ACMaldini3
Dołączył/a: maj 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Czyhrynski Ale tylko na ogony i na mecze towarzyskie.
1
@PepGardiola Nigdy nie miałem do niego przekonania.
Mozesz sprawdzić moje wcześniejsze komentarze.
Od zawsze uważam go za przeciętniaka, a to że miał parę ładnych wejść nie zmienia faktu, że jest przeciętniakiem.
3
Żałosny typ co se sam wymyślił ksywkę.
Totalny przeciętniak i ciężko u niego znaleźć jakąś wiodącą ceche np. super strzał, dobre dośrodkowanie.
0
@Fabik87 No to podstawa podstaw.
@mati15d Nie strasz... Bo atak trzeba wzmocnić, bo z Ferranem nic nie da się ugrać na 9.
2
Najpierw SO, potem N i LO, a na końcu można myśleć o jakiś dodatkach.
0
Ciekawe czy tam był faul
0
Celta musi coś zmienić
0
Kurde po co ja tę celte obstawiłem...
0
@AmigoBlancos To dbaj by tak zostało :D
1
@AmigoBlancos Mozesz mieć fajne zarobki, a zęby ci się zaczną psuć i juz klepiesz biede :D
Juz nie mówię o innych specjalistach, gdzie trzeba chodzić prywatnie... (Bo np. nie mozesz się dodzwonić do poradni NFZ by się zapisać XD - od 2 tyg próbuje się dodzwonić i nikt nie odbiera)
0
@Gacu95 Chodziło mi o to, że ten wywiad nic nie wynosi i tyle.
0
"mamy dwóch świetnych środkowych napastników – Ferrana i Lewandowskiego"
To wystarczy, że wywiad to biadolenie.
3
Adrien Rabiot w realu, ale by to pięknie chodziło.
0
Bylem na Ronaldinho show w Chorzowie i był dramat...
0
"Corriere dello Sport: Real spróbuje sprowadzić Allegriego" rm.pl
No dzisiaj to te artykuły na rm.pl mnie rozwalają.
Ale co kibice Realu mają powiedzieć :D
1
@LukaszFan "uszkodzenie" i "uszkodzenie" to różnica, ale jeżeli to prawda to jest tez glupota zawodnika.
2
"The Athletic: Rodrygo od 2023 roku grał z uszkodzonym więzadłem w kolanie" rm.pl
Ale jajca....
0
A moze real ruszy po Kane'a?
Im potrzeba 9ki więc może wybiorą w miarę tanią i topową opcje.
0
Brawa za walke.
Zrobili co mogli, szkoda ze nie bylo lewego
0
Tak leżeć 20 minut
4
Gdyby w tamtym meczu uznali prawidłową bramke.....
0
Pedri już się rozciąga
1
Ale oni polują na drugą żółtą
1
Chyba spalony, a szkoda
2
Ostatnie okno na zmiane
1
Olmo iq pokazał iq Viniciusa
2
Araujo na walke z Sorlotem musi wejść
No i Rasford za Ferrana
0
Balde ani nie ruszy do przodu tylko co dostanie piłkę, to podaje do środka
0
Brakuje Lewego ...
Ferran nic nie daje
1
Balde to impostor