ACMaldini3
Dołączył/a: maj 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn Zawód k.......
1
@kuczyniak Ja sobie zawsze doliczam czas dojazdu jako godziny pracy.
0
@Dankho94isback @lucca87 Dlaczego tak nisko ATM?
3
Gdyby Barcelona nie wygrała LM to jaki klub chcielibyście, aby wygral?
Moja kolejność jest taka:
1.Barca
2.ATM
3. Sporting
.
.
7.PSG
8.Real
0
@Katalończyk 99 Zaraz wróci Bellingham to real znowu będzie gorzej grac :D
0
Wartość Fermina rośnie tak szybko jak wartość baryłki.
Pieknie się rozwija.
8
@panczoTibo to jest Messi w bramce. On ten real ciagnie.
0
@Zoker Chłopak ma 23 lata więc może odpali.
2
W tym tygodniu w LM
Tebas vs Premier league 3:0
0
Rafa musi bić, a nie Yamal.
On ma jeszcze czas
0
Nie no...
Yamalowi juz odbija
1
Boje się kto bd strzelać
0
Karny i czerwona
1
To musi być karny
1
Jednak na pustaka tez trzeba umieć trafić
0
Lewy ogarnij się, bo to jest dramat.
Żółta kartka dla Cubarsiego idzie na konto Lewego
4
Yamal niech se odpali filmik, który dziś wrzucił
0
Wstawaj kur Bernal, a nie lezysz jak pierdoła
1
Lewy z Ferranem muszą mieć jakiś zakład kto mniej bramek strzeli
0
Lewy Ty parowo...
0
Te niedokładności są przerażające
0
@heniusss No nie do końca.
Ja pamietam, że miałem taki mecz, że okazało się że grał jakiś nieuprawniony zawodnik i rozliczyli mi na plus kupon po czasie
0
Jedyny plus to dobre memy.
0
@Roobo To jest "debata" w PL.
Słuchanie i branie pod uwagę odklejonych ludzi.
To samo jak media cytują G. Lato.
0
@Arden Ciekawe jak to u bukmacherów teraz wygląda.
0
City to nawet nie ma jakiegoś fajnego pomysłu na różne
5
Długo czekał z tym poddaniem...
0
@APTAPT Nie było spalonego...
0
@mientusek1407 czerwona kartka nie z dup& tylko za obrone ręką 20cm przed linią bramki
1
Idzcie fhuj z tym Czibo, on na pewno oddał dusze diabłu