0

Z Ter Stegenem to może być idealny moment.
Mu zależy na graniu jak chce w repce być 1ka więc idealny moment aby się z nim pożegnac.

2

Estakada Chorzów RIP. Pozdrawiam wszystkich, którzy jeździli nią do pracy.
Będzie armagedon....

7

Niestety nie wierzę w Ter Stegena i jego wysoką forme, ponieważ jest to bardzo rzadkie zjawisko na przestrzeni wielu lat.

Aby zrobić krok do przodu musimy mieć nową 1ke.
Szcesny na nr 2 z prostego powodu - atmosfera, bo niemiec będzie marudził.

4

@Sewren122 Wystawić dupsko i czekać na klapsy.

0

Potężny Inter łamiąc Barcelone PSG zalewie kołysze...

1

Thuram to ciagnie na plecach ten Inter, co chłop potrafi się zastawić

5

Ja jeb&e więcej dokładności w podaniach to widzę na polskich orlikach jak grają amatorzy co po pracy przyszli pokopać.
Inter dramat

0

Ciekawe co se Mekambe myśli.

0

Inter wygląda na zespół technicznie i fizyczne duuużo słabszy.

0

@Firestone A co on ma zrobić jak Inter nie potrafi wyjść ze swojej polowy...

1

Barca vs Psg to byłby mecz, ale 2 wylewy Araujo i po LM

4

To już nie ten sam Linkin Park

0

@Frimpong Tak zgadzam się, ale może jechać jako "Atmosferić" i dostanie jakieś minuty.

0

Myślicie, że Neymar będzie grał u Carlo?

0

Ogólnie to mam wrażenie, że 3/4 la rambli chce go sprzedać.

1

@PepGardiola Naprawdę?
Dla mnie to świetny grajek i bardzo dobrze odnajduje się w polu karnym.

3

@Mow_mi_Douglas Chłop zawsze wchodząc z ławki robił dobra robotę

0

Myślicie, że Fermin zostanie na przyszły sezon?

** Kupię bilety na Billie Eilish w Krakowie

3

Takiego ruchu się nie spodziewałem i myślałem, że wyladuje w innym klubie la liga.
Jest LM więc moze coś pogra, bo terminarz będzie napięty


** Kupię bilety na Billie Eilish w Krakowie

0

@Kubsoleon ok szkoda

0

@Kubsoleon A ten jeden bilet to na plyte?

0

@Commando Tez o tym myślałem, ale chłop zbyt "lubi" lekarzy

0

@OBSERWATOR2021 Jak Laporta zastawi stadion

1

@FcPortoFan1999 To jest jej marzenie, a spoko byłoby jej na uro kupić

0

@FcPortoFan1999 dla dziewczyny.

1

To chyba ostatni rok Lewego.
Jestem ciekaw kto przyjdzie za niego za rok.

0

@FcPortoFan1999 aż tak to nie :D
Daje info, bo zdąża się ze komuś coś wypadnie i chce sprzedać

0

@FcPortoFan1999
Do skutku :P

0

Jak się nazywa apka od fcbarca.com?

**Kupię 2 bilety na Billie Eilish w Krakowie

4

@Prorokk Ile z nich zostało spelnionych?
Gdyby dowieźli obietnice lub wprowadzili najważniejsze z nich jak podwyżka kwoty wolnej od podatku to Rafał bez problemu wygrałby wybory.
Sami sobie winni...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?