1

Lewy dzwoń do Wojtka.

0

@gaq No Mats powinien mieć dobrego rywala na ławce ta kontuzja nic nie zmienia, wręcz pokaże, że to jest prawda.

0

Flick to z tymi kontuzjami, to ma ciągle pod górkę.

0

Dlatego trzeba mieć, dobrego bramkarza rezerwowego...

2

Barca Xaviego i Barca Flicka to jest aż niemożliwe, że jest taka przepaść.
Mental tej Barcy zaskakuje.

0

Ma ktoś link do bramki?

0

@Derean dostał po czuprynie

0

Nie no XD za takie symulki żółta kartka.

0

Jak real sobie radzi?

0

@ACMaldini3 podbicie 2 15 znaków

0

@Qbic17 Podbijam - może dobije do gorących

1

Oby zaczeli grilować Ter Stegena, jeden sezon dobry na ostatnie 7

1

@abram3k EE Zostaw Pinto. Pinto to był spoko gość

0

@sidi12843 Wylewy ma każdy bramkarz, ale to co robi Ter Stegen to jest katastrofa i ja bym ściągnął Unaia aby wywierał presje

0

Jak chłop utrzyma "forme" to się długo nie nacieszy 1ką w kadrze niemiec

0

Oby zarząd poszedł po rozum do głowy i ściągnął np. Unaia Simona

0

Ciekawe jakie zmiany wprowadzi Flick.

3

Roque to tygrys
Ferran to rekin

,a jakim zwierzakiem jest Ter Stegen?
.
.
.
.
.
.
.
Koń trojański

1

Real z tym ręcznikiem to by walczył o kwalifikacje do ligi Europy..

1

Ter Stegen to placek na max 4-7 klub z la liga, od chyba 6-7 sezonów totalny zjazd

1

Gdyby Fati odpalił to naprawdę mogłby być ciekawie.

1

Potężne PSG zaledwie remis

2

Ja wiem, że przyszedł Mbbape i trochę inna specyfika grania, ale co Toni im gre układał, to naprawdę ZP mu się należy.

0

@Wojcio Ja uważam, że w 1szym sezonie ta liga mistrzow będzie ciekawa, bo coś nowego, ale jak spada szansa, że wielki klub wyleci z LM to się będą mniej spinać i pod koniec fazy grupowej to już w ogóle będą grać na wyjebc*

0

Tyle meczy w jeden dzień to mogli to rozłożyć na 3 sloty...

0

Zieliński znowu ława. Jestem ciekaw czy się to zmieni i jaką role bedzie pełnić.

1

@Cule1234 Duży impet też był, sama klatka nie mówi wszystkiego.

0

I elegancko Ferran sobie odpocznie

0

Oho co odwalił rekin?

1

Kolejny sezon z średniakiem na bramce...
Wątpię, że odbuduje forme...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?