ACMaldini3
Dołączył/a: maj 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferran i Balde to jest moc...
0
Balde... Chłop nic nie wnosi
0
Balde łapy do góry, a Pedri walczy o piłkę...
2
Araujo to się chyba juz nie liczy
0
Myślicie, że w lato real rozbije bank?
0
Haha dobrze, że obstawilem czerwo w tym meczu xd
1
Macie na Fortunie możliwość obstawienia karnego w meczu real getafe?
1
Dobra trzeba obstawiać karnego dla realu.
4
Oho kartki tylko dla jednej strony
2
@Gitarkafcb To była totalna chamowa...
2 razy kolano na ryj i bez kartki
0
To jest czerwo.
Nosz lurwa mac
0
@Batys Zdrowy rozsądek, a u niego często widzę nadgorliwość.
Życie nie jest czarno białe.
0
@Batys Poza tym dopierdziela się do kurierów, wiec ugryzmy temat z drugiej strony.
Załóżmy:
Kurierzy działają zgodnie z przepisami, ale no wiadomo powoduje to, że potrzebują wiecej czasu na dostarczenie paczki.
Czy chciałbyś, aby cena usług kurierskich wzrosła o 40%?
Kolejna sprawa to jeżeli sklep dłużej czeka na dostawę no to automatycznie będzie musiał robić przyjęcie towaru podczas otwarcie więc może się to wiązać z zwiększona ilością roboczogodzin i cyk ceny do gory.
Ja wiem, że jazda po chodniku nie jest okej, ale trzeba wszędzie mieć zdrowy rozsądek.
To jest tak samo z pierwszeństwem na pasach.
Według przepisów wina kierowcy i twoja racja
Ale co Ci po tej racji jeżdżąc na wózku?
2
@Batys Chłop to czysty przegryw i "na pewno" ma wielu kolegów co go co weekend nie zapraszają.
Jak chciałby coś poprawić na drogach, to mógłby zabrać się za patologie jak np.
-ograniczenia prędkości, ktore są od x lat nieaktualizowane
- patologia zielonej strzałki, gdzie zatrzymanie się np. nie daje żadnego pozytywnego aspektu, bo ktoś ci do dup& wjedzie, albo nie masz w ogóle wiekszej widoczności.
-zamiast ograniczenia 30km/h to ustawianie są znaki strefa 30
-braki rond turbinowych, tam gdzie one ułatwiłby jazdę.
-BRAK INFRASTRUKTURY. Niestety miasta w ogóle nie dbają o miejsca parkingowe.
1
Dzisiaj derby Sevilli więc fajny meczyk.
0
@Kuchar Zgadzam się.
Znów leży....
0
@Kuchar Fajnie, że pokazuje waleczność, ale tutaj to raczej bycie samolubem.
0
@Karol145 Jeszcze wrócił na boisko.
1
Emre Can chyba po sezonie
0
Czy ten Ferran jest lepszy od Lewego?
0
@FCB24 Te referendum się wzięło z powodu SCT
0
Jest tutaj ktoś z Krakowa?
Jesteście za czy przeciw referendum?
0
Real był dziś do ogrania...
1
Cyk brama z dupala
0
Raul miał jakieś takie drgawki/spięcia w klatce jak upadł.
Kurde ciekawe co yam się odwaliło
4
@Marusek Chyba Kobel, ale nie wiem czy ma konto na fcbarcacom.
6
Oby dziś jakiś bubel w obronie zrobił Assencio
1
Ale wylew w bvb
4
Może 3 spóźnienia i brak wyjściowego składu?
Co to dla nich 50k euro?
1
@Gibbon_FCB Ja kibicuję Barcy.
Nick przez to, że mam sentyment do starego Milanu.