O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4077
  • Liczba komentarzy 954
  • Polecenia 1543

Komentarze

0

3

A ja bym zamienił, Romeu na Mbpappepe....

4

Dobry pomysł, ciekawy piłkarz,ale zapewne ktoś nas jak zwykle przelicytuje.

6

Widac po ilości komentarzy młodzież tego nie przeczyta, to nudny temat, i dalej beda bajki pisać o Nowym topowym trenerze, super transferach wielkich gwiazd.

0

@JarekS Dokładnie, nie rozumiałem sprzedawania dźwigni żeby kupić kilku piłkarzy , też starych piłkarzy, których czas mija. Laporta zaklinał rzeczywistość, mamił entuzjazmem, nową erą razem z Xavim i zmarnował czas,czas potrzebny na spokojna prace. Plus za w sporcie zawsze jest czas i szansa na poprawę, rewanż i powrót.

Zobacz wszystkie

46

Szkoda tylko kasy wydanej na niego..nic poza tym....

42

A może to w dużej mierze wina klubu, dział medyczny leży i kwiczy, bardzo dużo jest kontuzji nie tylko dembele

38

A niektórzy jak to przecież z koszulek zarabi się majątek,że trzeba kupować gwiazdy żeby nie wypaść z topu. Ludzie obudzcie się, jest źle ,bardzo źle. W żadnym topie nie jesteśmy ,bieda aż piszczy. Pora pogodzić się z tym że nadeszły chude lata i mimo to kibicować z całego serca. Stawiać na szkółkę i modlić się żeby narodził się w części ktoś tak wybitny jak Messi czy Iniesta,bo takich nie kupimy nawet jakby istnieli na rynku.

33

I to jest jakiś problem,bo ta wymieniona trójka staje się hamulcowym dla całego zespołu. Taki Busquets jest wolnym, schematycznym piłkarzem,rywale wiedzą jak go kryć czego dowodem pierwsza bramka z Realem. Alba to kabareciarz ,szkoda się rozwodzić. Najbardziej solidnym z tej trójki jest Pique ale także coraz częściej zdarza mu się spóźnić z interwencja czy źle ustawić. Klub musi zrozumieć że koniec sentymentu, że oni lepsi już nie będą. Czas ich pożegnać.

31

Całe szczęście że nie planują powrotu Leo. Czas leci , młodszy nie będzie, wystarczy spacerów,teraz wszyscy biegają i tak ma być. Co wychodzi z tych spacerów widać w śmiesznym PSG....

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?