0

Technika i talent TOP, ale Felix nie potrafił tego dobrze wykorzystać.

1

@Dieselzor zastępstwo dla Balde?

1

Roma da max 15 mln więc nie opłaca się sprzedawać.
Jeżeli Flick go nie widzi w przyszłym sezonie to 5 mln za wypożyczenie

0

Jakie numery zostają dla Rashforda?

1

@Lewangoalski Kosmosu nie ma tylko gren screen, a ziemia jest plaska.
Do widzenia.

0

Na jakich warunkach on wypożyczony do AV?

3

Socio przedłużyli kadencję Bartomeu, potem nie zrobili nic po jawnym oszustwie Laporty, że Messi zostanie.

Więc nie wiem co mogłoby ich ruszyć do jakiegoś działania.

0

@fejkenq I co dalej masz bilet na sprzedaż?

1

@Goralkov Kurde szkoda, że się nie udało go wypchnąć

0

Byla w tym okienku jakaś oferta za Ferrana?

2

Ivan Ivan Ty to chyba dawno nie widziałeś jak gral Ter Stegen.

16

@draxidox I oni się dziwią, że ich sondaże lecą w dół.
Tuskowi to chyba ufają tylko psychofani.

0

Serial IronHeart jakie są wasze opinie, bo zacząłem oglądać.

2

Jestem ciekaw jaka była prawda w tym, że Ter Stegen czuł się że jest w najlepszej formie jak on "bez pleców" grał

4

@draxidox A później się dziwią, że ludzie mają dość.
Prawo w Europie nie było i nie jest przygotowane na taką fale ludzi z krajów, gdzie porządek społeczny wygląda "nieco" inaczej.

16

Do rotacji to może być strzał w 10kę

0

@Messibestplayerintheworld jeszcze 1,5 mies cyrku

0

@Eklerek No nie jest normalne to prawda.
Tylko powinien być obowiązek kasku na hulajnodze i jakieś ograniczenia np. od 12 roku życia z kartą "rowerową" (kiedyś robiło się takie coś w szkole)

7

Widzę, że dużo osób pisze, aby zakazać hulajnóg elektrycznych do 18 roku życia, co jest dla mnie chore.
Ale to tak zawsze jest za nieodpowiedzialność innych chcą karać wszystkich.

2

Mam nadzieję, że podpisali kontrakt przez teamsa

8

Jestem przekonany, że zatrudnił karłow dla beki, a nie z dobroci serca i to właśnie jest problem, bo zapewne miało to na celu ponabijanie się w stylu "o ja pier** karła sobię wynająłem"

Moralność odniosła klęskę i jak chłopak się nie ogarnie to będzie tylko gorzej.

1

@Safrani Niestety nasze państwo nie stanęło na wysokości zadania i chciałbym aby to jak najszybciej się zmieniło, ale niestety tutaj potrzeba znacząco utrudnić udzielanie azylu.

Bawi mnie tez robie bohaterów z sebixow na granicy. Juz zabawne dla mnie jest to, że tam 30 stopni w cieniu, a Ci popier****j@ w sztucznych koszulkach typu oktagon pitbull itp.

0

@Sulimo ze skórką czy bez?

0

Gdzie teraz strumyk plynie?

4

@Eklerek Straszy jest ten wskaźnik gwałtów w innych krajach.
No, ale prawa człowieka nie pozwalają opierać się na wskaźnikach wzrostów przestępstw i każdy musi mieć prawo do azylu.
A czy on będzie szanował prawa człowieka innych? To już mało ważne.

1

Liverpool pozwoliłby odejść Luisowi Díazowi za 82 miliony euro, a Barcelona ma 28mln

0

@fart Z drugiej strony wincyj kasy, wincyj premii, wincej prowizji dla agenta.

0

Kasa sama to nakręciła.
Wątpię, że zgodzili by się na mniejszą ilość meczy i mniejszy hajs.

0

Za 2 lata Nico w Chelsea.
90 mln to drobniaki dla klubów z Anglii

0

To jutro kto wskakuje na karuzele transferową?
Jaki transfer będzie grzany? Neymar

A tak serio, to jakie mogą być opcje poza Leao i Diazem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?