La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 3149 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka o wartości 100 zł! Wygrywasz lub zwrot pieniędzy z opcją wypłaty. Do tego freebet 20 zł i 10 zł!

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

0Chyba mało osób sob już tak robi.
Kiedyś w sumie to była norma.

74

@MESSIah16 Niepokoi mnie to, że regularnie wstawiasz jej materiały.

5

@MESSIah16 Czekam aż Bartek USA ją sparodiuje :)

12

@NeroTFP1 Kolejny atak na gorace i tak nalezy te wpisy traktowac :)

1

@JimMorrisonFCB no bo ja z gorących potem obiad robię xd


66

@MESSIah16 Pamiętam ten werset w Bilbi, gdy Jezus powiedział "Nie mieszkajcie ze sobą przed ślubem, bo to grzech" 21-37 List do Wymyślan

8

@Hosh xD tak było nie ściemniał. Byłem tym wersetem.
A serio to jak można wziąć ślub nie mieszkając z kimś wcześniej? Masakra

4

@MESSIah16 Dziewczyna ma swoje zasady, szanuję to tylko że nie potrzebnie forsuje ten temat na siłę w sieci szukając atencji

8

@Bykunn Nie ma lepszej weryfikacji czy dwie osoby mogą żyć razem niż zamieszkanie ze sobą. Każdy ma swoje zwyczaje, swoje poczucie porządku swoje potrawy , swój gust wnętrza itp.

1

@Chucky ona na siłę chce być kontrowersyjna i zobaczysz, że zrobi na tym zasiegi

7

@MESSIah16 a potem milion rozwodów bo nagle się okazuje że osoba która wpisujesz 3h 2 albo 3x w tygodniu jest lekko inna w życiu razem 24h na dobę. W pokoleniu rodziców naszych to jeszcze wiara i kościół powstrzymywał przed rozwodami a teraz? Już i tak duży odsetek rozwodów jest. Niech sobie nie mieszka jak nie chce. Ale jak potem się rozwiedzie to też będzie życie w grzechu

2

@pt9 oczywiście. Ja ze swoją kochaną żoną mieliśmy mały kryzysie jak zamieszkaliśmy ze sobą po raz pierwszy :D nie na tyle duży żeby się rozstać ale jednak warto sprawdzić czy w takim codziennym życiu 24/7 sie dogadujecie z partnerem :D

0

1

0

@barteq przecież akurat i.tak jest rozwodów i myślę, ze większość jedmak że sobą przed ślubem zyje. Dziś to raczej norma.

4

@MESSIah16 przecież ona baituje i wstawia to, aby zdobyć popularność. Przecież Stanowskiego zaczepiała, sugerując, że jest odpowiednią osobą do rozmowy na jego kanale. Śmiechu warte.

1

@MESSIah16 Śmieszy mnie to dziecko, bardzo :D

0

@MesQueUnClub_87 pomysl, że jeszcze z 40 lat temu to była norma

9

@MESSIah16 Normą było też bicie dzieci w szkole linijką i palenie papierosów w restauracji. Czasy się zmieniają i również podejście do wiary ewoluowało. Poza tym teksty "nie żyjcie w grzechu" to oczekiwanie od innych wiary w Boga i narzucanie chrześcijańskiego kodeksu, a podobno jest to indywidualna sprawa każdego człowieka. Prawda jest taka, że musisz z kimś zamieszkać by poznać go od strony partnerstwa. Ożenisz się z laską, a potem się okaże, że wszędzie wiszą brudne majtki, źle Wam się razem mieszka i nie widzisz w niej np. matki dla swojego dziecka i co wtedy? rozwód. Abstrahując już od tego, że ta dziewczyna jest mało wiarygodna w swoich wywodach i chyba znalazła sobie pomysł na zawód bo nie chciało jej iść na etat.

4

@MESSIah16


Powinna się zastanowić skoro do rozmowy wystarczy być portugalski propagandystą słynnym z chowania w wannie

0

@barteq " W pokoleniu rodziców naszych to jeszcze wiara i kościół powstrzymywał przed rozwodami a teraz?"

Powstrzymywał to przede wszystkim wstyd przed rodziną i najbliższym otoczeniem, a także przyzwyczajenie i uzależnienie od partnera.

@MESSIah16 nie dawaj atencji ten hipokrytce. Jako przykładna katoliczka i wyznawczyni konserwatywnych wzorców właśnie powinna rodzić trzecie dziecko a nie chwalić się dziewictwem w wieku 24 lat.

0

@Amigo_Blanco też ale kościół też ogromną rolę w tym odegrał no tak nasi rodzice zostali wychowani przez swoich rodziców. Wielki nieomylny kościół gdzie rozwodów brać nie można bo przyrzekasz przed Bogiem

0

@NeroTFP1 a mnie to zastanawia. Laska w sumie fajna, tylko gada utopijnie, to później zawsze dystopie z tego wychodziły

0

@MesQueUnClub_87 widzę, że nie pojmiesz. Zakładając, że ona żyje Chrystusem, to myśli o nim non stop, rano, wieczorem. Żyje wg takiego myślenia. Szuka partnera, który będzie robić tak samo. I później nie ma przeszkod. Jeśli wiesz gdzies swoje majtki, to po rozmowie i modlitwie zmieni się, zdejmie je. I tak samo partner. Sztuka kompromisu wśród Boga.

0

@MESSIah16 "Mieszkanie z partnerem" xd. W ogóle słowo "partner", "partnerka" używane na określenie relacji miłosnej to jest takie jakieś zupełnie niepasujące. Partner to może być w firmie. To już konkubent/konkubentka brzmi o niebo lepiej.

0

@MESSIah16

0

@MESSIah16 Znam kilka przypadków gdzie rodzina bogobojna i żadnego sexu przed ślubem.Po czym ślub odbywa się w czerwcu,a w styczniu rodzi się mały Brajanusz...

1

@mleczkoo Masz rację, nie pojmę takiego pierdol#nia bo to jest dla mnie jakaś nawiedzona narracja. Jak ktoś jest syfiarzem i jest z natury konfliktowy to tu Chrystus nie pomoże, a już szczególnie w przypadku kiedy ktoś jest pozorantem tak jak to dziewczę. Piszesz tam komuś wyżej, że laska mówi utopijnie, a Ty co robisz w tym momencie? Mydlana bańka.

2

@NeroTFP1 Zakochał się chłopak. To kobieta jego życia

0

@MESSIah16 Mniej idiotów w gorących poprosze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?