0

Ferran i Balde to jest moc...

0

Balde... Chłop nic nie wnosi

0

Balde łapy do góry, a Pedri walczy o piłkę...

2

Araujo to się chyba juz nie liczy

0

Myślicie, że w lato real rozbije bank?

0

Haha dobrze, że obstawilem czerwo w tym meczu xd

1

Macie na Fortunie możliwość obstawienia karnego w meczu real getafe?

1

Dobra trzeba obstawiać karnego dla realu.

4

Oho kartki tylko dla jednej strony

2

@Gitarkafcb To była totalna chamowa...
2 razy kolano na ryj i bez kartki

0

To jest czerwo.
Nosz lurwa mac

0

@Batys Zdrowy rozsądek, a u niego często widzę nadgorliwość.
Życie nie jest czarno białe.

0

@Batys Poza tym dopierdziela się do kurierów, wiec ugryzmy temat z drugiej strony.
Załóżmy:
Kurierzy działają zgodnie z przepisami, ale no wiadomo powoduje to, że potrzebują wiecej czasu na dostarczenie paczki.
Czy chciałbyś, aby cena usług kurierskich wzrosła o 40%?

Kolejna sprawa to jeżeli sklep dłużej czeka na dostawę no to automatycznie będzie musiał robić przyjęcie towaru podczas otwarcie więc może się to wiązać z zwiększona ilością roboczogodzin i cyk ceny do gory.


Ja wiem, że jazda po chodniku nie jest okej, ale trzeba wszędzie mieć zdrowy rozsądek.

To jest tak samo z pierwszeństwem na pasach.
Według przepisów wina kierowcy i twoja racja
Ale co Ci po tej racji jeżdżąc na wózku?

2

@Batys Chłop to czysty przegryw i "na pewno" ma wielu kolegów co go co weekend nie zapraszają.

Jak chciałby coś poprawić na drogach, to mógłby zabrać się za patologie jak np.
-ograniczenia prędkości, ktore są od x lat nieaktualizowane
- patologia zielonej strzałki, gdzie zatrzymanie się np. nie daje żadnego pozytywnego aspektu, bo ktoś ci do dup& wjedzie, albo nie masz w ogóle wiekszej widoczności.
-zamiast ograniczenia 30km/h to ustawianie są znaki strefa 30
-braki rond turbinowych, tam gdzie one ułatwiłby jazdę.
-BRAK INFRASTRUKTURY. Niestety miasta w ogóle nie dbają o miejsca parkingowe.

1

Dzisiaj derby Sevilli więc fajny meczyk.

0

@Kuchar Zgadzam się.
Znów leży....

0

@Kuchar Fajnie, że pokazuje waleczność, ale tutaj to raczej bycie samolubem.

0

@Karol145 Jeszcze wrócił na boisko.

1

Emre Can chyba po sezonie

0

Czy ten Ferran jest lepszy od Lewego?

0

@FCB24 Te referendum się wzięło z powodu SCT

0

Jest tutaj ktoś z Krakowa?
Jesteście za czy przeciw referendum?

0

Real był dziś do ogrania...

1

Cyk brama z dupala

0

Raul miał jakieś takie drgawki/spięcia w klatce jak upadł.
Kurde ciekawe co yam się odwaliło

4

@Marusek Chyba Kobel, ale nie wiem czy ma konto na fcbarcacom.

6

Oby dziś jakiś bubel w obronie zrobił Assencio

1

Ale wylew w bvb

4

Może 3 spóźnienia i brak wyjściowego składu?
Co to dla nich 50k euro?

1

@Gibbon_FCB Ja kibicuję Barcy.
Nick przez to, że mam sentyment do starego Milanu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?