La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

konto usunięte

11

^^





@Chakalaka @Slazmi @Colon @NeroTFP @tobiasson92 @macio_944 @TheGoldenEleven @student97r @LucaBrasi @Bykunn

konto usunięte

3

konto usunięte

2

@Hiacynk Słowa Hendry'ego chyba najbardziej oddają to co się wczoraj działo... Nic dodać nic ująć... No może tylko to, co już wcześniej napisałem, że to wspaniała promocja snookera.

2

@Hiacynk historyczny wieczor, z roznych wzgledow.

konto usunięte

3

@Colon @Slazmi W ten weeked wszystko odkładam na drugi plan. Nawet piłkę nożną. Ten finał muszę obejrzeć od pierwszego frejma, do ostatniego.

konto usunięte

3

@Hiacynk Ja takiej deklaracji złożyć nie mogę, ale jeżeli tylko będę mógł, obejrzę ile się da xD

1

@Hiacynk teraz jak Barca odpadla to tym bardziej. Ronnie po 6 tytul!

Wczoraj oba decidery niesamowite. Obejrzalem Decider Ronniego z powtorki i jakos taktycznej gry Selbyego w tym framie niebywala przy przewadze ok 30 pkt OSullivana. Mozna powiedziec ze poziom tego decidera byl niewiarygodny. OSullivan umiejetnosciami ale tez i szczesciem (szczegolnie przy jednym mocnym zagraniu wyjscia ze snookera) wychodzil z tego obronna reka.

Za to drugi pojedynek to nerwy obu graczy i odzwierciedlone to bylo w poziomie ich gry.

1

@Hiacynk no i OSullivan po raz pierwszy ogral Selbyego w Crucible

1

@Hiacynk ja dzisiaj muszę jechać do teściów na 35 rocznicę ślubu także pierwszej sesji nie obejrzę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?