1

Hansi... "Ty to chyba lubisz" jak dostajemy w pape.

3

Pena zrobił progres od elektrycznego średniaka do średniaka.
Niestety za mało daje jako bramakrz.

Pena liczba meczy w wieku 25 lat
LaLiga 22
Süper Lig 6
Liga Mistrzów UEFA 7
Puchar Króla 5
Liga Europy 2

No sorry to jest za mało jak 1kę w Barcelonie.

1

@Eric_Abidal_22 Pep jeżeli masz tu konto to weź De Jonga

0

Powinny być upubliczniane rozmowy sędziów, no ale to by pokazało że 3/4 sędziów interpretuje po swojemu.

2

Wczoraj brak karnego na Cubarsim, a dziś karny na Rudigerze XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Atletico Mineiro frajerami roku. Cały mecz 11 na 10

0

Ktoś wie jaki był kurs na czerwoną kartkę?

1

@Messibestplayerintheworld Atletico vs Botafogo finał copa libertadores

0

Była w jakimś meczu szybsza czerwona kartka?

1

Czerwo w 1 min? XDDDDDDDDDDD

edit Tak, ale kasztan

2

@Adran360 Dzięki! Zapomniałem o tym meczu!

2

Jak Klop przychodził do Liverpoolu to kupił bramkarza za grubą kase to samo Guariola. Niestety Penia to awaryjny bramkarz, który nie daje nic ekstra i nie wybroni meczu.
Gdyby Penia grał w Realu zamiast Czibo to Real grałby w Lidze Europy.

0

PSG to chyba jedyny klub, na podstawie którego nie powinno się oceniać trenera.
Niestety brak poważnego rywala ligowego znacząco obniża poziom rozwoju zespołu.

0

@BORO_12 Tylko ma obok siebie 2 chętnych na ZP i tutaj widzę spory problem, że tam nigdy nie będzie takiej chemii jak między Benzemą, a Ronaldo

0

Mapet przespał chyba transfer do realu, bo gdyby przyszedł 2 lata temu byłoby zupełnie inaczej.
-Miałby Benzeme, który potrafił grać z skrzydłowym i dawał mu sporo przestrzeni.
-Vini poszedłby na PS i sądze, że na prawej stronie by został i robił liczby 20 - 30 g/a na sezon i wszyscy byliby szczęśliwi, no ale Vini odpalił na LS i teraz tego LS nie odda.
-Gdyby Benzema odszedł, to real nie czekałby na Mapeta tylko kupił mu 9kę i myślę, że wyłożyłby kasę na Kane.

Jedyny mam problem z środkiem pola, bo real kupując Came i Tchouameniego kupił "mięśnie", ale zapomniał kupić przyszły "mózg" do środka pola.

Myślę, że kluczowy będzie drugi sezon i czy Mapet zrobi progres i np. stanie się fałszywą 9ką, ale tutaj widzę spory problem, bo Mapet nie jakiegoś super przeglądu pola i nie ma jakiegoś turbo podania.

0

Kto z Ajaxu Ten Haga zrobił jakiś progres, albo dobrze mu się wiedzie pod względem piłkarskim?

0

@ACMaldini3 up 2up 2up 2up 2up 2up 2up 2up 2up 2up 2

0

@PizzerMan up 1 up 1up 1 up 1

0

@BORO_12 No właśnie o to mi chodzi, że rywal przeciętny i Frenki powinien dać dziś coś ekstra. Nawet nie chodzi mi o jakieś super podanie, pokazywanie się na pozycji, ściągnięcie na siebie piłkarzy, albo nawet niech pokaże się z dobrą asekurajcą w obronie.

0

Mam nadzieję, że dziś na boisku pojawi się od początku De Jong.
Średni rywal, brak Yamala więc będzie potrzeba więcej kreatywności w pomocy. W skrócie ma okazje by się wykazać, więc skupie się dziś na jego grze.

Byłem fanem De Jonga, ale jest u nas wiele lat i nie pamiętam, aby zrobił coś spektakularnego.

0

@maroon Zależy jak na to patrzysz i ja zazwyczaj widzę mniej więcej taki przekaz "wyglądaj dobrze i czuj się dobrze podczas ćwiczeń". Myślę, że branży produkującej produkty sportowe zależy na promocji sportu inaczej może być z innymi branżami.

1

@ProMILs Dlatego napisałem, że nie jestem fanem mówienia "otyłość jest spoko". Zerknij sobie jaki pojazd jest po grubych pod reklamami ubrań o większych rozmiarach. Jak później taka osoba ma iść na siłkę, jak widzi jakie jest nastawienie do otyłych ludzi?

18

@Dieselzor Słabe takie bekowanie. Nie jestem fanem mówienia, że "otyłość jest spoko", ale zdarzają się sytuacje, że człowiek się "zapuści" np. przez depresje.
Jedni wpadną w alko inni w nadmierne jedzenie i jasne oni muszą wziąć się w garść, ale jeban** ich na każdym kroku nie pomaga.

1

Bramka im. Lengleta XD sami i się wystawili

0

@Kapitan hawk No, na druga połowę Barca powinna wyjść w 10kę

0

@Kapitan hawk Ciekawe czy wczoraj pisałeś jak sędzia celte chciał przekręcić XD

0

Casado Gavi Pedri - Ale jestem ciekaw jak to będzie chodziło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?