1

@heniusss Przy klimie mały jest jeszcze bardziej mały:(

0

@heniusss Alpy w lato? Tam to dopiero chyba wali słonce.

3

@FCKokosBARCA Gdyby to nie była Barca tylko inny klub np. w Anglii to 40 byłby realne, a tak to wypożyczenie lub sprzedaż za grosze i może kiedyś kolejne 20% od sprzedaży.

0

@Rastafarnianin Ogólnie lubię jak jest ciepło i nie narzekam, ale w pracy nie lubię siedzieć cały lepiący się.

1

@Rastafarnianin Ja narzekam chociaż mam klime w biurze.


Ale mam też w biurze przeciwników klimy XD i to jest problem.

1

Pani rzecznik praw dziecka elegancko zawalczyła o prawa dzieci :D

3

@BorzyKrzys aż dziw że jeszcze ludzie grają w piłkę, ja to widzę na grupach 50 osob a do grania 10 ciężko znaleźć

0

@BorzyKrzys Ciekawe czy to prawda, a bardziej ciekawe kto potem kupi sobie takie mieszkanie.

0

Nie oglądałem wczoraj meczu, ale czy Bellingham zakrywał usta i nie dostał czerwa?

0

@BojanKriKicz Zastanawiam się jak bardzo są "poukładani" ci lekarze u góry.
Zaraz wyjdzie, że lekarz co mial wywiad na KZ to też ułożony, ale z drugą stroną

0

Komu Anglia tez kupon zepsuła?

0

@Lanosss o 15 min tylko

0

Jest gdzieś transmisja, że mogę od początku obejrzeć mecz Argentyny?

12

U niego ciężko z mentalem niestety.

0

@takisobiektos Moze i Gbur, ale żyje na swoich zasadach.

0

@Bobo25 Poprawiłem komentarz praktycznie od razu :D
Mialem mokry ekran i się za szybko wysłał komentarz.

0

@draxidox Ale oni dbają o nasze zdrowie.

1

Jaka jest szansa na mecz Iran vs USA?
Jest na to jakaś realna szansa?

2

Ale oni walą symulki... Wkurwi& mnie ten Iran

5

100kg wjeżdża Ci z buta i ten się sapie, że dostał kartke.

1

@Raphinha11 zatkanie uszu czy coś :D

0

Ufff, obstawiłem 4:0

1

@turhiay Co do Balde to słowo "zadowolić" średnio mi pasuje, chyba bardziej "wytrzymać" :D

3

@Lanosss Ewidentnie Barca nie ma juz budżetu na transfery.
Gordon amortyzuje się odejściem Lewego więc dopóki ktoś nie odejdzie, to bedzie bieda z transferami.

0

@betonito Nie powinien w ogóle jechać na ten mundial. Sam sobie winny tych kontuzji i wychodzą teraz urodziny siostry.

9

Patrząc na historię jego kontuzji, to jak dostaniemy 70mln to będzie dobrze.

Mam nadzieję, że taki jest plan i Gordon przyszedl za niego.

0

@Criss18Barca ja dałem 1:1 :D

0

Jak przyjdzie Olise to B.Silva będzie żałować kontraktu z realem

1

@RosjaninBut No nie jestem przekonany, że jakakolwiek kontrola wyłapałaby, że jakiś pracownik nie chodzi do pracy, a ma wypisane godziny.
Tutaj jest bardziej wina jego przełożonego, jak on weryfikował jego czas pracy.

0

Ale Kongo gra dobrze w obronie, Polaki powinni się uczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?