O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 2209
  • Liczba komentarzy 128
  • Polecenia 377

Komentarze

0

@Qaz123 dam Ci jeszcze przykład z tyłka, ale coś tam obrazuje: zdradzanie partnerki czy partnera też nie jest nielegalne, a ma swoje konsekwencje i trzeba je ponieść. Tłumaczenie się literą prawa nic by nie zmieniało.

1

@Qaz123 dowodem są płatności. Sama kwestia istnienia tych płatności godzi w dobre imię całej ligi, budzi podejrzenia i oburzenie innych klubów, kibiców, niszczy wizerunek rozgrywek oraz Barcy.
Płacenie tej postaci i wycofanie się z płatności, gdy straciła stanowisko, jest tak bardzo krzywe, że samo w sobie obrzydza tak wielu i nic dziwnego. Nie musi być nawrt uznane za nielegalne, by tak było

9

Facet ma w tym rację, że płacenie Negreirze było nieetyczne, nieprawidłowe i bardzo podejrzane ze strony Barcy. Do tego przestali płacić jak tylko przestał być częścią struktury ligi. To był strzał w stopę ze strony klubu i to za kadencji kilku prezydentów.
Laporta i zarząd klubu próbują odwracać od tego uwagę, skupiając się jedynie na kwestii tego, czy Barca płaciła łapówki albo czy będzie lub nie będzie stwierdzone to, że płatności były nielegalne.
Jak wiemy obie kwestie zakończą się raczej pozytywnie dla Barcy, ale nie zmienia to faktu, że te płatności, o których już wiadomo, nigdy nie powinny mieć miejsca. Wszystkie pretensje do Barcelony w tej kwestii są w pełni uzasadnione

3

Jak dla mnie to żadne ostre wejście, lekko go podciął, nie trzymał sztywnych nóg obrońca, nie wjechał sankami. Bardziej to Roque źle postawił ciężar

0

@tomek8756 polecam zapoznać się dokładniej z tematem i nie rozsiewać fake'ów
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,127561,29920101,unia-europejska-spiera-sie-o-wspolna-definicje-gwaltu-dw-polska.html (edit: poprawiam link bo poprzedni jednak podobnie lakonicznie przedstawiał temat)

Zobacz wszystkie

52

Jesteśmy coraz bliżej historycznej linii obronnej z Bayernem za tydzień: Roberto, Pique, Lenglet, Alba :D

22

Przestańmy powtarzać, że to są jakieś wielkie zarobki za ten sezon. Nie wyróżniałyby się od innych, jeśli to Barca nie poprosiłaby Alby (i innych piłkarzy) o odroczenie należnej mu zapłaty za zeszłe lata. Klub jest mu winny pieniądze, które powinien otrzymać, nawet, gdyby tego lata odszedł.

18

Czyli wygrali narazie 1 puchar z 6 i już jest mowa o sekstecie?

16

Myślę że zdążyliśmy się już na własne oczy przekonać, co miał na myśli Joaquin mówiąc, że nie zatrudniłby Koemana nawet jako osoby odpowiedzialnej za sprzęt drużyny.

15

A teraz poprosimy o historię przypadków, w których Tebas robił tak pod górkę Realowi. Są jakieś? :)

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?