ACMaldini3
Dołączył/a: maj 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewy dzwoń do Wojtka.
0
@gaq No Mats powinien mieć dobrego rywala na ławce ta kontuzja nic nie zmienia, wręcz pokaże, że to jest prawda.
0
Flick to z tymi kontuzjami, to ma ciągle pod górkę.
0
Dlatego trzeba mieć, dobrego bramkarza rezerwowego...
2
Barca Xaviego i Barca Flicka to jest aż niemożliwe, że jest taka przepaść.
Mental tej Barcy zaskakuje.
0
Ma ktoś link do bramki?
0
@Derean dostał po czuprynie
0
Nie no XD za takie symulki żółta kartka.
0
Jak real sobie radzi?
0
@ACMaldini3 podbicie 2 15 znaków
0
@Qbic17 Podbijam - może dobije do gorących
1
Oby zaczeli grilować Ter Stegena, jeden sezon dobry na ostatnie 7
1
@abram3k EE Zostaw Pinto. Pinto to był spoko gość
0
@sidi12843 Wylewy ma każdy bramkarz, ale to co robi Ter Stegen to jest katastrofa i ja bym ściągnął Unaia aby wywierał presje
0
Jak chłop utrzyma "forme" to się długo nie nacieszy 1ką w kadrze niemiec
0
Oby zarząd poszedł po rozum do głowy i ściągnął np. Unaia Simona
0
Ciekawe jakie zmiany wprowadzi Flick.
3
Roque to tygrys
Ferran to rekin
,a jakim zwierzakiem jest Ter Stegen?
.
.
.
.
.
.
.
Koń trojański
1
Real z tym ręcznikiem to by walczył o kwalifikacje do ligi Europy..
1
Ter Stegen to placek na max 4-7 klub z la liga, od chyba 6-7 sezonów totalny zjazd
1
Gdyby Fati odpalił to naprawdę mogłby być ciekawie.
1
Potężne PSG zaledwie remis
2
Ja wiem, że przyszedł Mbbape i trochę inna specyfika grania, ale co Toni im gre układał, to naprawdę ZP mu się należy.
0
@Wojcio Ja uważam, że w 1szym sezonie ta liga mistrzow będzie ciekawa, bo coś nowego, ale jak spada szansa, że wielki klub wyleci z LM to się będą mniej spinać i pod koniec fazy grupowej to już w ogóle będą grać na wyjebc*
0
Tyle meczy w jeden dzień to mogli to rozłożyć na 3 sloty...
0
Zieliński znowu ława. Jestem ciekaw czy się to zmieni i jaką role bedzie pełnić.
1
@Cule1234 Duży impet też był, sama klatka nie mówi wszystkiego.
0
I elegancko Ferran sobie odpocznie
0
Oho co odwalił rekin?
1
Kolejny sezon z średniakiem na bramce...
Wątpię, że odbuduje forme...