ACMaldini3
Dołączył/a: maj 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cule1234 Duży impet też był, sama klatka nie mówi wszystkiego.
0
I elegancko Ferran sobie odpocznie
0
Oho co odwalił rekin?
1
Kolejny sezon z średniakiem na bramce...
Wątpię, że odbuduje forme...
1
Pół okazji na cały mecz, a Ter Stegen babol
0
Liga Negreiry jutro w madryckiej prasie.
6
Ter Stegen do sędziego: Ale nie z całej pety i uwaga na wlosy
0
@Mario96w Co ma nazwa profilu do klubu któremu kibicuje?
0
Oby Yamal dziś max 70min.
Jak go zajedziemy jak Pedriego to będziemy frajerami.
0
Zwycięstwo po 2 karnych, daje takie samo 3pkt, jak po strzeleniu 4 goli z gry, ale gdybym był kibicem realu nie byłbym zadowolony z przebiegu spotkania.
Brakuje im pomysłu na rywala nisko broniącego, do tego ich LO daje mało opcji w ataku.
0
Wygrają, ale widać że ostre przepychanie kolanem i męczą się.
0
Chciałbym zobaczyć Mapeta na LS, ale bez Viniego w składzie.
1
Rodrygo grał dużo minut, że ława czy za dużo gadał?
2
Jaka wykładnia, że nie ma karnego dla sevilli?
edit: coraz głupszy jestem z tymi rękami w polu karnym...
0
@Rust_Cohle Ja na stronie internetowej obstawiam...
Ale mówiąc szczerze, albo będę gdzie indziej obstawiać, albo w ogóle jak to ma tak wyglądać...
0
@Faro Po tym meczu mają podobno Hiszpanii odebrać mundial..
0
Jak na stronie fortuny mam znaleźć mecze z następnej kolejki?
Beznadziejnie teraz wygląda ta apka i strona...
2
Oby RSSS narzucił dziś wysokie wymagania. Czekam na Viniego i pyskówki.
0
Myślałem, że Łunin będzie naciskać na odejście, a on 2030.
Thibo pogra jeszcze 3 lata, a brak ogrywania Łunina będzie tylko działał na jego niekorzyść
Myślę, że Łunin pogodził się z rolą nr2
2
@KrychaFCB On to ciągle wściekły... Szkoda, że kolejny raz oszukał Polaków z obietnicami, ale ludzie po 8 latach zapomnieli.
Ale spokojnie, za kolejne 4-8 zapomną o PiSowskim bagienku, a za 12-16.... znowu zapomną
4
Dziś o 21:00 Roque będzie pakować bramę za bramą.
3
Mam nadzieje, że swojego czasem nie przedłuża.
0
@Lisek dołączam się do prośby @bartas97, aby ktoś wyjaśnił również skąd taki wynik u Sevilli
3
@bartas97 Nieźle popłyneli.
14
Czemu on się ciągle wypowiada na temat naszego klubu.
Każda jego wypowiedz ma wpływ na negocjacje, a on pier###* na prawo i lewo na kogo nas stać.
1
@kamiVeB Mam nadzieję, że taka forma się utrzyma :D Może być ciekawie w Madrycie jak tak dalej będzie.
0
Lepiej by zrobili mu okres przygotowawczy i wprowadzili bardzo powoli.
0
@Kidd Świat idzie w złą strone. Byle ktoś się nie poczuł urażony.
4
@darr0o Ale nie zapomnieli, że miał problemy z głową.
23
Gdyby tylko na badaniach lekarskich był test IQ....