ACMaldini3
Dołączył/a: maj 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Olmo po dzisiejszym meczu niech lepiej nic już nie robi. Na noszach do domu, bo zajechany bedzie na maca
1
No to Balde to juz na pewno nic nie wyczaruje
0
Kur*a dajcie moze juz tego rekina za tego drewniaka z UTD
0
Na Sorlotha musi wejść Araujo.
Potrzeba cm
5
Bez kartki? Naprawdę?
2
Rashford chłopie i Ty to jesteś napastnik?
2
Niestety niewykorzystane okazje.....
Ehh ale bieda
3
Klatwa Araujo ściągnięta...
0
@Cvzx on jest dobry na średniaków.
Niestety z niego to jest drogie drewno.
1
Bayern od 65/75min zbyt się pierd+/:ł z tym rozgrywaniem. Próbowali wejść do bramki zamiast oddawać strzały.
0
Ale ten bayern gra na pałe...
3
Vini juz na karnego poluje
0
Teraz czekać na karnego
0
Bayern tak szybko gra, że czuje jakieś czerwo, bo ktoś moze ciśnienia nie wytrzymać
0
To moze dziwnie brzmi, ale przydałby im się Joselu.
2
Nie no XD
Ale jak oni go tak zostawili samego...
0
Aaaaaaaaaaaaaaaa
Ale elegancko Harry czekał sobie jak na autobus przed 16 metrem
3
Chciałbym jakis wylew Rudigera.
Chyba nie proszę o dużo...
5
Ciekawe co w szatni powiedział Arbeloa?
"Vini jesteś super, super grasz. Stracona bramka to moja wina"
2
@Hosh To jest ta "demorkacja"
Te wszystkie referenda są jak polizanie się po łokciu.
W teorii jest to możliwe, ale nie jest to łatwe.
A jeszcze w referendum krajowym powiedzą Ci, że referendum nie jest wiążące.
2
@lucca87 Kazdy klub kręci i przeciąga na swoją stronę.
0
@CurryTheGoat30 Bramkarz dostanie wylewu.
0
Torres dostaniemy max 20.
Casado tutaj myślę, że 30 jest realne.
0
@Gaucho Mogła być za to czerwona.
0
Ale kluska od Ferrana
0
XDDDDD
Chyba był telefon od Pereza
0
Fermin.... Po co??
1
Rash jest też średni... Bardzo drewniany zupełnie bez balansu ciała
0
Jednak jest jakaś sprawiedliwość i Ferran polubił się z ławką.
2
@Derpowsky i se glupi ryj rozwalił :D