ACMaldini3
Dołączył/a: maj 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koziar Jest też sporo patostrimów tam też dużo kontrowersji...
Niestety przez taką ramówkę, coraz częściej oglądam meczyki zamiast KS.
3
KS zamiast dać studio po derbach Madrytu woli robić live z patogali
1
Guliano dziś katastrofa
4
@Matt_i1992 Gdyby miał 30 lat i trzymał się kontraktu, no to okej blisko emerytury i małe szanse na dobry kontrakt, ale chłop ma 22 lata.
3
Dostaje tyle znaków od Flicka, że powinien zrobić wszystko by iść na wypożyczenie.
Chłopie chyba zapomniał, że cała kariera przed nim.
Krok po kroku powinien się odbudowywać, najpierw Turcja potem może jakiś klub z 10 miejsca z la liga, a potem może jakiś transfer do TOP4. W jego przypadku nie ma innej opcji.
0
@NeroTFP1 Ten wyrok 6 miesięcy to chyba w zawieszeniu?
0
Czy jest jeszcze gdzieś otwarte okno, aby Fati mógł iść na wypożyczenie?
3
Krok bliżej do spełnienia marzenia z dzieciństwa zrobiony i kupiłem bilet na mecz legend Brazylia vs Polska. Oczywiście chodzi o zobaczenie jednego Pana z zębami królika :D
2
@Tigermaus Unikam jak ognia portali tego typu. Obrzydzają mnie nagłówki, gdzie z byle pierdoły robią sensacje.
2
@gaucho104 Na ten moment chyba bez różnicy. Ale za to z nadzieją na 5,19/l
0
XDDDD zezłomowanie zawodnika bez kartki?
1
Przydałby się w środku pola Barcy ktoś z takim strzałem jak Valverde.
0
Tiki-ogórki-taka, real w obronie padaka
2
AAAAAAAAAAAAAA 2:2
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nietsety będą fanem starej motoryzacji to ja nie mam za dużego wyboru.
Przymierzam się do kupna jakiegoś klasyka z lat 99-05, a 95% sceny politycznej chce mi zakazać jazdy takim samochodem.
0
Mała ciekawostka o byłym asystencie Simeone.
Germán Burgos po rozstaniu się z Simeone prowadził Newell's Old Boys w 15 meczach oraz Aris Saloniki w 18.
1
Godzina meczu 21:30 w środku tygodnia to skandal.
2
De Jong na razie +,a Yamal chce w każdej akcji na siłę coś pokazać.
1
Real przegrał to powinni ich zniszczyć w tym meczu. Łatwe 3:0 i do domu.
0
Jutro szalona kolejka w LM. Obstawiacie, że City ugra to czy będą mieli nogi z waty i nie uniosą meczu?
0
@GigiAmoroso Benifica vs Juventus ja chyba jutro skuszę się na ten mecz + Barca na drugim monitorze.
Benifica nie będzie ryzykować i będzie chciała przycisnąć Juventus i coś czuje, że ten mecz to będzie gwoźdź do trumny Motty.
2
Ale jutro będzie rzeźnia, ale mogli te mecze dać jutro o 20:00.
1
@Luciano99 Dzięki! 100 mi wpadła na czysto :D
4
Superpuchar jeszcze rozumiem, bo jest po 1 meczu, ale liga powinna być święta.
Ogólnie jak wywiozą jeden mecz do innego kraju to zaraz będzie 2,3,4
3
Neymar zakończył swoją karierę w momencie transferu do PSG.
Poszedł do klubu, gdzie cały sezon ligowy można grać na luzie i bez presji, co moim zdaniem powoduje duży problem w grze w LM, gdzie trzeba wejść na inny poziom gry i motywacji.
0
Szczęsny chyba sobie za bardzo wkręcił, że chce zbudować Pene.
7
Takich wylewów to Lenglet nawet nie robił...
0
Szczęsny katastrofa, w ogóle nie czuje tempa gry.
0
Fati dostaje 20 min i strzela 2 bramki w tym jedna piękna po indywidualnej akcji.
Dajecie mu szanse czy out i Rashford in?
0
Jak skończy się faza ligowa, to jak będą rozlosowywane pary w LM?