytkownik jednośladu." - to dla tych, co się często plują, że rowerzyści najpierw domagają się metra odstępu, a potem sami wyprzedzają w korku zachowując mniejszą odległość :)

No. To panie kierowca, nauczycie się zasad, to będziecie pouczać rowerzystów :)

0

@against_modern_football
"generalnie nie trudzę się nawet żeby zachować metr odstępu jak mijam takiego myśliciela"

Przepisy:
"bez względu na obecność drogi dla rowerów, wyprzedzając kierującego jednośladem, należy zachować odstęp co najmniej 1 metra;"

Czyli łamiesz prawo tak samo jak ci, na których się rzucasz. Cóż za elokwencja, cóż za zacięcie

0

@DLFCB być kierowcą i pluć się na rowerzystę, to jak być z pisu i krzyczeć wokół, że inni kradną batony :D

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?