0

Czy ma ktoś może link do jakiegoś faknego podcastu lub artykułu o Gazoporcie w Świnoujściu.
Chyba jeden z nielicznych wielkich projektów, które "dowiozła" nasza władza.
Chciałem sobie posłuchać/poczytać jak to wyglądało z jego budową i pomysłem na budowe.

13

Jak broniłem Fatiego, to niestety ma żałosne podejście na boisku i poza nim.
Na boisku nie widać TURBO motywacji, a taką powinien mieć, a poza boiskiem powinien walczyć o wypożyczenie! Chłop ma 22 lata więc powinien walczyć, aby odbudować karierę i cieszyć się piłką.

0

@Coutinho007 No tak... Na średniaków w la liga brakuje im motywacji

1

Szkoda, że Barcelona gra mocno w kratkę...

0

@Ojciec5tkidzieci Dzięki! A ja głupi szukałem na stronie polsat news.

0

@Ojciec5tkidzieci Masz jakiś link do całości?

Ogólnie jak zwykle chodzi by zamknąć mordy tym, którym się chce.

2

@Eklerek Rafał to dla mnie ostatni z kandydatów, dla którego ma znaczenie czy produkt jest z PL.
Tak mi się przypomniało odnośnie polskich przedsięwzięć to mamy już audyty CPK?

7

Jutro w rm.tv: "Skandal sędziowski, brak kartki za wymuszenie rzutu karnego"

0

@VegetaPolska no to 2,5 przekręcenia

0

Czerwo i karny, ale jajca... Dodając, że real strzelił bramkę można powiedzieć, że przekręcili Celte X3

0

Asencio w realu też ładnie się zapowiada, ale ciekawe czy pod Carlo dostanie w końcu ważne mecze.

0

Chciałem zobaczyć gdzie w tabeli jest Celta i patrze, a Valencia na ostatnim miejscu... Wiedziałem o tym, że są w strefie spadkowej, ale dalej taki widok dla oczu to szok.

0

@maroon Witamy w PL

7

@ObiwanKenobi On chyba jest największym pozerem w polskiej polityce XD.
Jazdy autobusem, jakieś orędzie i teraz to... Może nie wie gdzie na cmentarzu leży

1

No i żenada, że Stadion Śląski bez reprezentacji...

1

@AmigoBlancos I dobrze, bo w tych czasach gdyby udało mu się wyjść to mógłby iść do jakiś pato gal.

1

@VegetaPolska Mi by tam pasował Vitinha, ale on nie jest do wyjęcia.

0

@Arden Na pół roku, jak w styczniu przychodzi TAA.

@CLS63AMG to samo pomyślałem, ale przy Krosie i Modriciu i Carlo to w ostatnich sezonach to dostałby po 5 min na mecz.

1

@blakkudium oj Araujo gdzie Ty będziesz miał lepiej, bo w Juve na pewno nie. No chyba, że wolisz murowanie, defensywka i z kontry coś wpadnie.

Teraz bez Inigo nie wiem czy mogą go sprzedać.

0

Nie wiem czy real nie powinien rozbić banku i kupić jakiegoś rozgrywającego, a na pozycji PO wrzucić Valverde.

0

@Hindus XD mogę blikiem? Nie sądziłem, że real będzie grał tak bezjajecznie, że nawet rekin nie będzie miał okazji by coś odwalić.

2

Czy Szczęsny teraz będzie ma pakiet VIP na ławeczkę?

1

Ferran dobrze, że wchodzi. Nie lubię go, ale trochę chamstwa teraz trzeba.
Obstawiajcie, że dostanie rekin żółtą kartkę.

0

@Bartula tak tak poprawiłem, ale i tak szkoda. Barca była w takim gazie...

42

Tu mogło być z 7:2* ehhh Panie Szczęsny co Pan odwalił.

edit: OK Mapet by strzelił

3

Olmo bardzo dobre wejśćie, ładnie to czysci.

1

Oby tylko De Jong nie wchodził, bo on lubi Lengleta w meczu odwalić.

6

Laporta tam rozdupcy strefe VIP jak to przegramy XD

0

Flick chyba kazał Szczęsnemu pooglądać jak grają nasi obrońcy i chyba naoglądał się Araujo

0

Szczęsny z nieba do piekła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?