La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 511 Culés

17

No i tyle wyszło z machania szabelką Kaczyńskiego w Kijowie. A pelikany i tak to łykają i nazywają go mężem stanu xD Polecam krótki tekst Tomasza Piątka


68

@Azacca a moim zdaniem to już czepianie się na siłe :) czego Kaczyński by nie powiedział i tak by zrobili z tego propagande.

12

@Azacca Zrobił co miał zrobić nasz agent XD Mohery zadowolone i ruskie też.

32

@Hubsao Żadne czepianie się, pojechał tam i bez porozumienia z nikim wyjechał z takim tekstem, który może pogrążyć rozmowy pokojowe. Poza tym ruskie media grzeją ten temat wykorzystując go do propagandy u siebie

13

@Hubsao Jak chce wojska Nato, to niech gada z nato, a nie robi to z mównicy. I to jeszcze tak mały człowiek dla NATO.

74

@Azacca bo co? Bo mitoman Piątek tak powiedział? Szanujmy się xD
Zrobiliśmy może najlepszy krok w nowożytnej historii stosunków europy śodkowko-wschodniej, a psy niech sobie szczekają dalej.

28

@Azacca oni ze wszystkiego robią propagande :D o migach pisali ze natowskie samoloty będą zabijać rosyjskich zolnierzy którzy są na misji pokojowej :) jak ktoś chce się przyebać zawsze znajdzie powód.

5

@tbas Dokładnie, z perspektywy NATO to on jest nikim
@ProMILs No, no, tak sobie powtarzaj xD

0

@Azacca propaganda goni propagande.

8

Ten tekst to jest luźna opinia Pana Piątka, równie dobrze ja mógłbym napisać, że Jarek pojechał, a teraz przedstawiam sekwencję zdarzeń,
1. Rosja widzi poparcie dla Ukrainy
2. Rosja planuje wycofać się z wojny.
mniej więcej podobny poziom rzetelności, brakowało mi tylko informacji "źródła bliskie Putinowi donoszą"
Swoją drogą Piątek jest propagandystą naprawdę niskiej klasy, nieszanowanym nawet po stronie Lewicy, taki słaby odpowiednik Sumliśkiego (który też od jakiegoś czasu nie jest dziennikarzem wysokich lotów), który zdał sobie sprawę, że książki pod clickbaitowymi tytułami jak "tajemnice Macierewicza" albo coś w tym stylu przedają się w danej niszy i tak naprawdę nieważne co jest w środku i tłucze te książki na potęgę, de facto przepisując w nich to co na temat danego osobnika przez kilka ostatnich lat wymyśliła gazeta wyborcza.

3

@Azacca Można Kaczyńskiego nie lubić, ale trzeba przyznać że to polityk pierwszej wody. Nie sądzę, żeby pojechał do Kijowa poklepać Zelenskiego po plecach. Wydaje mi się, że coś tam było grubszego omawiane, ale nieprędko się tego dowiemy.

5

@Azacca No tak... przecież wojna w Ukrainie to też wina Kaczyńskiego. Prawda jest taka, że z ruskimi nie ma się co cackać. POklepywanie ich po pleckach przez ostatnie kilkanaście lat skończyło się wojną. Trzeba być ograniczonym umysłowo, żeby się nie domyśleć, że jeśli inne kraje mocno nie zareagują to rosja pójdzie dalej. Mają stworzony taki system propagandy, że na okragło w mediach mówią o konieczności ataku na kraje bałtyckie i zachód. I takim gó*em karmią swoje społeczeństwo. Ale robią to właśnie w tym celu. Aby byli przygotowani na to. Wojna w Ukrainie dobitnie pokazała, że nie ma co im ufać a trzeba być czujnym i się ciągle zbroić, unowocześniać armię nawet kosztem wyższych podatków bo bezpieczeństwo jak widać kosztuje. Oni nie liczą się z żadnym życiem dlatego inne kraje też nie mają się co z nimi liczyć. Trzeba odciąć ich od wszystkiego i doprowadzić do upadku, bo im więcej mają tym są groźniejsi.

