ACMaldini3
Dołączył/a: maj 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogólnie gdzie są Ci co chcieli Motte? Teraz byłoby eleganckie 0:0 co drugi mecz.
5
@Safrani Na pewno mruganie długimi światłami ma opanowane do perfekcji. Oby tacy jak mają się rozbić to trafiali na drzewo, bo szkoda normalnych ludzi na drogach.
1
@RoberDzik Chłopie po co na Olmo? Mamy Ferrana, który elegancko się miota w ataku.
0
Inigo strasznie spowalnia gre...
1
@macio_944 Kurde racja to z podjarki!
2
Go Fati! Idealny mecz by zbudować mu psyche.
0
Arsenal 0:2 PSG :D
1
OHo Feran strzeli bramkę i znowu będzie "wielki Ferran"
Szkoda gadać. Mam nadzieję, że Ansu go wygryzie
1
@ShawnC No to może 3/10, 2/10 to może jakby walnął samobója lub zlapał czerwo
2
Jak to jest możliwe, że Sorloth ma na sofascore ocenę 6,8?
Chłop zagrał na 4/10, Oblak ma 6.8, a przepaść między ich grą ogromna.
10
Dlaczego dla Endric'a nie było czerwa tydzień temu???
1
No jak nic Perez będzie miał pogawędkę za tą bramkę ze swoimi podwładnymi i uda się do pokoju sędziów po meczu.
0
Już dawno powinna być żółta dla Czibo...
0
Zmiany na czas...
1
Endric widać grzeje się na strzały na 30m. Woli strzelać niż podać do pustego kolegi.
0
Z Endrickiem coś czuje będzie wesoło w tej lidze
1
@FanBarcy22 Jak nic w meczu gwiazd muszą wyjść w podstawie
0
@Derean Nie widziałem, ale za to widziałem dziś główkę Sorlotha XD
10
Gdyby za Sorlotha grał tam gruby emeryt Suarez z Miami to Atletico przynajmniej miałoby 2 celne strzały więcej.
1
XDDDDDDDDDDD 9ka i taki kasztan strzał z głowy. Chłop do zmiany.
0
Sorloth to impostor
0
Wyjął coś dziś Penia?
0
Balde wie co to sprint?
0
@michal26 bo masz szpital na SO
0
Dobranoc... "Niewykorzystane okazje lubią się mścić"
0
Dobra... Po Fatim. Flick chyba nie widzi w nim nic ciekawego
1
Eric panika panika
1
Dajcie tego Fatiego za Ferrana... Gorzej na pewno nie będzie
2
Ferran to nawet przełożyć piłki nie potrafi
0
Na takie mecze zamiast Ferrana na PS przydałby się taki skrzydłowy jak J.Navas za najlepszych lat, dzida do przodu i dobre dośrodkowanie.