1

@Cyzix To też było memowe, jak nagle prosił wszystkich o pomoc.
Jeszcze ludzie mu na zbiórki wpłacali xd

3

Mam dużą beke z bonusa rpk, jak wszystkie swoje "zasady" wye&al do kosza nagrywając z oliwka.

Nigdy nie słuchałem, jego pato rapu, bo zawsze uważałem, że jp kończy się jak cię okradna lub skrzywdzą rodzine i wtedy lecisz na komisariat.

20

@Safrani Chciałbym zobaczyć jak walczą dzieci polityków na fronice.

0

@D10SLEO On i Dobromir to powód dlaczego przestałem patrzeć na konfe z myślą "może warto im dać szanse".

0

@Tomason Testowanie systemów?

1

@RozowaPantera Ego to mu skacze ostro do góry...

6

@Bykunn
Tylko, że to jest doskonały przyklad tego gdzie powinno państwo dokładać pomimo iż się to nie spina finansowo(na pierwszy rzut oka)
Ponieważ taki bus:
-Pozwala dojechać do szkoły i wyrównuje szanse dzieciakow z rodzin gdzie nie ma samochodu.
-Pozwala dojechać do pracy i ludzie nie muszą siedzieć na bezrobociu i ciągnąć hajsu od państwa
-Pozwala starszym ludziom na kontakt ze swiatem

Panstwo przewala tyle mln na niepotrzebne inicjatywy, a kuleje w kluczowym aspekcie zycia.
Dotują poczte polska, a na każdym rogu jest sklep, w ktorym mozna nadać paczkę.

0

Cash kontuzja, że po 45 zszedł?

0

@CPuyol Tacy zawodnicy i od tylu lat się nie potrafią ogarnąć.

2

Chyba to była najładniejsza asysta Zielka w kadrze.

0

Ehhh Lewy co to było ...

4

@Kgorecki2500 Gorsza jakość... Niestety blacha cieniutka ledwo pokryta lakierem, a silniki coraz gorsze i pomimo rozwoju większa awaryjność często powodująca spore koszty naprawy.

0

@cules100pro Myślę, że by rozjechał.
Prawda jest taka, że dissy najczęściej "wygrywa" ten co ma większy fanbase.

1

@Eklerek Chodziło mi o rozpad Alkopoligam, a ćpanie i alkohol to u 90% tak samo.

0

@cules100pro Pare lat temu Mes by go rozjechał, ale niestety Mes chyba się trochę pogubił i do tego rozpad Alko.

2

Xavi Simons do Totkow.
Myślałem, że juz czas na klub z ambicjami na wygranie LM.
Jak myślicie ile tam pogra dla mnie mac 2 lata.

1

@tbas Patologia...
Po prostu tylko zjeby mogą chcieć bić innych za to, że noszą inne barwy i zapewne uważają się za patriotów.
Dla mnie iść na mecz z kolegą, który kibicuje innej drużynie do baru to sama przyjemność.

0

@Deviler Xavi???

0

2 kolegów chce iść na mecz, ale kibicują innym klubom.
Jak to wygląda w PL i na świecie? Jest jakiś problem by na jednym sektorze siedział np. kibić Lecha i Wisły?

4

To, że Grosicki wraca do kadry pokazuje, że uja to my poprawiliśmy nasze szkolenie...
Jezeli nie chciał zrezygnować z repki to po co to pożegnanie?
Mam nadzieję, że skończą się te pożegnania na siłę i będą robić to cyklicznie np co 5 lat i mecz w stylu "mecz legend".

2

@Bykunn wygląda jak bezdomny :D
Jescze chyba dlugo sobie będzie zapuszczać

0

Myślę, że UTD trzeba już traktować jako klub średni.
Od wielu lat grają padake i dla mnie ich wpadki to standard i dla mnie Aston Villa, Newcastle to są na ten moment dużo lepsze kluby.

0

Budżet ok. 2000zl
Jakj telefon polecacie?
Na pewno musi być dobry aparat.

0

@RosjaninBut Niesamowite jak słaba jest siła polityki zachodu i do są kurevsk* niedobre novinky na Polski.

7

Nigdy nie byłem przekonany do Rabiota jako pilkarza i jako czlowieka.

4

Taki grajek to 50mln.
Ja wiem, że nie ma kasy ale sprzedawać takiego grajka za frytki to wstyd.
Za potencjał też się płaci.

3

@Messi1000000 Czy widziałeś kiedyś karny dla realu, który nie był zasłużony? :D

0

Mapet i Vini to się będą dusić, bo bardzo podobna charakterystyka graczy.

0

@Gall Dzięki, muszę się nad tym pochylić, bo miasto nie wywozi wraków, a kara za stawanie na zakazach, trawie itp.

0

@fejkenq I jak masz bilety na BIllie? Jakoś nie chcesz mi odpowiedzieć, czyżby próbowałeś mnie naciągnąć na kase?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?