O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3459
  • Liczba komentarzy 737
  • Polecenia 1138

Komentarze

0

@VandaI W którym miejscu jest wyrokowanie z mojej strony? Raczej to czysta obawa o ukochany klub. Co robi obecnie zarząd,sprzedaje aktywa,tak ładnie to brzmi,a po prostu sprzedaje majątek klubu. Osobiście uważam ale nie tylko ja wiele osób w Hiszpanii,która prasę czytam codziennie,ze te ruchy są nieodpowiedzialne. Liczenie że wynik sportowy odwróci negatywna tendencje może być mega naiwny bo jest wiele analiz które mówią że zwycięstwo w Lidze mistrzów to większe koszta niż zyski, odpadnięcie np. w półfinale to tylko kilka milionów mniej,a ewentuala wygrana to wyplata dużych premii, bonusów,zmiennych kontraktowych. Oczywiście wygrywać warto ale to zabawa dla bogatych,nie za wszelką cenę. Barcelona nigdy nie była krezusem,nigdy nie była i nie będzie Realem Madryt jeśli idziw o ekonomie,a najwięcej wygrała opierając model o dziedzictwo Johana Cruyffa czyli La massie. Kupować trzeba ale jak stać,a w obecnej sytuacji jest mega ryzykowne to co robi zarząd. I do tego ta strata wizerunkowa jak na każdej stronie w necie pisze ze piłkarze nie mogą być zarejestrowani. Osobiście jestem gotów pogodzić się z kilkoma gorszymi sezonami ale wiedząc że to reforma która odbuduje na długo struktury klubu,a tak obecnie to gra Vabank. Może się uda a może i nie. Nie tak powinno się zarządzac majątkiem nie swoim,a klubu który ma ponad 100 letnią tradycję.
Zazwyczaj kibic ma w nosie ekonomię i czy będzie lepiej,chcę na teraz i już suckesy. Cierpliwośc jest obca politykom którzy jak Laporta czy Morawiecki chcą uzyskać swoje korzyści na już ,nie myśląc co stanie się za kilka lat, wowczas niech się martwia inni. Czas pokaże co będzie,mam nadzieję że dobrze ale nie podoba mi się to wszystko i nie jestem też dzieckiem co będzie się jarać transferem ,ja chcę silnego bogatego klubu nawet kosztem kilku gorszych lat.

0

@VandaI Super. To czekajmy na efekty, jednak takie traktowanie piłkarzy z ważnymi kontraktami czy inne ruchy zarządu można ocenić. Wyglądają słabo. Ty chcesz kogoś gnieść proponuje kobietę lub kolegę na macie. Mnie co najwyżej irytujesz.
Ps ktoś pisze w pośpiechu bo jest zajęty i będziesz go odsyłać do nauki ortografii? To powiedz mi kto tak buduje zdanie ? Co by dało Barcelonie nie wydanie pieniędzy?

Od razu mogę ci odpowiedzieć polonisto, pieniądze ze sprzedaży majątku mogłoby zostać użyte do spały długów, kredytow, zobowiązać kontraktowych. Samych odroczonych kontaktów jest już ponad 300 mln.

0

@VandaI Tak,ty jesteś wiarygodny jak ten zarząd.
Oczywiście że jest moja subiektywna ocena, a ty jesteś widzę, glosem ludu, niczym Morawiecki.
Ostatni raz proszę nie pisz,bo z logicznym czytaniem to ty masz problemy. Poczytaj sobie pierwszy post..nic poza tym że niesmak pozostanie po tych działaniach zarządu nic więcej nie pisałem,a ty masz urojenia i sobie coś dopowiadasz i już zaczynasz dyskusje której ktoś nie chce.

0

@VandaI Jakie ty masz argumenty człowieku? Masz problem ze ktoś ma inne zdanie. Lubisz te działania zarządu super nic mi do tego. Niech sprzedają majątek i wydają go na transfery super. Przykre to jest jak ludzie są krótkowzroczni i nie rozumieja czym kończy się taka polityka wydawania ponad stan. Masz tego przykład w kraju.

0

@VandaI Odpowiedziałem ci długo wyżej a proszę żebyś nie pisal bo nie chce się czytać, tych twoich naiwnych głupot...po prostu nie zaśmiecaj mi skrzynki pocztowej. Chcesz broń Zarządu nie moja sprawa. Jak uważasz że mnie zgasiłes i lepiej się poczujesz super,każdy potrzebuje dowartościowania..ale kolejny raz powtarzam,nic nie karze ci ,ale kolejny raz proszę...nie pisz... litości. Proszę nie pisz.

Zobacz wszystkie

46

Szkoda tylko kasy wydanej na niego..nic poza tym....

42

A może to w dużej mierze wina klubu, dział medyczny leży i kwiczy, bardzo dużo jest kontuzji nie tylko dembele

38

A niektórzy jak to przecież z koszulek zarabi się majątek,że trzeba kupować gwiazdy żeby nie wypaść z topu. Ludzie obudzcie się, jest źle ,bardzo źle. W żadnym topie nie jesteśmy ,bieda aż piszczy. Pora pogodzić się z tym że nadeszły chude lata i mimo to kibicować z całego serca. Stawiać na szkółkę i modlić się żeby narodził się w części ktoś tak wybitny jak Messi czy Iniesta,bo takich nie kupimy nawet jakby istnieli na rynku.

33

I to jest jakiś problem,bo ta wymieniona trójka staje się hamulcowym dla całego zespołu. Taki Busquets jest wolnym, schematycznym piłkarzem,rywale wiedzą jak go kryć czego dowodem pierwsza bramka z Realem. Alba to kabareciarz ,szkoda się rozwodzić. Najbardziej solidnym z tej trójki jest Pique ale także coraz częściej zdarza mu się spóźnić z interwencja czy źle ustawić. Klub musi zrozumieć że koniec sentymentu, że oni lepsi już nie będą. Czas ich pożegnać.

31

Całe szczęście że nie planują powrotu Leo. Czas leci , młodszy nie będzie, wystarczy spacerów,teraz wszyscy biegają i tak ma być. Co wychodzi z tych spacerów widać w śmiesznym PSG....

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna starać się jeszcze o podpis Ousmane'a Dembele pod nową umową?