2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Kurde ten real jest do kropnięcia, ale niech poczekają jeszcze to 90 min

0

Szkoda, że Barca nie strzela z dystansu

0

Alaba nie czuje przestrzeni, ale to dobrze :D

2

To jest niesamowite wszyscy z ataku realu bliżej lewej strony.

3

Girona bardzo słabo, nie nadążają za tempem gry i niestety w końcu pękną.

0

@MesQueUnClub96 Nie wiem czy chciałbym, aby mnie burdel sponsorował

6

Bardziej celebryta niż piłkarz. Gdyby mu zależało na karierze to poszedłby do Betisu, Osasuny itp.

No, ale jego wybór ma do tego prawo.

0

@Criss18Barca Deco i Laporta już się szukują :D

6

Jak mnie wkur... ludzie co wrzucają mecz z fify jako skrót meczu na YT.

1

@esem91 Dlaczego nie może być normalnych ludzi u władzy... Tylko z jednej skrajności w drugą.

1

@kacperFCB_ A nie jest to prawdą, że 100mln zostało wydane w błoto?
99% pisało tutaj, że Olmo szklanka. I co teraz mamy? Chłop nie jest w stanie grać co 3 dni.

4

Może moje odczucia są głupie, ale myślę że gdyby Laporta zapytał się La Rambli to transfery Barcelony byłby dużo lepsze. Roque i Olmo to 100 mln.

To nie jest wydanie 100 mln to jest PRZEPIER***ENIE 100 mln.

0

@maciar Prędzej jak w hudo i kutarate.

5

@demsi1707 To będzie chyba ta pięść marszałka wbijająca putina w ziemie.

4

Mam nadzieję, że RM TV rozrysuje linie pola karnego po tym faulu.

0

@norbi77 Jako zmiennik Yamala?

0

Podoba mi się pewność siebie Holenderskich drużyn.

0

Halland teraz se myśli, do kiedy on ten kontrakt podpisał.

0

@NerwowyFistaszek To właśnie mi się nie podoba, że 2 mecze więcej i lepsza szansa na króla strzelców.

0

Gdzie są CI, którzy chcieli Motte na trenera Barcy?

0

@Cule2013 Mam to samo. Liczę, że w karnych Juve odpadnie.

1

Drugą połowę to chyba będę oglądać w Eindhoven. Mam nadzieję, że PSV da klapsiora Starej Damie.

1

City to nawet nie daje "szansy" realowi na popełnienie jakiegoś błedu

1

Real powinien zacząć robić już jakieś zmiany i oszczędzać swoich najlepszych zawodników, ponieważ w niedzielę gra z mocniejszym klubem z City Group.

3

To co Ederson wypluwa, to Szczęsny z szlugiem w gębie łapie.

0

@Who_you_mam Wiec wzięli Olmo :D

0

Każde podanie city jest spóźnione. City gra na 0,75 prędkości.

1

@MateS Wiem wiem, wylewy bramkarzy to specjalność przeciwników realu.

0

XD Valverde na luzie czeka se po drugiej stronie pola karnego. Co oni o nim zapomnieli?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?