ACMaldini3
Dołączył/a: maj 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Jakie piękne??? Po prostu normalne zachowanie. W jakim świecie my żyjemy, że udzielenie dziecku pomocy w takiej sytuacji jest piekne? To powinna być normalność.
0
Szukam tabletu do około 1000 zł, bardzo proszę o jakieś polecajki.
0
Strzelili 2 bramki więc dobrze dla nich, ale z akcji to mają spore problemy zagrozić bramce przeciwnika.
3
Bramkarz sam się podstawil trochę. Jeszcze przed strzalem poszedł w prawo
0
Real to nie ma pomysłu na to lewante.
Dlaczego oni nie spróbują z
Mapetemna LS
Gonzalo na 9
Vini na PS
Teraz im nic się nie klei.
0
@JanuszKorwinMikke skąd takie info?
0
@FCB24 Mi tez go ciężko porównać do jakiegoś piłkarza.
Na pewno prędzej mu do Vidala niż do Fabsa. Jude to typowo fizyczny zawodnik.
5
Ja jestem ciekaw jak będzie wyglądać rola Bellinghama w najbliższych miesiącach i latach. Wydaje mi się, że nie maja na niego pomysłu.
2
@tbas Chłop zamiast podać koledze na pustą, wolał spróbować być bohaterem.
No niestety zagrał pod siebie nie pod zespół i stracili szanse.
9
@Damian11 Nie ma jakiejś super jakości niestety.
Liczyłem, że bardziej odpali.
0
@Prorokk Ja czekam, czy sąd mu zablokuje i unieważni cła.
1
@Recha_0684 To samo mogą powiedzieć Niemcy, Francuzi, Duńczycy, Finowe jak nas Ruski zaatakują.
Bardzo ciężki temat, ogólnie jestem zdziwiony, że w USA nie maja żadnych bezpieczników, które mogłyby utemperować Trumpa.
0
@MOLESTA Juz nie pamiętam, kto wtedy szukał bramkarza, ale myślę że na pewno coś by znalazł jak nie z klubów TOP 4 każdej ligi, to juz spokojnie kluby 5-7 też by go chcialy
8
To Łunin ma juz fajrant w tym sezonie.
0
Myślałem, że Łunin po sezonie, gdzie wskoczył za Courtois do bramki odejdzie z realu i jego kariera ruszy do przodu, a tutaj ławka i ewentualnie puchar krola.
Myślę, że gdybym odszedł to mialby szansę być 1ka w jakimś fajnym klubie jak Milan, UTD, (ok srednio fajny, ale jednak wielki klub), AV.
0
Szpaler powinien tylko być za mistrzostwo ligi i koniec.
1
Arne Slot zaraz pójdzie out
0
@trolownik Straty się zdążają, ale Kounde jak dziecko...
2
Koounde niech w przerwie jedzie do biedronki po siatke
1
@Recha_0684 Szkoda, że w tym politycznym tańcu Tuska i Nawrockiego traci Polska
0
Arda od razu do sędziego piona :D
0
Plackarez..... Ehh szkoda
0
Ale ATM zamula, coś srednio im zależy
1
Alaba to jeszcze gra w realu?
2
@MessiForeverTheBest Lepiej dać mu szanse na pokazanie się niż pół roku na ławce.
0
Simon dziś nic nie broni
0
@Kozinho. Letnie idealne na grilla.
5
@Zelazny_Mike Mam nadzieję, że zimowa.
0
@Kozinho. Tylko, że to klub go prosił aby rozłożyć mu pensje na kolejne lata.
2
@Chudini123 Jeszcze ma trochę kasy do zarobienia w Barcy za leżenie.
No i jak on zostaje to Wojtek out.