ACMaldini3
Dołączył/a: maj 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Macie gdzieś powtórkę z golem Raphini? Chciałbym zobaczyć jak tam było blisko do spalonego.
0
Fermin to europejski średniak, ale Flick potrafi wyciągnąć co najlepsze i to jest jeden z najlepszych przykładów.
1
Inigo po coś Ty się kisił w Atheticu i RSSS...
0
Masakra dwóch polskich "emerytów" walczy o LM.
2
Yamal padaka, ale Fermin bardzo dobra zmiana.
0
YT premium można dzielić na parę domów?
1
Ruch sam sprezentował 2 gole dla Legii. Patola w środku pola...
1
@wojopancer Ciągłe rozszerzanie mundialu.
0
Ferran w wyjściowym to niestety płotka.
1
Niestety 2 bramki stracone po rożnych, beznadziejna gra w obronie RSSS
2
Ale mają 120 min w nogach więc jest duży plus
1
No to koniec prima aprilis
0
Carlo będzie po meczu znowu na pewno nie gadać o sędziach.
1
Vini się odpala więc jest szansa, że zaraz przestanie dobrze grać.
0
To co w karnych bramkarz będzie miał niewymiarowe rękawice? :D
0
RSSS to chyba mają zbyt słabych w powietrzu obrońców
0
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
Ale teraz będzie granie na czas
3
A idzcie fhuj, oby im Barca naklepała 5:0
0
Traore powinien robić faul taktyczny
1
Co za błazny w jednej i drugiej obronie.
1
Dziś na prawdę jest prima aprilis! W końcu bramki z pupy przeciwko realowi. ahhahahah
1
Poprosimy dogryweczkę
0
RSS gra jakby był to 6 mecz w starej LM i mają zapewniony awans do LE.
Real jak zwykle bez fajerwerków i przechodzi dalej.
1
@Faro Jeżeli chcesz się pozbyć małej dziury to musisz wziąć wiertarkę i wywiercić większą :D
0
@lucas75 1 sezon przez ostatnie 6 lat
1
@Grubson Kiedy on miał swoją TOP formę i jak długo się ona utrzymała?
0
Chłop już przed kontuzją miał "drewniane kolano" więc nie wierzę, że będzie lepiej.
1
@MesQueUnClub_87 Dokładnie. Gdyby "zamazać herb" na koszulkach to ciężko byłoby stwierdzić, która drużyna to Bacelona.
2
@Arden Valverde był trenerem bez charyzmy i było to widać w meczach.
Niestety grał bardzo zachowawczo i na poziom ligowy to starczało, ale w LM potrzeba czegoś więcej.