ACMaldini3
Dołączył/a: maj 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@heniusss Przy klimie mały jest jeszcze bardziej mały:(
0
@heniusss Alpy w lato? Tam to dopiero chyba wali słonce.
3
@FCKokosBARCA Gdyby to nie była Barca tylko inny klub np. w Anglii to 40 byłby realne, a tak to wypożyczenie lub sprzedaż za grosze i może kiedyś kolejne 20% od sprzedaży.
0
@Rastafarnianin Ogólnie lubię jak jest ciepło i nie narzekam, ale w pracy nie lubię siedzieć cały lepiący się.
1
@Rastafarnianin Ja narzekam chociaż mam klime w biurze.
Ale mam też w biurze przeciwników klimy XD i to jest problem.
1
Pani rzecznik praw dziecka elegancko zawalczyła o prawa dzieci :D
3
@BorzyKrzys aż dziw że jeszcze ludzie grają w piłkę, ja to widzę na grupach 50 osob a do grania 10 ciężko znaleźć
0
@BorzyKrzys Ciekawe czy to prawda, a bardziej ciekawe kto potem kupi sobie takie mieszkanie.
0
Nie oglądałem wczoraj meczu, ale czy Bellingham zakrywał usta i nie dostał czerwa?
0
@BojanKriKicz Zastanawiam się jak bardzo są "poukładani" ci lekarze u góry.
Zaraz wyjdzie, że lekarz co mial wywiad na KZ to też ułożony, ale z drugą stroną
0
Komu Anglia tez kupon zepsuła?
0
@Lanosss o 15 min tylko
0
Jest gdzieś transmisja, że mogę od początku obejrzeć mecz Argentyny?
12
U niego ciężko z mentalem niestety.
0
@takisobiektos Moze i Gbur, ale żyje na swoich zasadach.
0
@Bobo25 Poprawiłem komentarz praktycznie od razu :D
Mialem mokry ekran i się za szybko wysłał komentarz.
0
@draxidox Ale oni dbają o nasze zdrowie.
1
Jaka jest szansa na mecz Iran vs USA?
Jest na to jakaś realna szansa?
2
Ale oni walą symulki... Wkurwi& mnie ten Iran
5
100kg wjeżdża Ci z buta i ten się sapie, że dostał kartke.
1
@Raphinha11 zatkanie uszu czy coś :D
0
Ufff, obstawiłem 4:0
1
@turhiay Co do Balde to słowo "zadowolić" średnio mi pasuje, chyba bardziej "wytrzymać" :D
3
@Lanosss Ewidentnie Barca nie ma juz budżetu na transfery.
Gordon amortyzuje się odejściem Lewego więc dopóki ktoś nie odejdzie, to bedzie bieda z transferami.
0
@betonito Nie powinien w ogóle jechać na ten mundial. Sam sobie winny tych kontuzji i wychodzą teraz urodziny siostry.
9
Patrząc na historię jego kontuzji, to jak dostaniemy 70mln to będzie dobrze.
Mam nadzieję, że taki jest plan i Gordon przyszedl za niego.
0
@Criss18Barca ja dałem 1:1 :D
0
Jak przyjdzie Olise to B.Silva będzie żałować kontraktu z realem
1
@RosjaninBut No nie jestem przekonany, że jakakolwiek kontrola wyłapałaby, że jakiś pracownik nie chodzi do pracy, a ma wypisane godziny.
Tutaj jest bardziej wina jego przełożonego, jak on weryfikował jego czas pracy.
0
Ale Kongo gra dobrze w obronie, Polaki powinni się uczyć