3

Chciałem posłuchać studia ma kanale sportowym, ale te telefony mnie irytują.

2

@PiotrekBarca2004 przecież w LM jest goal line system

1

Bodo i Inter xG takie same 1.73

2

A taki miałem pewny kupon z awansem Interu...
Już w myślach wydawałem te pieniądze. No nic jutro będzie trzeba przeprosić szefa, bo mu też swoje powiedziałem...

3

Niech oni zaorają tę włoska piłkę i będzie spokój.

0

@Arden Mozna mówić, że ATM gra słabo, ale Siemeone wprowadził ich na salony.
Do dziś pamiętam mecz z Chelsea.

0

@fcbcf No właśnie!
Każdy "przychód" i "przychód", ale można mieć 10mld przychodu, ale 15mld kosztów.

28

To jest ultra słabe... Nic mu nie udowodnili i dostał kare.
Ale będą jechać z Vinim

Niestety nawet jak powiedział coś rasistowskiego to nie są mu w stanie tego udowodnić i UEFA powinna "zareagować" tylko na przyszłość, że np jest zakaz zakrywania ust podczas meczów( tak wiem, że to glupie, ale ciężko o jakiekolwiek dobre rozwiązanie)

1

@Criss18Barca Ferrana to bym wypchnął z tego klubu.

9

31 lat to powinien chłop być w topowej formie, ale coś czuje że w arabii ćwiczył na pół gwizdka i sa teraz tego efekty.

1

Jak to nie była ręką to XD

0

Chamski łokieć na łeb bez kartki?

1

Macie do filmiku z faulem, co osasuna dostała karny?

9

@Szklaner Otoczenie Barcelony poinformowało Alvareza, że Barca ma 15M euro i trochę materiałów budowlanych po przebudowie CN

3

Miałem nadzieję, że kanał zero to będzie jakaś normalność w polityce, ale chyba tak nie jest.
W ogóle komentarze na fb to masakra, myślę że większość to mogą być jakieś boty.

0

Mafia 3. Grał ktoś? Polecacie?

Macie do polecenia inne podobne gierki?

3

Elegancko została wybrana oferta...

1

@Eklerek Ferrari za czasów Alonso miało mieć bolid na miarę mistrzostwa.
Pamiętam jak było info juz blisko tunel aerodynamiczny i Ferrari zrobi postęp technologiczny.

1

@FCB24 Milan dałby za niego max 15 z bonusami, gdzie 5 mln to za zdobycie ZP.
Puściłbys go za 10 mln?

14

Mnie tam nie wkurza tańcowanie Viniego, bo to normalna rzecz.
Wkurza mnie brak drogiej żółtej za faul przed polem karnym. Vini sam widział, że odwalił bo od razu uciekał.

3

Jak tego gościa łatwo wyprowadzić z równowagi to głowa mała..

0

Trochę bez sensu ta kartka... Chyba po golu może się cieszyć.

0

@Barceloniarz987 To jest niesamowite.
Pierwsza żółta będzie w 89

1

Co to za stawanie nad zawodnikiem?
Rudiger to niech lepiej spier$$$ pajac jeden

0

Co z dembele? Kontuzja?

0

Jak ktoś ma linka do transmisji wyślijcie prosze:)

0

@Faro Gdyby przyszedł Tah to miałby z kim Cubarsi grać.
Balde jest tak przeciętny, że myślę że Flick nie miałby z tym problemów.

9

@Faro Co ty myślisz, że kogo wprowadzi Flick to będzie śmigał i zayebi*cie grał?

Barca potrzebuje z 200mln na transfery na lato, aby się liczyć w czołówce.
Niestety:
-brak 9ki
-brak LO
-brak SO x 2
-brak dobrego zmiennika dla Kounde
-brak dobrego zmiennika na PS/LS

Są takie braki, że Flik to cudotwórca, że wygrał SPH i jest w czołówce la liga i LM

4

To są 2 czerwa. Mogli mu kolano zgruzować.

1

Karny w meczu trzeba wykorzystać. Yamal niech się nie zbliża ani do karnych, ani do wolnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?