La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

#Tiki-taka

Nawet po obniżce pensji o 25% Jordi Alba będzie najlepiej opłacanym lewym obrońcą na świecie. [@CiriaMarc]

24

To mógł o 50 %obniżyć pensję.

49

Gdyby był najlepszym lewym na świecie to ok ale ma jedno zagranie w swoim repertuarze nie umie bronic i grac jeden na jeden w ataku ,zenada

konto usunięte

4

I słusznie, należy się jemu.

konto usunięte

0

Jak on będzie miał z 5mln netto po tej obniżce.

7

u nas nawet rezerwowi sa najlepiej oplacani na swiecie

0

@sergio5 I Pewnie nadal będzie najlepiej opłacany, na pewno w ścisłej czołówce.

1

taki to pożyje :) ..legenda :)

0

Alaba 12 mln czyli ile zarabia Alba ?

0

brak jakichkolwiek słów..

1

@kaamil1910 Alaba jest raczej rozpatrywany jako ŚO albo DP

2

@Magicc89PL rozpatrywany to on może być nawet jako Napastnik ;) gra na razie wszystko na LO ;)

7

Na pensję szło prawie 700 mln euro, rozpasanie niewiarygodne. I prawie każdy zawodnik zawsze podkreślał, że gra w Barcelonie dla klubu a nie dla kasy!!! Oprócz ogromnych pensji dochodziły premie dla agentów i premie dla piłkarzy za przedłużanie kontraktów....

konto usunięte

7

Pisałem to samo w przypadku Messiego. Co z tego że jeden czy drugi obniża pensję o 25-50% jak to i tak jest dalej jedna z najwyższych pensji na świecie. Tutaj przykład Alby, on powinien normalnie mieć 25% mniejszą stawkę i teraz jeszcze zchodzić niżej. Messi zrobił to samo, niby 50% zejdzie z pensji, ale dalej będzie praktycznie najlepiej zarabiającym zawodnikiem na świecie. Bartomeu pensje zrobił dramatyczne, a jeszcze się znajdują ludzie ktorzy go bronią.

2

@kaamil1910 być może dlatego też Alaba dostał taką pensje, bo jest zawodnikiem na pięć pozycji.

0

@overhead jakie jest źródło danych, które podajesz? Przy kadrze liczącej 25 zawodników oznaczałoby to, że na rok średnio 1 zawodnik zarabia 28 mln co przy całym szacunku możliwe nie jest. Bo rozumie, że podałeś roczną stawkę?

2

To tylko pokazuje jaka patologia płacowa była w Barcelonie za okularnika. Klub się nie wygrzebie z tego tak szybko jak myślą niektórzy. Oby tylko nie skończyło się drugim Milanem, który od ponad 10 lat kopie się po czole.

5

To jest patologia

konto usunięte

0

Ponieważ posyła podania do Messiego

1

@achacjusz oczywiście, że jest możliwe, bo to jest brutto, a w Hiszpanii podatek dla tak zarabiających to 50%, to jest kolejny powód tak horrendalnych pensji, pomijając rozrzutność Bartka i świetny układ z piłkarzami - oni się nigdzie nie ruszają, jak byli najlepsi, a on im płaci haracz i to coraz więcej. I tak, jak były przychody na Messim i jakieś wyniki, to się na styk spinało, a zjazd formy wraz z wiekiem zawodników i brak wyników drużyny oraz pandemii ukazały klub kokosa i wyciąganie kasy. Nawet Messi generujący ogromne przychody inkasował z budżetu gigantyczne pieniądze podobnie, jak jego koledzy, co mamy widoczne w załączonym artykule. Za kilka dni/tygodni, jak Busi łaskawie obniży o 25%, to i tak będzie zarabiał podobnie do Lewego i prawie najlepiej na swojej pozycji. Tu Laporta nic nie poradzi. Trzeba zaczekać jeszcze 2 lata, jak pozostałym członkom starej gwardii plus Umtiti i Pjanic skończą się kontrakty i wtedy Laporta będzie mógł kontraktować kolejnych za normalne pieniądze.

1

Bartomeu ..ty ku..masz łeb do interesów!

1

Szkoda oczekiwać postawy jak u Pique, który uczył się od Puyola. Jednak Pique pokazał, że Barca ponad wszystko. Stare wartości. Alba od zawsze cwaniaczek.

4

@koksik2700 Pique ma duze dochody z innych źródeł, które już pewnie przewyższają dochody z kasy klubowej. Dlatego mógł sobie pozwolić na taki gest.

1

@przemo1402 ale prywatnie on może być nawet szejkiem.

0

Tyle ile na koszulce

1

Przedsiębiorstwo (pseudo)charytatywne FC Barcelona - Joseph Bartomeu

1

Ciśnie sie jedno słowo na usta.Zażenowanie.

1

@kaamil1910 20mln rocznie brutto, po obniżce 15mln.

1

Naprawdę liczyłem na obniżkę w wysokości 40%, ale się zawiodłem niestety. Z drugiej strony dla klubu dobre i 25% obniżki.
A dlaczego się zawiodłem? Dlatego że Alba zarabia 20mln brutto rocznie, więc biedy nie było Panowie. Teraz gdy klub jest pod totalna ściana, Jordi będzie zarabiał 15mln brutto.

0

@achacjusztyczy to się wszystkich pensji w klubie, nie tylko piłkarzy.

0

@kaamil1910 alaba to teraz bardziej środkowy niż boczny więc

0

@Arnold1234 pensja trochę za wysoka. prawda to. ale ta twoja cenzurka jest chyba trochę niepełna. na boisku finalnie liczy się efektywność, a tu Albie niewiele można zarzucić (poza rewanżem z Liverpoolem). Radović w Legii też nawijał rywali (i sędziów) na jeden zwód, co i tak czyniło go jednym z najlepszych ligowców dekady. Alba ma liczby, jego współpraca Leo była przez lata stawiana jako modelowy. Gra się, jak przeciwnik pozwala, a że Alba gra jak gra i jest skuteczny to chyba dobrze dla nas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?