0

@Bykunn Zawód k.......

1

@kuczyniak Ja sobie zawsze doliczam czas dojazdu jako godziny pracy.

0

@Dankho94isback @lucca87 Dlaczego tak nisko ATM?

3

Gdyby Barcelona nie wygrała LM to jaki klub chcielibyście, aby wygral?
Moja kolejność jest taka:
1.Barca
2.ATM
3. Sporting
.
.
7.PSG
8.Real

0

@Katalończyk 99 Zaraz wróci Bellingham to real znowu będzie gorzej grac :D

0

Wartość Fermina rośnie tak szybko jak wartość baryłki.
Pieknie się rozwija.

8

@panczoTibo to jest Messi w bramce. On ten real ciagnie.

0

@Zoker Chłopak ma 23 lata więc może odpali.

2

W tym tygodniu w LM
Tebas vs Premier league 3:0

0

Rafa musi bić, a nie Yamal.
On ma jeszcze czas

0

Nie no...
Yamalowi juz odbija

1

Boje się kto bd strzelać

0

Karny i czerwona

1

To musi być karny

1

Jednak na pustaka tez trzeba umieć trafić

0

Lewy ogarnij się, bo to jest dramat.
Żółta kartka dla Cubarsiego idzie na konto Lewego

4

Yamal niech se odpali filmik, który dziś wrzucił

0

Wstawaj kur Bernal, a nie lezysz jak pierdoła

1

Lewy z Ferranem muszą mieć jakiś zakład kto mniej bramek strzeli

0

Lewy Ty parowo...

0

Te niedokładności są przerażające

0

@heniusss No nie do końca.
Ja pamietam, że miałem taki mecz, że okazało się że grał jakiś nieuprawniony zawodnik i rozliczyli mi na plus kupon po czasie

0

Jedyny plus to dobre memy.

0

@Roobo To jest "debata" w PL.
Słuchanie i branie pod uwagę odklejonych ludzi.

To samo jak media cytują G. Lato.

0

@Arden Ciekawe jak to u bukmacherów teraz wygląda.

0

City to nawet nie ma jakiegoś fajnego pomysłu na różne

5

Długo czekał z tym poddaniem...

0

@APTAPT Nie było spalonego...

0

@mientusek1407 czerwona kartka nie z dup& tylko za obrone ręką 20cm przed linią bramki

1

Idzcie fhuj z tym Czibo, on na pewno oddał dusze diabłu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?