1

@Cule1234 Duży impet też był, sama klatka nie mówi wszystkiego.

0

I elegancko Ferran sobie odpocznie

0

Oho co odwalił rekin?

1

Kolejny sezon z średniakiem na bramce...
Wątpię, że odbuduje forme...

1

Pół okazji na cały mecz, a Ter Stegen babol

0

Liga Negreiry jutro w madryckiej prasie.

6

Ter Stegen do sędziego: Ale nie z całej pety i uwaga na wlosy

0

@Mario96w Co ma nazwa profilu do klubu któremu kibicuje?

0

Oby Yamal dziś max 70min.
Jak go zajedziemy jak Pedriego to będziemy frajerami.

0

Zwycięstwo po 2 karnych, daje takie samo 3pkt, jak po strzeleniu 4 goli z gry, ale gdybym był kibicem realu nie byłbym zadowolony z przebiegu spotkania.
Brakuje im pomysłu na rywala nisko broniącego, do tego ich LO daje mało opcji w ataku.

0

Wygrają, ale widać że ostre przepychanie kolanem i męczą się.

0

Chciałbym zobaczyć Mapeta na LS, ale bez Viniego w składzie.

1

Rodrygo grał dużo minut, że ława czy za dużo gadał?

2

Jaka wykładnia, że nie ma karnego dla sevilli?
edit: coraz głupszy jestem z tymi rękami w polu karnym...

0

@Rust_Cohle Ja na stronie internetowej obstawiam...
Ale mówiąc szczerze, albo będę gdzie indziej obstawiać, albo w ogóle jak to ma tak wyglądać...

0

@Faro Po tym meczu mają podobno Hiszpanii odebrać mundial..

0

Jak na stronie fortuny mam znaleźć mecze z następnej kolejki?

Beznadziejnie teraz wygląda ta apka i strona...

2

Oby RSSS narzucił dziś wysokie wymagania. Czekam na Viniego i pyskówki.

0

Myślałem, że Łunin będzie naciskać na odejście, a on 2030.
Thibo pogra jeszcze 3 lata, a brak ogrywania Łunina będzie tylko działał na jego niekorzyść
Myślę, że Łunin pogodził się z rolą nr2

2

@KrychaFCB On to ciągle wściekły... Szkoda, że kolejny raz oszukał Polaków z obietnicami, ale ludzie po 8 latach zapomnieli.
Ale spokojnie, za kolejne 4-8 zapomną o PiSowskim bagienku, a za 12-16.... znowu zapomną

4

Dziś o 21:00 Roque będzie pakować bramę za bramą.

3

Mam nadzieje, że swojego czasem nie przedłuża.

0

@Lisek dołączam się do prośby @bartas97, aby ktoś wyjaśnił również skąd taki wynik u Sevilli


3

@bartas97 Nieźle popłyneli.

14

Czemu on się ciągle wypowiada na temat naszego klubu.
Każda jego wypowiedz ma wpływ na negocjacje, a on pier###* na prawo i lewo na kogo nas stać.

1

@kamiVeB Mam nadzieję, że taka forma się utrzyma :D Może być ciekawie w Madrycie jak tak dalej będzie.

0

Lepiej by zrobili mu okres przygotowawczy i wprowadzili bardzo powoli.

0

@Kidd Świat idzie w złą strone. Byle ktoś się nie poczuł urażony.

4

@darr0o Ale nie zapomnieli, że miał problemy z głową.

23

Gdyby tylko na badaniach lekarskich był test IQ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?