1

Real powinien zacząć robić już jakieś zmiany i oszczędzać swoich najlepszych zawodników, ponieważ w niedzielę gra z mocniejszym klubem z City Group.

3

To co Ederson wypluwa, to Szczęsny z szlugiem w gębie łapie.

0

@Who_you_mam Wiec wzięli Olmo :D

0

Każde podanie city jest spóźnione. City gra na 0,75 prędkości.

1

@MateS Wiem wiem, wylewy bramkarzy to specjalność przeciwników realu.

0

XD Valverde na luzie czeka se po drugiej stronie pola karnego. Co oni o nim zapomnieli?!

1

@Kidd Mam to samo wrażenie. Na spokojnie na luzaku przecież jest jeszcze ostatnie 5 min drugiej połowy.

0

Niech te city strzeli jakąś bramkę z pupy.

0

Perez to dobrze wymyślił. Mało który klub ma trzech PO więc on kupił trzech LS.

2

City to mentalnie jest leży.

0

Siema, liczę na waszą pomoc

Dobry weterynarz - KATOWICE i okolice.

Mam west white terriera i od lat ma problem z nawracającą infekcją uszu. Weterynarz go wyleczy i infekcja wraca po 2,3 tygodniach.

3

Jeden z tych piłkarzy, który bardzo często przeginał i teraz jest afera, że nagle dostał czerwo.
Moim zdaniem powinno to wyglądać tak, że już dawno powinien podostawać parę żółtych kartek i dziś by nie było tematu, ale sędziowie w Hiszpanii nie mają żadnej stabilności w sędziowaniu.

1

Jeżeli chodzi o wybory w USA to z perspektywy Polaka nie wiem czy był dobry wybór.

Ale jak słaby/a był kandydat demokratów, że wygrał nieobliczalny Trump?
Niestety w Europie mamy to samo i politycy wolą zajmować się mniej ważnymi kwestiami, mniej odpowiedzialnymi tematami i wpływa to na to, że w Niemczech zła AFD( nie wnikam jak bardzo ta partia jest odklejona i ile jest w tym prawdy. Słyszałem pare dość mocnych oklejek z ich strony ws. wojny i tyle) jest coraz bardziej mocna.

Niestety skupiali się na pierdołach i pseudo ekologi, a nie na realnych problemach.

0

Liga w tym sezonie jest szalona. Jeszcze parę tygodni temu Barcelona przegrała lige.

1

Ciekawe czy noga cała po takim pierdolnię**u

0

Kolejka imienia Sergio Ramosa.

1

@partymaker Nie lekceważ Barcelony :D

2

Chyba czerwo dla ATM

0

Ma ktoś powtórkę strzału Viniego, co praktycznie podał piłkę bramkarzowi prosto do rąk?

1

Ale im tam w realu brakuje 9ki

1

@Messibestplayerintheworld Mogą, ale cieszy mnie że Jude w końcu się doigrał.

66

Chyba real w końcu wpłynął na poprawę sędziowania i skończło się pyskowanie bez konsekwencji.

1

Podobno pobór prądu w Madrycie skoczył, że ja pier**le.
Z nieoficjalnych informacji realmadryt TV zaczęła kręcić materiał.

0

@PizzerMan Postawiłem moje całe oszczędności na Osasune lub remis.
Także dziś mecz pełen emocji.

0

Słucham i czytam sobie co się dzieje w świecie szczególnie chodzi mi o Trumpa i zastanawiam się jak oni chcą sprzedawać sprzęt wojskowy do innych krajów jeżeli oni tak diametralnie chcą zmienić wektor swojej polityki?
Jaki kraj kupi od nich broń jeżeli zaraz zmienią się znowu upodobania USA i zablokują możliwość korzystania z rakiet, czołgów, myśliwców itd.

1

Dawno nie widziałem tak beznadziejnej organizacji gry jak wczoraj miało City.
Wczoraj to była katastrofa i nie mam pojęcia co się z tą drużyną stało.

0

@PizzerMan up 1 up 1 up 1 up 1 up 1 up 1 up 1

0

Od czego zależy na kogo Barca trafi w kolejnej fazie?

0

City gra totalną padakę i chaos więc nie dziwne, że real im strzelił.

4

Ale tam musi być kreślenie. Zaraz zobaczycie jakie paint ma opcje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?