0

Macie gdzieś powtórkę z golem Raphini? Chciałbym zobaczyć jak tam było blisko do spalonego.

0

Fermin to europejski średniak, ale Flick potrafi wyciągnąć co najlepsze i to jest jeden z najlepszych przykładów.

1

Inigo po coś Ty się kisił w Atheticu i RSSS...

0

Masakra dwóch polskich "emerytów" walczy o LM.

2

Yamal padaka, ale Fermin bardzo dobra zmiana.

0

YT premium można dzielić na parę domów?

1

Ruch sam sprezentował 2 gole dla Legii. Patola w środku pola...

1

@wojopancer Ciągłe rozszerzanie mundialu.

0

Ferran w wyjściowym to niestety płotka.

1

Niestety 2 bramki stracone po rożnych, beznadziejna gra w obronie RSSS

2

Ale mają 120 min w nogach więc jest duży plus

1

No to koniec prima aprilis

0

Carlo będzie po meczu znowu na pewno nie gadać o sędziach.

1

Vini się odpala więc jest szansa, że zaraz przestanie dobrze grać.

0

To co w karnych bramkarz będzie miał niewymiarowe rękawice? :D

0

RSSS to chyba mają zbyt słabych w powietrzu obrońców

0

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

Ale teraz będzie granie na czas

3

A idzcie fhuj, oby im Barca naklepała 5:0

0

Traore powinien robić faul taktyczny

1

Co za błazny w jednej i drugiej obronie.

1

Dziś na prawdę jest prima aprilis! W końcu bramki z pupy przeciwko realowi. ahhahahah

1

Poprosimy dogryweczkę

0

RSS gra jakby był to 6 mecz w starej LM i mają zapewniony awans do LE.

Real jak zwykle bez fajerwerków i przechodzi dalej.

1

@Faro Jeżeli chcesz się pozbyć małej dziury to musisz wziąć wiertarkę i wywiercić większą :D

0

@lucas75 1 sezon przez ostatnie 6 lat

1

@Grubson Kiedy on miał swoją TOP formę i jak długo się ona utrzymała?

0

Chłop już przed kontuzją miał "drewniane kolano" więc nie wierzę, że będzie lepiej.

1

@MesQueUnClub_87 Dokładnie. Gdyby "zamazać herb" na koszulkach to ciężko byłoby stwierdzić, która drużyna to Bacelona.

2

@Arden Valverde był trenerem bez charyzmy i było to widać w meczach.
Niestety grał bardzo zachowawczo i na poziom ligowy to starczało, ale w LM potrzeba czegoś więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?