ACMaldini3
Dołączył/a: maj 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ma ktoś może link do jakiegoś faknego podcastu lub artykułu o Gazoporcie w Świnoujściu.
Chyba jeden z nielicznych wielkich projektów, które "dowiozła" nasza władza.
Chciałem sobie posłuchać/poczytać jak to wyglądało z jego budową i pomysłem na budowe.
13
Jak broniłem Fatiego, to niestety ma żałosne podejście na boisku i poza nim.
Na boisku nie widać TURBO motywacji, a taką powinien mieć, a poza boiskiem powinien walczyć o wypożyczenie! Chłop ma 22 lata więc powinien walczyć, aby odbudować karierę i cieszyć się piłką.
0
@Coutinho007 No tak... Na średniaków w la liga brakuje im motywacji
1
Szkoda, że Barcelona gra mocno w kratkę...
0
@Ojciec5tkidzieci Dzięki! A ja głupi szukałem na stronie polsat news.
0
@Ojciec5tkidzieci Masz jakiś link do całości?
Ogólnie jak zwykle chodzi by zamknąć mordy tym, którym się chce.
2
@Eklerek Rafał to dla mnie ostatni z kandydatów, dla którego ma znaczenie czy produkt jest z PL.
Tak mi się przypomniało odnośnie polskich przedsięwzięć to mamy już audyty CPK?
7
Jutro w rm.tv: "Skandal sędziowski, brak kartki za wymuszenie rzutu karnego"
0
@VegetaPolska no to 2,5 przekręcenia
0
Czerwo i karny, ale jajca... Dodając, że real strzelił bramkę można powiedzieć, że przekręcili Celte X3
0
Asencio w realu też ładnie się zapowiada, ale ciekawe czy pod Carlo dostanie w końcu ważne mecze.
0
Chciałem zobaczyć gdzie w tabeli jest Celta i patrze, a Valencia na ostatnim miejscu... Wiedziałem o tym, że są w strefie spadkowej, ale dalej taki widok dla oczu to szok.
0
@maroon Witamy w PL
7
@ObiwanKenobi On chyba jest największym pozerem w polskiej polityce XD.
Jazdy autobusem, jakieś orędzie i teraz to... Może nie wie gdzie na cmentarzu leży
1
No i żenada, że Stadion Śląski bez reprezentacji...
1
@AmigoBlancos I dobrze, bo w tych czasach gdyby udało mu się wyjść to mógłby iść do jakiś pato gal.
1
@VegetaPolska Mi by tam pasował Vitinha, ale on nie jest do wyjęcia.
0
@Arden Na pół roku, jak w styczniu przychodzi TAA.
@CLS63AMG to samo pomyślałem, ale przy Krosie i Modriciu i Carlo to w ostatnich sezonach to dostałby po 5 min na mecz.
1
@blakkudium oj Araujo gdzie Ty będziesz miał lepiej, bo w Juve na pewno nie. No chyba, że wolisz murowanie, defensywka i z kontry coś wpadnie.
Teraz bez Inigo nie wiem czy mogą go sprzedać.
0
Nie wiem czy real nie powinien rozbić banku i kupić jakiegoś rozgrywającego, a na pozycji PO wrzucić Valverde.
0
@Hindus XD mogę blikiem? Nie sądziłem, że real będzie grał tak bezjajecznie, że nawet rekin nie będzie miał okazji by coś odwalić.
2
Czy Szczęsny teraz będzie ma pakiet VIP na ławeczkę?
1
Ferran dobrze, że wchodzi. Nie lubię go, ale trochę chamstwa teraz trzeba.
Obstawiajcie, że dostanie rekin żółtą kartkę.
0
@Bartula tak tak poprawiłem, ale i tak szkoda. Barca była w takim gazie...
42
Tu mogło być z 7:2* ehhh Panie Szczęsny co Pan odwalił.
edit: OK Mapet by strzelił
3
Olmo bardzo dobre wejśćie, ładnie to czysci.
1
Oby tylko De Jong nie wchodził, bo on lubi Lengleta w meczu odwalić.
6
Laporta tam rozdupcy strefe VIP jak to przegramy XD
0
Flick chyba kazał Szczęsnemu pooglądać jak grają nasi obrońcy i chyba naoglądał się Araujo
0
Szczęsny z nieba do piekła