0

Ogólnie gdzie są Ci co chcieli Motte? Teraz byłoby eleganckie 0:0 co drugi mecz.

5

@Safrani Na pewno mruganie długimi światłami ma opanowane do perfekcji. Oby tacy jak mają się rozbić to trafiali na drzewo, bo szkoda normalnych ludzi na drogach.

1

@RoberDzik Chłopie po co na Olmo? Mamy Ferrana, który elegancko się miota w ataku.

0

Inigo strasznie spowalnia gre...

1

@macio_944 Kurde racja to z podjarki!

2

Go Fati! Idealny mecz by zbudować mu psyche.

0

Arsenal 0:2 PSG :D

1

OHo Feran strzeli bramkę i znowu będzie "wielki Ferran"
Szkoda gadać. Mam nadzieję, że Ansu go wygryzie

1

@ShawnC No to może 3/10, 2/10 to może jakby walnął samobója lub zlapał czerwo

2

Jak to jest możliwe, że Sorloth ma na sofascore ocenę 6,8?
Chłop zagrał na 4/10, Oblak ma 6.8, a przepaść między ich grą ogromna.

10

Dlaczego dla Endric'a nie było czerwa tydzień temu???

1

No jak nic Perez będzie miał pogawędkę za tą bramkę ze swoimi podwładnymi i uda się do pokoju sędziów po meczu.

0

Już dawno powinna być żółta dla Czibo...

0

Zmiany na czas...

1

Endric widać grzeje się na strzały na 30m. Woli strzelać niż podać do pustego kolegi.

0

Z Endrickiem coś czuje będzie wesoło w tej lidze

1

@FanBarcy22 Jak nic w meczu gwiazd muszą wyjść w podstawie

0

@Derean Nie widziałem, ale za to widziałem dziś główkę Sorlotha XD

10

Gdyby za Sorlotha grał tam gruby emeryt Suarez z Miami to Atletico przynajmniej miałoby 2 celne strzały więcej.

1

XDDDDDDDDDDD 9ka i taki kasztan strzał z głowy. Chłop do zmiany.

0

Sorloth to impostor

0

Wyjął coś dziś Penia?

0

Balde wie co to sprint?

0

@michal26 bo masz szpital na SO

0

Dobranoc... "Niewykorzystane okazje lubią się mścić"

0

Dobra... Po Fatim. Flick chyba nie widzi w nim nic ciekawego

1

Eric panika panika

1

Dajcie tego Fatiego za Ferrana... Gorzej na pewno nie będzie

2

Ferran to nawet przełożyć piłki nie potrafi

0

Na takie mecze zamiast Ferrana na PS przydałby się taki skrzydłowy jak J.Navas za najlepszych lat, dzida do przodu i dobre dośrodkowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?