ACMaldini3
Dołączył/a: maj 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekam na jakis wywiad Yamala
0
Araujo to chyba się niestety nie ogarnie i u Flicka będzie zawsze na ławce.
0
@Bernard777 co ma obronca do 9ki?
1
Kabaret. Zółta za darmo.
2
XD CO ten Yamal za padake gra
1
Fermin > De Jong >Olmo
0
@czarek78 Tylko kto za Lewego?
Ferran jest bardzo często mierny w polu karnym rywala, a Olmo to szklanka.
Niestety nie ma kasy, a na jakąś dobrą 9ke trzeba mieć z 70mln
0
"Kasa więcej kasy, kocham kase, futbol to nie pasja tylko kasa"
Tyle z tego wyczytałem.
21
W czasie katastrofy finansowej Laporta wydaje 60mln za gracza, który traci mnóstwo meczy z powodu kontuzji.
To jest naprawdę żenada.
Podoba mi się profil zawodnika, ale za 60 mln mogli znaleźć kogoś lepszego.
0
@Faro Zastanawia mnie tylko, jak to było pod prysznicem po meczu, że one się nie zorientowały, że to facet.
0
Jakiego szamponu przeciwko wypadaniu włosów używanie?
2
Obrzydliwa decyzja. Na pewno nie obejrzę tego meczu i niestety od ładnych paru lat coraz mniej mam chęci oglądać piłkę nożną.
0
@RoberDzik Dla mnie Laporta okazał się frajerem, jak nie zatrzymał Messiego.
To była jego główna obietnica. Nie spełnił jej, przez co najważniejszy pilkarz w historii Barcy odszedł i od tego momentu nie ufam w nic Laporcie.
0
Ale lipa teraz z apka FB, bo nie da się po wpisanym wyrazie szukać postow...
0
Macie link do sytuacji z karnym?
4
@JanuszKorwinMikke Eric potrzebował regularnie grać, ale brakuje mu trochę szybkości.
Szkoda, ze Araujo się nie rozwija
0
Czy na przyszłe lato będzie jakaś kasa na transfery? Jest to w ogóle mozliwe do oszacowania?
Bo ewidentnie trzeba wzmocnić pare pozycji.
1
@comtedurgell Xavi tez miał.
2
@Destroyer_of_Worlds Chyba tutaj problemem są patokibice
1
Ale bedzie jazda na konferencjach.
Xavi powinien iść do jakiegoś sredniaka i tam nabierać doświadczenia.
2
@draxidox Odpaiłem sobie republike... Totalna patola i to darcie ryja przez "redaktora"
0
@draxidox O co chodzi? XD
0
@Culer9002 Jak widziałem, go w Monaco to obstawiałem, że będzie seryjnie zdobywać ZP, ale niestety PSG w LM słabiutko, a repka też zaliczyła zjazd
0
@maroon Kurde w to nie wierze, bo tam nie ma szansy na sukces.
0
Jak myślicie jezeli Vini odejdzie to gdzie?
2
Pomyślcie jakby odbiło staremu od Yamala, gdyby Yamal wygrał ZP.
Ogolnie mam nadzieję, ze Yamal nie wygra ZP, bo nawet nie byl najlepszy w Barcelonie.
Widać, że jeszcze jest za młody i myślę, że mogło by mu to zaszkodzić.
3
Możecie mówić, że kto w 2025 narzeka na reklamy przy adblokach, ale reklamy z dźwiękiem to po prostu czyste chamstwo.
15
To jak się zawodnik prowadzi przez całą karierę ma niesamowite przełożenie na formie po 30
1
Mapet staje się liderem realu.
To chyba ostatni sezon Viniego w realu, bo nie wierze że jego ego sobie z tym poradzi.
0
Nie oglądałem wczoraj calego meczu i chciałbym się dowiedzieć jak zagrały nasze boki obrony i Ferran?