O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 1200
  • Liczba komentarzy 45
  • Polecenia 57

Komentarze

0

@OldMc84 Można jeśli oglądasz mecze Barcelony. Fati po kontuzji to nie ten sam Fati co przed nią. Chłop nie raz miał problemy z przyjęciem piłki. Od czasu do czasu jakiś przebłysk to za mało.
A co do Felixa i Cancelo ludzie się nakręcają i krytykują a nie rozegrali jeszcze minuty.

0

@dafik85 Overhype bł od początku. Kilka meczy zagrał przyzwoicie ze średniakami i w klubie chcieli uwierzyć, że mają nowego Messiego ale Messi jest tylko jeden. Dali mu 10 na plecy i ciężar oczekiwań przygniótł chłopaka

1

@PJ777 W pełni się zgadzam. Tym bardziej, że to wypożyczenie z opcją wykupy ryzyko nie duże, jeśli się nie sprawdzi to podziękujemy i wróci do Atleti i będzie ich problemem nie naszym. Potencjalny zysk ogromny. Niskim kosztem możemy zyskać utalentowanego zawodnika który nie musi ale może odpalić u nas. A argumenty, że to portugalczyk a oni u nas sie nie sprawdzają... Cóż trochę optymizmu, w końcu musi się trafić ktoś kto przełamie schemat :P

1

Najlepszą opcją byłoby wypożyczenie. Od początku overhype ale nie był zły.
Fajnie jakby poszedł gdzieś się odbudować fizycznie i mentalnie a potem może jeszcze by sie przydał albo chociaż zarobić na nim trochę siana

3

Dwa minusy czasem dają plus ^_- Barcelona w kiepskiej kondycji finansowej, Felix nie trafił z klubami w których grał.
Atletico? Ofensywny zawodnik któremu każą jeździć na dupie i głównie bronić? Kogoś dziwi, że to nie wypaliło? Serio?
Z drugiej strony niebiescy... Cała drużyna piach poprzedni sezon.
Nie wiem jaki ma mental chłop ale przy Lewym, Gundoganie, Ter Stegenie czyli doświadczonych zawodnikach mógłby dojrzeć a z resztą załapać wspolny vibe bo on i nasza kadra jest młoda.
Osobiście jeśli to będzie korzystny dill dla nas, z opcją a nie obowiązkiem wykupu, z korzystną ceną w razie gdyby, to czemu nie?
Ryzyko żadne, potencjalny zysk ogromny.
Ponad to wolę jego niż Fatiego którego zjadły presja i kontuzje po tym jak klub ogłosił że mają nowego Messiego i dał mu 10 na plecy...

Zobacz wszystkie

9

Osobiście mam nadzieje, że Dembele nas już opuści. Serio, męczące to i nudne się stało.
Rozumiem, że kontuzje rozumiem, że się odkleił trochę i nawet uważam to za normalną rzecz. Młody chłopak trafia na Camp Nou, spełnia marzenia i zarabia kupę siana. Można się zagubić ale to okres przejściowy na sezon może na dwa przy dużej wyrozumiałości ze strony klubu ale nie kur*a na 5 lat... Przypominam przyszedł za 150 baniek a chłopak nie zagrał jednego pełnego sezonu, na pewno nie takiego na miarę oczekiwań. Na prawdę, już wystarczy. Niech w jego miejsce przyjdzie Raphinha albo ktokolwiek byle francuz nie zostawał na kolejny sezon bo szkoda nerwów i pieniędzy.

9

Odejście Suareza i Rakitića zapoczątkowało rewolucje ????
Niestety (dla klubu) ta rewolucja wyszła na dobre jedynie wymienionym wyżej piłkarzom a Barcelonie wyszła bokiem. Suarez i Rakieta dobry sezon notują a Barcelona jak widać nie specjalnie.
Trzeba się pozbyć kilku piłkarzy to fakt ale najpierw trzeba mieć kogoś kto ich zastąpi bo jeśli następcą Suareza miał być Braithwait to kupa śmiechu... Niestety z przewagą kupy.

4

Podsumowanie ostatnich doniesień transferowych w ostatnich dniach wygląda jak kopiuj wklej xD

3

Z Dembele był zawsze jeden problem. Chłop umiejętności miał top i gdyby nie to jaki ma mental, dziś stawialibyśmy go w jednym szeregu z Vinim czy Mbappe. Ale niestety jego charakter, podejście i to jak się prowadzi nie pozwoliło i nie pozwoli mu na osiągnięcie takiego poziomu jak wspomniana dwójka.

3

Odchodzi Pique, Busi, Alaba którzy byli w czołówce jeśli chodzi o płace w klubie a my po sprowadzeniu Gundogana nie mamy kasy na zarejestrowanie kolejnych piłkarzy. Rozumiem, że Gundogan za darmo grał nie będzie ale zwolnił się budżet płacowy 3 piłkarzy którzy zarabiali ciężkie pieniądze i skoro teraz nie ma kasy na rejestracje piłkarzy to jakim cudem była ona wcześniej i FFP było w porządku? ????

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?