4

No to mamy dziennikarzy w PL...
Nieźle ich Stano rozjechał.
Ale tam musiała być gruba beka, jak karuzela ruszyła.

0

OHO to już chyba 321sze 40 mln, które miało do nas wpłynąć.
Zaraz znowu będzie grzanie Nico, że mamy hajs, a no i że Nico zaplanował weekend z Yamalem i że teraz to transfer pewny.

6

@Arden A co może mieć na mysli XD Chłopie co ty w piwnicy mieszkasz?
Media podają nierzetelne informacje... Każdy marsz poruszający problem niekontrolowanej migracji od razu jest wkładany do jednego wora.

4

@Arden To jakieś kompletne wariactwo co dzieje się na zachodzie. Oby w Polsce do tego nie doszło.
Ogólnie polecam ostatni odcinek na historii realnej odnośnie sytuacji w WB.

2

@Fenelon Jak można odwalić taką głupotę i cieszyć się przed meta.
Pycha kroczy przed upadkiem.

0

@barteq od kogo?

3

@Zoker On to chyba lubi, że coraz mniej ludzi go lubi.

0

@Kidd odejdzie za darmo

0

Czyli wychodzi na to, że zapłaciliśmy 3mln za wypożyczenie Oriola, bo teraz wraca do Girony.

3

Dziś rozmawiałem z znajomym o średnich/dobrych pilkarzach, którzy idealnie się sprawdzali w topowych klubach.
Dla mnie wzorem takiego pilkarza jest Adriano w Barcy idealny zmiennik na prawa/lewą obronę.
Kto według was byl jeszcze takim grajkiem?

3

Laporta dba o każdego pracownika klubu i liczy, że Olmo i Pedri będą się uzupełniać i nie będzie trzeba zwalniać żadnego lekarza z klubu.

0

@Nefari Busi jeszcze nie skończył kariery.

6

Roque na wylocie więc mam nadzieje, że skaut który go obserwował i zdał raport w jego temacie również będize na wylocie

1

@kanver_ Ostatnie słowo Flicka
"Tak jasne dorzucę wam 15 mln do transferu"

0

@Faro Prawdopodobnie wzrastające pensje piłkarzy np. Lewandowski

0

Była jakaś ankieta w hiszpańskich mediach odnośnie transferu Olmo?
Tylko głos kibiców może nas uchronić przed tym transferem, bo Lapcio to populista

1

@Safrani Zawalona sprawa z De Jongiem, ale tutaj akurat wine widzę w Bartomeu.

0

Jak De Jong odejdzie za 2 lata za darmo to będzie dramat.
To jest ostatnie przedostanie okno by go wypchnąć na w miarę OK pieniądze.
Za rok to go sprzedają za max 20mln


0

Olmo 50 lub Felix 40, kogo bierzecie?

17

@Yamal_Williams Ciężko byłoby mi się wybrać na koncert kogoś, kto walczy z klimatem "moim codziennym życiem", a sama lata samolotem 13minutowe kursy.
Może to i głupie, ale nie lubię gwiazd co wycierają sobie mordę pięknymi hasłami.

0

@Who_you_mam To prawda, Nico nie ma podjazdu do Neya, ale bardziej by pasował na LS niż Cou, Griezzman, Dembele połamaniec, Felix, Ferran

1

Nico to mógł być pierwszym bardzo dobry LS od czasów Neymara... Od odejścia Neya nie możemy sprowadzić prawdziwego LS.

0

@Transu96 Mam nadzieję, że chlop wypali chociaż wątpię w to.
Odejdzie Gundo to trzeba mieć kogos, bo Pedri niestety cierpi za swój pierwszy sezon.

5

@MesQueUnClub96 odpolityczniona TVP. Na pewno każdy uśmiechnięty w stacji.
Ciekawe kto w to wierzył, że wladza nie będzie wykorzystywać mediow do swojej propagandy.

0

Kupno Olmo to na ten moment sredni transfer, bo potrzebujemy LS.
Plus jest taki, że jak odejdzie Gundo za rok to juz mamy grajka do środka pola.

Mimo wszystko potrzeba nam LS z TOPu, bo zostaniemy z Fatim i Rekinem bez zębów...

0

Szukamy skrzydłowego, a kupujemy kopie Pedriego.

0

Miesiąc newsów jak to blisko jest Nico, że jest porozumienie i puuf...
Za 2 tyg będą znowu grzać, że Nico może przyjść do Barcelony i tak aż do zamknięcia okna. #Laporta_i_jego_amigosi_out

Nie ma co słychać mediów, aż boję się pomyśleć jakie będą plotki przed wyborami.
-"Halland z klauzula 50 mln dla Barcelony od 1.07 do 15.07!!!"
-"De Ligt marzy o Barcy"
-"Sane nie przedłuża kontraktu i przychodzi do Barcelony"
-"Nowy Messi chce do Barcelony"
-"Klub z Arabi daje 200mln za Ferrana"
-"Laporta i Zahavi zamówili pizze"
-"Laporta: przegrane będą miały swoje konsekwencje"

5

@Yamal_Williams kluczowe godziny przed nami.

1

Skoro Nico jest na wakacjach z Yamalem, a Yamal nie ma prawka więc jest szansa, że Nico go odwiezie więc znowu będzie "Nico bliżej Barcelony".

1

@ViscaelBarca2007 De Jong gra w pokera, a Lapcio w makao

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?