4

@Piorun Jego głównym celem było podbicie poparcia w kraju i zaspokojenie własnych kompleksów na punkcie zmarłego brata, który w 2008 pojechał do Gruzji w podobnych okolicznościach

30

@Azacca Lepiej sobie robić sesje zdjęciowe w gabinecie jak strapiony Macron?
podczas, gdy francuskie firmy jak Leroy Merlin czy Decatlon wykorzystały
wojnę do zwiększenia zysków na rynku rosyjskim i jak widać rząd francuski nie ma z tym problemu? :D Ruska telewizja będzie skutecznie prała mózg swoich niewolników bez względu na to, czy ktoś im dostarczy materiał czy nie. Sami sobie stworzą materiał tak jak to robi TVPis. Nigdy nie przekonam się do pisiorów, ale z lekkim politowaniem patrzę na tych ludzi, którzy zawsze tworzą swoją retorykę na minus jak ten dziennikarz.

33

@Azacca Ale żeby podpierać się tekstem Piątka, to trzeba być naprawdę zdesperowanym :)

1

@Azacca a może po prostu przemawia przez niego bezradność która jest związana z zabijaniem niewinnych ludzi? i stąd te slowa. Podobnie mówił Zelenski o zamknieciu nieba przez Nato :) ale przecież ty też musisz na siłe się przyebać i szukać teorii spiskowych.

6

@Azacca A wiesz to z ? jaki cel mieli w takim razie premier Czech i Słowenii, im też ktoś umarł ? też są niscy ?

2

@Piotr777 Konflikt na linii NATO - Rosja jedyne co spowoduje, to rozlanie się wojny na inne kraje. Należy wspierać Ukrainę z całych sił, ale bez angażowania oficjalnych sił na ich terenie. Długofalowo dużo skuteczniejsze w unicestwieniu ruskich będą sankcje, wystarczy sobie przypomnieć upadek ZSRR, który został wykończony gospodarczo, a nie militarnie
@MesQueUnClub_87 Sam też o tym wcześniej nie wiedziałem, ale Macron podobno ma zwyczaj pracy w nieformalnym stroju. A co do Leroy Merlin, Decathlona i Auchan, to skąd wiesz, że rząd francuski nie widzi w tym problemu?
@Dynak Od nich nie słyszałem tekstów o misji NATO bez porozumienia z nikim.

1

@Azacca Bo wtedy nałożyli by na te firmy kary. Są to przedsiębiorstwa zarejestrowane we Francji i podczas, gdy UE łącznie z rządem francuskim stara się sankcjonować ruskich to potężne marki z "ich podwórka" robią krecią robotę i jeszcze perfidnie mówią wprost o zwiększeniu asortymentu na rynku ruskich.

0

@MesQueUnClub_87 Nie jestem przekonany co do tego, że już na tym etapie mogą nakładać kary za niewycofanie się ruskiego rynku

2

@Azacca jest gdzieś wyszczególnione kto jest dla NATO kimś, a kto nie jest kimś, a kto jest nikim? Poczytałbym.

2

@Sztosik Na pewno dla NATO nikim istotnym nie jest wicepremier, który za nic bezpośrednio nie odpowiada

1

@Azacca a jak dostał polecenie/zgodę/został upoważniony do wygłoszenia takich słów przez osoby, które faktycznie sprawują władzę w kraju? Coś jak wyznaczona delegacja upoważniona do prowadzenia rozmów?

3

@Sztosik Przede wszystkim to nie zostało to uzgodnione z NATO

3

@MesQueUnClub_87 Rodzina Mulliez jest właścicielem tych firm i nie tylko tych. To są jedni z najbogatrzych ludzi we Francji i na świecie - podejrzewam ze Macron o tym doskonale wiedział co więcej prawdopodobnie nawet razem to ustalali (że zostają w Rosji) tak samo jak Francja przez ostatnie 5 lat zaopatrywała Rosje w militaria (mimo zakazu). Mulliez i Macron to odpowiednik Oligarchów i Putina. trzymają razem i działają razem kasa misiu kasa ;) Nie trzeba się dokładnie przyglądać aby stwierdzić że Francja na początku liczyła (z Niemcami) na szybciutkie zajęcie Ukrainy przez Rosjan i kontynuowanie biznesów. no ale nie pykło. Ale najlepiej pojechać po Kaczorze który już od lat ostrzegał Europe przed Putinem to takie tutaj modne jest.

