ACMaldini3
Dołączył/a: maj 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@maroon karzeł terrorysta jeszcze zapłaci rachunek za te kradzież
2
@Uukasz_93 ciekawe czy kiedykolwiek francja ogarnie ten burdel u nich... Ale moze wladzy to na rękę, że ludzie po 22 boją się wychodzić na miasto.
2
To sobie Fati przepracował okres przygotowawczy...
3
500 euro grzywny i tak się to skończy
27
Kluczowy tydzień, a w przyszłym tygodniu kluczowe dni, a potem godziny no i potem odczucia są pozytywne.
10
@DLFCB To jest naplucie w twarz, każdemu kto był ofiarą gwaltu lub pedofilii. Juz nie chcę myśleć, co czuja te dziewczyny...
0
Mysle, że zaraz wprowadzą jakieś procentowe tolerancje zarobków.
Np. wydatki na wpłaty dla sekcji męskiej nie mogą być wyższe niz 30% względem wydatków sekcji kobiecej.
Ogólnie, niestety piłkarze zarabiają chore pieniądze i to mi również się nie podoba, ale nie da chyba inaczej wyrównać pensji niż promocja damskiej piłki. Tylko oglądalność może zbliżyć zarobki.
0
Macie już jakieś 11 w FPL?
0
Są jakieś plotki na temat odejścia Ferrana
Mam nadzieję, że odejdzie w tym okienku.
0
@BulaKG ja mam dalej opcje przewiń. Może zmień skrót klawiszowy, albo sprawdz aktualizacje.
4
Kucnij se Pan i myśl, jako to bez Nico zacząć układać
1
Gdzie można kupić koszulkę reprezentacji Hiszpanii?
Chciałbym z Villa na plecach.
Może ktoś doradzić?
0
@kaamil1910 liczyłem, że zahaczy do Girony
0
@Encore No kpina, że takie dostali kontakty.
15
Afellay... Co chłop miał papiery na granie.
0
De Jong i Lewy zarabiają więcej niż Mapet.
To jest kpina....
(Oczywiście jeżeli to prawda)
0
Myślicie, że Thiago będzie dobrą opcją jako wsparcie Flicka?
Ogólnie zastanawiam się, czy przydatne jest to, że on jest tak naprawdę jeszcze na wysokim piłkarskim poziomie.
0
@Joe_Barbaro jest z niego zadowolona?
0
Cześć, szukam smartwatcha i myślę nad HUAWEI Watch GT 4.
Czy ma ktoś z was smartwatcha z huaweia i czy jest jakiś pas piersiowy kompatybilny z tym zegarkiem?
0
Cześć, Szukam jakiś angielskich podcastów o piłce nożnej.
Ma ktoś z was coś sprawdzonego?
3
Co by nie mówić Barca ma sporego farta, że wypłynęli Gavi, Yamal, Cubarsi,Balde, Pedri.
Co by było, gdyby bylo kolejne pokolenie średniaków jak Alenia, Cuenca, Tello, Quintilla, Carles Plans itp.
3
@Luciano99 Mapet z mundialu vs Mapet z euro
Tutaj nie ma co porównywać
0
Co to za kontuzja Messiego?
0
Harry dalej bez trofeum
0
@tristan87 Byłem blisko,obstawiałem pande, bo bardzo śmiesznie potrafi siedzieć, no i "Pan da wejśc na boisko"
0
Czy Ferran ogłosił już jakim zwierzątkiem będzie w tym sezonie?
1
@MesQueUnClub_87 beton to najlepszy wynalazek ludzkości.
Elegancko zastąpi każde drzewo i krzew, dzieki czemu budynki mogą absorbować więcej promieni słonecznych.
No, a potem cyk klimatyzacja na każde mieszkanie, biuro, sklep i cyk przeciążenie sieci.
1
Nico za 60 to promocja, myślę że nie jeden klub dałby za niego 100
Jestem ciekaw jego wartości po Euro.
1
Przypominam już dziś, aby w niedzielę dobrze pospać i mieć sily na final Euro i Copa America
0
Czy Kowal juz całkowicie zniknął z KS?