O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 1400
  • Liczba komentarzy 50
  • Polecenia 58

Komentarze

0

@Qlimax86 Ty chyba też masz słabą głowę xD

1

Chłop który całą swoją kariere był zapchaj dziurą i nawet w prime nie był konkurencją na jakiejkolwiek pozycji a na paru go próbowali.
Skoro szukamy oszczędności to szrotu się trzeba pozbywać a nie podpisywać nowe umowy i sprowadzać....

0

Pamiętam artykuł tuż po jego sprowadzeniu. "Eksperci" tutejsi w komentarzach pisali, że marnują kasę, której jest niewiele, że za pół roku o nim juz nikt nie będzie pamiętał i generalnie, że beka bo Real sprowadził Gulera :D
Tymczasem Guler ostatnie miesiące tylko traci a "no name" Faye tylko rośnie.
Ja bym go spróbował w pierwszym składzie jest młody ale mamy młodzieży dużo więc zaaklimatyzowałby się chłop. A nawet jeśli nie wypali to napewno na nim nie stracimy.

0

@siara10 Bredzisz chłopacze. Polacy bardziej narzekają i więcej wymagają od Lewego niż Hiszpanie. Tam darzą go dużo większym szacunkiem niż we własnym kraju.
A co do emerytalnych grajków to słuchaj śmieszna sprawa bo gdybyś wyciągnął Lewego i takiego Gundoguna to zauważyłbyś olbrzymią różnice pod warunkiem, że wgl oglądasz mecze Barcelony w co wątpię po Twojej wypowiedzi bo bije z niej vibe typu: nie znam się ale się wypowiem.

0

@Hadim Szkoda, że innym miernym angolem się nie zainteresował Deco, angolem który zafundował nam niezły przewóz w ostatnich 2 el clasico

Zobacz wszystkie

9

Osobiście mam nadzieje, że Dembele nas już opuści. Serio, męczące to i nudne się stało.
Rozumiem, że kontuzje rozumiem, że się odkleił trochę i nawet uważam to za normalną rzecz. Młody chłopak trafia na Camp Nou, spełnia marzenia i zarabia kupę siana. Można się zagubić ale to okres przejściowy na sezon może na dwa przy dużej wyrozumiałości ze strony klubu ale nie kur*a na 5 lat... Przypominam przyszedł za 150 baniek a chłopak nie zagrał jednego pełnego sezonu, na pewno nie takiego na miarę oczekiwań. Na prawdę, już wystarczy. Niech w jego miejsce przyjdzie Raphinha albo ktokolwiek byle francuz nie zostawał na kolejny sezon bo szkoda nerwów i pieniędzy.

9

Odejście Suareza i Rakitića zapoczątkowało rewolucje ????
Niestety (dla klubu) ta rewolucja wyszła na dobre jedynie wymienionym wyżej piłkarzom a Barcelonie wyszła bokiem. Suarez i Rakieta dobry sezon notują a Barcelona jak widać nie specjalnie.
Trzeba się pozbyć kilku piłkarzy to fakt ale najpierw trzeba mieć kogoś kto ich zastąpi bo jeśli następcą Suareza miał być Braithwait to kupa śmiechu... Niestety z przewagą kupy.

4

Podsumowanie ostatnich doniesień transferowych w ostatnich dniach wygląda jak kopiuj wklej xD

3

Z Dembele był zawsze jeden problem. Chłop umiejętności miał top i gdyby nie to jaki ma mental, dziś stawialibyśmy go w jednym szeregu z Vinim czy Mbappe. Ale niestety jego charakter, podejście i to jak się prowadzi nie pozwoliło i nie pozwoli mu na osiągnięcie takiego poziomu jak wspomniana dwójka.

3

Odchodzi Pique, Busi, Alaba którzy byli w czołówce jeśli chodzi o płace w klubie a my po sprowadzeniu Gundogana nie mamy kasy na zarejestrowanie kolejnych piłkarzy. Rozumiem, że Gundogan za darmo grał nie będzie ale zwolnił się budżet płacowy 3 piłkarzy którzy zarabiali ciężkie pieniądze i skoro teraz nie ma kasy na rejestracje piłkarzy to jakim cudem była ona wcześniej i FFP było w porządku? ????

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?