ACMaldini3
Dołączył/a: maj 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest w ogóle ktoś inny chętny na Fatiego?
14
Jak chce zostać w Barcelonie i jechać na mundial jako 1ka w repce to widzę tylko dwie opcje:
Girona
Espanyol
22
@szkutnik91 4 LS brzmi jak genialny plan
3
Ktoś się wybiera na mecz legend na stadionie Śląskim?
7
Zaraz Tebas odpali.
"Barca wie co musi zrobić by dokonywać transferów"
0
Ile Neymar musi strzelić bramek w następnych miesiącach, aby Barca usiadła z nim do rozmów o transferze?
1
@Lanosss bartomeu szachy 1d jak doprowadzić klub do ruiny.
3
@NeroTFP1 U nas syreny wyją tylko na jakieś święta...
Brakuje jakiejkolwiek informacji na temat tego co oznacza dana częstotliwość sygnału.
0
@FCB24 Zobaczymy ten sezon, bo poprzedni był powrotem po kontuzji i liczę, że Flick na ten sezon go jakoś przygotuje.
Zastanawiałem się nawet czy może wrzucenie go na LO nie byłoby jakąś opcją.
0
@Mazi Ale bramka jak elegancko wyglada:
Ter Stegen, Penia, Szczęsny i Garcia :)
18
@mordini123 Chłop co skutecznie zabijał potencjał potężniej kadry Angli, teraz dostanie słabiutka kadre Polski
Co tutaj może się nie udać?
0
Czekam na jakis wywiad Ter Stegena jak już odejdzie.
Ciekawe czy będzie gryzł się w język.
0
@FcPortoFan1999 Tez się dziwi. Ja chyba wolałbym grać w średniaku lepszej ligi, no ale to trzeba zjeść trochę z kasy.
0
@patrykzmc2000 Az się dziwie, ze wybrał Galate. Jest tyle ciekawszych kierunków.
0
@escarabajo Myślę, że nie łapiesz o co mi chodzi.
0
@escarabajo Właśnie chodzi o publiczne pożegnanie i tutaj kapitan Zieliński mógł coś napisać.
A reszta siedzi cicho i ciekaw jestem ilu było za zmianą kapitana.
0
Jeżeli to prawda, że tylko Frankowski pożegnał Probierza, to naprawdę wstyd...
Gdzie Zieliński kapitan? W tej szatni nie ma jaj ani charakteru.
11
Boniek miał swoje wady, ale za jego kadencji PZPN to była jakaś marka i jakość, a teraz discopolo i afery
0
@DonAndres*8 kiedy final?
0
Jak teraz rozwiązać kwestie kapitana? Wraca Lewy? Zostaje Zieliński? Losowanie?
7
Dzieli nas piłka ma ostatnio co nagrywać :D
3
Bramka na miarę tej kadry.
4
Czy tam słysze "Wypier8alj"?
1
Szachy 12D Probierza, teraz remontada.
0
@ranger3120 Borek to kredek nie używa tylko od razu mazakiem
2
@Kapitan hawk lepiej już nie tykać tej belki, bo jeszcze tą belką zajeb&@ w łeb.
2
Probierz teraz powie, że buduje kadrę od nowa bez Lewego i potrzebuje czasu.
0
@mkord Racja. Zapomniałem, że to on pierd0ln@* z myślami o urlopach.
Dobrze, że grzeje ławe dla mnie za takie coś out z kadry.
2
@Vegeta88 Zalewski to jedyny plus tej kadry. Jak z nim przegrywamy z Finlandią to strach pomyśleć, co będzie bez niego.
0
Frankowski i Kamiński to chyba jedyne ciekawe opcje z ławki.