1

@Tuc Z drugiej strony wejdzie w 70, w 75 dostanie kartkę i ewentualnej dogrywce Gavi będzie tykającą bombą

1

@BorzyKrzys Mnie ciekawi, gdzie idzie kasa za niezwrócone butelki.

0

@cules100pro O właśnie, zapomniałem mundialu.
Kurde to HK moze mieć turbo sezon, ale repka moze mu zawalić.

0

Jakie widzicie scenariusze dla ZP?
Dla mnie najbardziej prawdopodobny to LM i Bundesliga dla Bayernu = ZP dla Kane'a.

0

@Kozinho. Jeszcze wieksza migracja do Europy i już w ogóle praca za głodową pensje.

0

@Bernard777 Kounde na srodku?

0

Czy Cancelo jutro jako LS czy LO?
Chciałbym mieć go na LS, ale kto z tyłu? Beznadziejny Balde?

23

33% nabrało się na Ferrana.

0

80 min Pedri i Yamal dalej na boisku xd
Kpina

3

Ale kpina... Niech się Yamal, albo Pedri połamie to o remontadzie będzie można pomarzyć.

Niech jeszcze Yamal gra do 89min.
Coraz bardziej mam wrażenie, że on rządzi Flickiem.

0

@Cyzix City, Utd, PSG któreś z nich na pewno byłoby chętne.

8

@baster82 Yamal i Pedri dziś nie powinni powąchać murawy.
W derbach mogą oberwać po kościach, a potrzebni są na rewanż.

0

Jestem ciekaw czy w lato real nie sprzeda Viniego. Dostaną 150-200 i za tę kasę mogą kupić Harrego z Bayernu, a reszta na rozgrywającego.

3

RMTV kręci afere dla kasy taka prawda.
Będą pisać głupoty dla kliknięć, to samo macie na wielu polskich portalach.

0

@Marcelinho99 Tez tak myslalem, ze Mapet będzie walił 40 bramek w lidze i odjadą na 10/15 pkt, a tu taka niespodzianka.
No, ale Vini skutecznie go blokuje

0

@Tigermaus Tylko, że Mapet na tym srodku mocno traci, bo na LS Vini i się dublują chlopy.

1

@CurryTheGoat30 "Ten remis to moja wina, ale prawda jest taka, że lepszy remis niż w dup....."

2

To jest niesamowite, że oni nie spróbują z Vinim na PS i Mapetem na LS.
Do tego jeszcze wbiegający Belingham na 9 i mają oba skrzydła aktywne.

0

"Ten remis to moja wina"

0

Za zidana mieli taktykę milion wrzutek, a teraz taktyka na karnego

0

No penalty no party

0

Kiedy żółta za symulke?

0

Chyba Arbeloa nabierze się na Camavinge. I dobrze będzie wesoło z Bayernem.

2

Obrona Girony dziurawa jak ser.

2

@Kgorecki2500 Wiadomo jaka przyczyna śmierci?

5

@KmN Osimen byłby TOP i chyba najlepsza opcja pod względem pilkarskim, ale glowa...
Obawiam się, że on + Yamal = cyrki

1

Elegancko dzisiaj meczyk i kolejna straga pkt realu

11

Nie chciałbym za takie coś karnego, powiem szczerze.
Wolałbym dawanie drugicj żółtych kartek. Wkurzające mnie faule "nie na drugą żółtą kartkę"

0

Niech odpuszcza mecz z Espanyolem.
Yamal, Cancelo, Pedri na pewno ławka, bo jak doznają jakiejś kontuzji to będzie dramat.

1

MVP sędzia.
Niestety Koke powinien mieć drugą żółtą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?