0

Jest w ogóle ktoś inny chętny na Fatiego?

14

Jak chce zostać w Barcelonie i jechać na mundial jako 1ka w repce to widzę tylko dwie opcje:
Girona
Espanyol

22

@szkutnik91 4 LS brzmi jak genialny plan

3

Ktoś się wybiera na mecz legend na stadionie Śląskim?

7

Zaraz Tebas odpali.
"Barca wie co musi zrobić by dokonywać transferów"

0

Ile Neymar musi strzelić bramek w następnych miesiącach, aby Barca usiadła z nim do rozmów o transferze?

1

@Lanosss bartomeu szachy 1d jak doprowadzić klub do ruiny.

3

@NeroTFP1 U nas syreny wyją tylko na jakieś święta...
Brakuje jakiejkolwiek informacji na temat tego co oznacza dana częstotliwość sygnału.

0

@FCB24 Zobaczymy ten sezon, bo poprzedni był powrotem po kontuzji i liczę, że Flick na ten sezon go jakoś przygotuje.
Zastanawiałem się nawet czy może wrzucenie go na LO nie byłoby jakąś opcją.

0

@Mazi Ale bramka jak elegancko wyglada:
Ter Stegen, Penia, Szczęsny i Garcia :)

18

@mordini123 Chłop co skutecznie zabijał potencjał potężniej kadry Angli, teraz dostanie słabiutka kadre Polski

Co tutaj może się nie udać?

0

Czekam na jakis wywiad Ter Stegena jak już odejdzie.
Ciekawe czy będzie gryzł się w język.

0

@FcPortoFan1999 Tez się dziwi. Ja chyba wolałbym grać w średniaku lepszej ligi, no ale to trzeba zjeść trochę z kasy.

0

@patrykzmc2000 Az się dziwie, ze wybrał Galate. Jest tyle ciekawszych kierunków.

0

@escarabajo Myślę, że nie łapiesz o co mi chodzi.

0

@escarabajo Właśnie chodzi o publiczne pożegnanie i tutaj kapitan Zieliński mógł coś napisać.

A reszta siedzi cicho i ciekaw jestem ilu było za zmianą kapitana.

0

Jeżeli to prawda, że tylko Frankowski pożegnał Probierza, to naprawdę wstyd...
Gdzie Zieliński kapitan? W tej szatni nie ma jaj ani charakteru.

11

Boniek miał swoje wady, ale za jego kadencji PZPN to była jakaś marka i jakość, a teraz discopolo i afery

0

@DonAndres*8 kiedy final?

0

Jak teraz rozwiązać kwestie kapitana? Wraca Lewy? Zostaje Zieliński? Losowanie?

7

Dzieli nas piłka ma ostatnio co nagrywać :D

3

Bramka na miarę tej kadry.

4

Czy tam słysze "Wypier8alj"?

1

Szachy 12D Probierza, teraz remontada.

0

@ranger3120 Borek to kredek nie używa tylko od razu mazakiem

2

@Kapitan hawk lepiej już nie tykać tej belki, bo jeszcze tą belką zajeb&@ w łeb.

2

Probierz teraz powie, że buduje kadrę od nowa bez Lewego i potrzebuje czasu.

0

@mkord Racja. Zapomniałem, że to on pierd0ln@* z myślami o urlopach.
Dobrze, że grzeje ławe dla mnie za takie coś out z kadry.

2

@Vegeta88 Zalewski to jedyny plus tej kadry. Jak z nim przegrywamy z Finlandią to strach pomyśleć, co będzie bez niego.

0

Frankowski i Kamiński to chyba jedyne ciekawe opcje z ławki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?