0

@takisobiektos Jakie piękne??? Po prostu normalne zachowanie. W jakim świecie my żyjemy, że udzielenie dziecku pomocy w takiej sytuacji jest piekne? To powinna być normalność.

0

Szukam tabletu do około 1000 zł, bardzo proszę o jakieś polecajki.

0

Strzelili 2 bramki więc dobrze dla nich, ale z akcji to mają spore problemy zagrozić bramce przeciwnika.

3

Bramkarz sam się podstawil trochę. Jeszcze przed strzalem poszedł w prawo

0

Real to nie ma pomysłu na to lewante.
Dlaczego oni nie spróbują z
Mapetemna LS
Gonzalo na 9
Vini na PS

Teraz im nic się nie klei.

0

@JanuszKorwinMikke skąd takie info?

0

@FCB24 Mi tez go ciężko porównać do jakiegoś piłkarza.
Na pewno prędzej mu do Vidala niż do Fabsa. Jude to typowo fizyczny zawodnik.

5

Ja jestem ciekaw jak będzie wyglądać rola Bellinghama w najbliższych miesiącach i latach. Wydaje mi się, że nie maja na niego pomysłu.

2

@tbas Chłop zamiast podać koledze na pustą, wolał spróbować być bohaterem.
No niestety zagrał pod siebie nie pod zespół i stracili szanse.

9

@Damian11 Nie ma jakiejś super jakości niestety.
Liczyłem, że bardziej odpali.

0

@Prorokk Ja czekam, czy sąd mu zablokuje i unieważni cła.

1

@Recha_0684 To samo mogą powiedzieć Niemcy, Francuzi, Duńczycy, Finowe jak nas Ruski zaatakują.

Bardzo ciężki temat, ogólnie jestem zdziwiony, że w USA nie maja żadnych bezpieczników, które mogłyby utemperować Trumpa.

0

@MOLESTA Juz nie pamiętam, kto wtedy szukał bramkarza, ale myślę że na pewno coś by znalazł jak nie z klubów TOP 4 każdej ligi, to juz spokojnie kluby 5-7 też by go chcialy

8

To Łunin ma juz fajrant w tym sezonie.

0

Myślałem, że Łunin po sezonie, gdzie wskoczył za Courtois do bramki odejdzie z realu i jego kariera ruszy do przodu, a tutaj ławka i ewentualnie puchar krola.
Myślę, że gdybym odszedł to mialby szansę być 1ka w jakimś fajnym klubie jak Milan, UTD, (ok srednio fajny, ale jednak wielki klub), AV.

0

Szpaler powinien tylko być za mistrzostwo ligi i koniec.

1

Arne Slot zaraz pójdzie out

0

@trolownik Straty się zdążają, ale Kounde jak dziecko...

2

Koounde niech w przerwie jedzie do biedronki po siatke

1

@Recha_0684 Szkoda, że w tym politycznym tańcu Tuska i Nawrockiego traci Polska

0

Arda od razu do sędziego piona :D

0

Plackarez..... Ehh szkoda

0

Ale ATM zamula, coś srednio im zależy

1

Alaba to jeszcze gra w realu?

2

@MessiForeverTheBest Lepiej dać mu szanse na pokazanie się niż pół roku na ławce.

0

Simon dziś nic nie broni

0

@Kozinho. Letnie idealne na grilla.

5

@Zelazny_Mike Mam nadzieję, że zimowa.

0

@Kozinho. Tylko, że to klub go prosił aby rozłożyć mu pensje na kolejne lata.

2

@Chudini123 Jeszcze ma trochę kasy do zarobienia w Barcy za leżenie.
No i jak on zostaje to Wojtek out.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?