ACMaldini3
Dołączył/a: maj 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Kurde ten real jest do kropnięcia, ale niech poczekają jeszcze to 90 min
0
Szkoda, że Barca nie strzela z dystansu
0
Alaba nie czuje przestrzeni, ale to dobrze :D
2
To jest niesamowite wszyscy z ataku realu bliżej lewej strony.
3
Girona bardzo słabo, nie nadążają za tempem gry i niestety w końcu pękną.
0
@MesQueUnClub96 Nie wiem czy chciałbym, aby mnie burdel sponsorował
6
Bardziej celebryta niż piłkarz. Gdyby mu zależało na karierze to poszedłby do Betisu, Osasuny itp.
No, ale jego wybór ma do tego prawo.
0
@Criss18Barca Deco i Laporta już się szukują :D
6
Jak mnie wkur... ludzie co wrzucają mecz z fify jako skrót meczu na YT.
1
@esem91 Dlaczego nie może być normalnych ludzi u władzy... Tylko z jednej skrajności w drugą.
1
@kacperFCB_ A nie jest to prawdą, że 100mln zostało wydane w błoto?
99% pisało tutaj, że Olmo szklanka. I co teraz mamy? Chłop nie jest w stanie grać co 3 dni.
4
Może moje odczucia są głupie, ale myślę że gdyby Laporta zapytał się La Rambli to transfery Barcelony byłby dużo lepsze. Roque i Olmo to 100 mln.
To nie jest wydanie 100 mln to jest PRZEPIER***ENIE 100 mln.
0
@maciar Prędzej jak w hudo i kutarate.
5
@demsi1707 To będzie chyba ta pięść marszałka wbijająca putina w ziemie.
4
Mam nadzieję, że RM TV rozrysuje linie pola karnego po tym faulu.
0
@norbi77 Jako zmiennik Yamala?
0
Podoba mi się pewność siebie Holenderskich drużyn.
0
Halland teraz se myśli, do kiedy on ten kontrakt podpisał.
0
@NerwowyFistaszek To właśnie mi się nie podoba, że 2 mecze więcej i lepsza szansa na króla strzelców.
0
Gdzie są CI, którzy chcieli Motte na trenera Barcy?
0
@Cule2013 Mam to samo. Liczę, że w karnych Juve odpadnie.
1
Drugą połowę to chyba będę oglądać w Eindhoven. Mam nadzieję, że PSV da klapsiora Starej Damie.
1
City to nawet nie daje "szansy" realowi na popełnienie jakiegoś błedu
1
Real powinien zacząć robić już jakieś zmiany i oszczędzać swoich najlepszych zawodników, ponieważ w niedzielę gra z mocniejszym klubem z City Group.
3
To co Ederson wypluwa, to Szczęsny z szlugiem w gębie łapie.
0
@Who_you_mam Wiec wzięli Olmo :D
0
Każde podanie city jest spóźnione. City gra na 0,75 prędkości.
1
@MateS Wiem wiem, wylewy bramkarzy to specjalność przeciwników realu.
0
XD Valverde na luzie czeka se po drugiej stronie pola karnego. Co oni o nim zapomnieli?!