3

@maroon karzeł terrorysta jeszcze zapłaci rachunek za te kradzież

2

@Uukasz_93 ciekawe czy kiedykolwiek francja ogarnie ten burdel u nich... Ale moze wladzy to na rękę, że ludzie po 22 boją się wychodzić na miasto.

2

To sobie Fati przepracował okres przygotowawczy...

3

500 euro grzywny i tak się to skończy

27

Kluczowy tydzień, a w przyszłym tygodniu kluczowe dni, a potem godziny no i potem odczucia są pozytywne.

10

@DLFCB To jest naplucie w twarz, każdemu kto był ofiarą gwaltu lub pedofilii. Juz nie chcę myśleć, co czuja te dziewczyny...

0

Mysle, że zaraz wprowadzą jakieś procentowe tolerancje zarobków.
Np. wydatki na wpłaty dla sekcji męskiej nie mogą być wyższe niz 30% względem wydatków sekcji kobiecej.

Ogólnie, niestety piłkarze zarabiają chore pieniądze i to mi również się nie podoba, ale nie da chyba inaczej wyrównać pensji niż promocja damskiej piłki. Tylko oglądalność może zbliżyć zarobki.

0

Macie już jakieś 11 w FPL?

0

Są jakieś plotki na temat odejścia Ferrana
Mam nadzieję, że odejdzie w tym okienku.

0

@BulaKG ja mam dalej opcje przewiń. Może zmień skrót klawiszowy, albo sprawdz aktualizacje.

4

Kucnij se Pan i myśl, jako to bez Nico zacząć układać

1

Gdzie można kupić koszulkę reprezentacji Hiszpanii?
Chciałbym z Villa na plecach.
Może ktoś doradzić?

0

@kaamil1910 liczyłem, że zahaczy do Girony

0

@Encore No kpina, że takie dostali kontakty.

15

Afellay... Co chłop miał papiery na granie.

0

De Jong i Lewy zarabiają więcej niż Mapet.
To jest kpina....


(Oczywiście jeżeli to prawda)

0

Myślicie, że Thiago będzie dobrą opcją jako wsparcie Flicka?
Ogólnie zastanawiam się, czy przydatne jest to, że on jest tak naprawdę jeszcze na wysokim piłkarskim poziomie.

0

@Joe_Barbaro jest z niego zadowolona?

0

Cześć, szukam smartwatcha i myślę nad HUAWEI Watch GT 4.
Czy ma ktoś z was smartwatcha z huaweia i czy jest jakiś pas piersiowy kompatybilny z tym zegarkiem?

0

Cześć, Szukam jakiś angielskich podcastów o piłce nożnej.
Ma ktoś z was coś sprawdzonego?

3

Co by nie mówić Barca ma sporego farta, że wypłynęli Gavi, Yamal, Cubarsi,Balde, Pedri.

Co by było, gdyby bylo kolejne pokolenie średniaków jak Alenia, Cuenca, Tello, Quintilla, Carles Plans itp.

3

@Luciano99 Mapet z mundialu vs Mapet z euro
Tutaj nie ma co porównywać

0

Co to za kontuzja Messiego?

0

Harry dalej bez trofeum

0

@tristan87 Byłem blisko,obstawiałem pande, bo bardzo śmiesznie potrafi siedzieć, no i "Pan da wejśc na boisko"

0

Czy Ferran ogłosił już jakim zwierzątkiem będzie w tym sezonie?

1

@MesQueUnClub_87 beton to najlepszy wynalazek ludzkości.
Elegancko zastąpi każde drzewo i krzew, dzieki czemu budynki mogą absorbować więcej promieni słonecznych.

No, a potem cyk klimatyzacja na każde mieszkanie, biuro, sklep i cyk przeciążenie sieci.

1

Nico za 60 to promocja, myślę że nie jeden klub dałby za niego 100
Jestem ciekaw jego wartości po Euro.

1

Przypominam już dziś, aby w niedzielę dobrze pospać i mieć sily na final Euro i Copa America

0

Czy Kowal juz całkowicie zniknął z KS?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?