4

@Dynak ale Maciarewicz wycofal sprawe przeciwko Piatkowi a pozostale pisiory o ktorych pisze Piatek spraw nie wnosza a sa tam powazne zarzuty.Natomiast ich rzetelnosc to propaganta ,klamstwa sklocenie z calym swiatem

3

@Azacca
PiS przecież rządzi dzięki Ruskim
Wiec musiał namieszać

3

@Piorun
Nic nie było na rzeczy
Robi politykę
Brat był w Gruzji on tam musiał
Pisowcy się jaraja jego wyborcy

2

@Sztosik " a jak dostał polecenie/zgodę/został upoważniony"
Zacytuję klasyka czyli Ciebie: " Poczytałbym". Uwaga, to dowcip :)

0

@korn234 Nigdy ale to nigdy nie idzie się do sądu z tego typu rzeczami bo to tylko nadaje im rozgłosu, darmowa reklama, pokazanie, że ktoś przejmuje się i traktuje jako coś poważnego wypociny mitomana. Jeśli PiS miały latać ze wszystkim do sądu, to byliby tam codziennie z gazetą wyborczą czy radiem tokfm, którzy przez ostatnich kilka lat porównują ich do Putina, Hitlera, diabła samego.

0

@Azacca Tomasz Piątek xDDDD Nawet nie czytam...

0

@Azacca czytanie Tomasza Piątka, to jak czytanie braci Karnowskich. Nie polecam.

0

@Azacca jakie rozmowy pokojowe chłopie?? Ruscy i rozmowy pokojowe? ta wizyta nic nie zmieniła. Ani na dobre, ani na gorsze.

1

@Azacca Kaczyński, wszystko na to wskazuje, jest u nas decydentem. Więc, myślę że dużo to znaczy dla państw sąsiednich i sporo dla innych sojuszników.

3

@Sztosik szkoda tylko, że w Waszyngtonie po tej maskaradzie podali do wiadomości, że nie wyślą na Ukrainę ani jednego żołnierza. I tyle z 'upoważnień' i obiecanek Jarozbawa.. Czyli jak zwykle

2

@Hubsao gosc zapronowal wojne miedzy panstwami z bronia atomowa, ale tak to rzeczywiscie czepianie sie.

1

@Azacca Mam złe zdanie o panu Piątku ale:
"Słowa Kaczyńskiego o misji NATO w Ukrainie stanowiły prezent dla rosyjskiej wojennej propagandy."
to trafna diagnoza.

1

@Azacca
Przez takie machanie możemy mieć w Polsce niedługo problem z zamachami itp
Te bojówki z Syrii sprowadzone na Ukrainę mogą łatwo na zlecenie Putina namieszać coś u nas.
Putin lubił już wcześniej robić zamachy i wysadzanie się ludzi
Obym się mylił

2

@ProMILs W czym ten krok niby jest dobry? W tym, że uprawiamy wojenną propagandę? Naprawdę chcesz, żeby te durnie wciągnęły nas w wojnę? Bo gdyby rzeczywiście do jakiejś "misji pokojowej" miało dojść to sądzisz, że ruscy to będą respektować czy jednak potraktują to jako włączenie się do wojny? Masz ochotę umierać za Ukrainę to zaciągnij się do tych ochotniczych oddziałów.

2

@Dynak Przeciez Piatek podaje przestepstwa i co nikt do sadu nie idzie nie osmieszaj sie-co ma do tego reklama no ale pisiory nie maja honoru ,napluje im sie w twarz powiedza ,ze pada desz

3

@ProMILs "Zrobiliśmy może najlepszy krok w nowożytnej historii stosunków europy śodkowko-wschodniej, a psy niech sobie szczekają dalej."

https://www.rp.pl/swiat/art35873721-rosyjski-portal-wzywa-do-denazyfikacji-polski-wciagaja-swiat-w-wojne
Nie żeby dokładnie to przewidział Piątek.

A psy to szczekają, bo ich pan pijak wrócił na chatę, ledwo stoi i postanowił wpierdzielić sąsiadowi, i właśnie powiedział że mu całe osiedle pomoże, chociaż to ten pan pijus jest osiedla zakałą.
Cóż te biedne psy mają zrobić.

3

@Piorun polityk pierwszej wody :D.
Raczej polityk, którego kurtka dawno nie widziała wody.

6

@Azacca a mnie się to bardziej z tym kojarzy :


0

@BorzyKrzys Spoko, nie czytaj
@GoLem No właśnie. Niezależnie co się sądzi o Piątku, to to, co tu napisał jest bardzo sensowne
@AbelKabel Nawet ta dzisiejsza afera w PKP to prawdopodobnie atak ruskich

1

@Azacca
Jest spora szansa ze ta awaria nie jest przypadkowa akurat w tym czasie

0

@JacekM "a jak.." więc czytaj, ale ze zrozumieniem.

0

@Sztosik Jeżeli Szanowny Kolega sam siebie nie rozumie to co wymagać ode mnie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy