O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2545
  • Liczba komentarzy 320
  • Polecenia 474

Komentarze

0

@pt9 gratulacje. Ale mam pytanko jeżeli to nie tajemnica oczywiście. Ile trzeba zarabiać żeby sobie pozwolić na taką furę?
Ta wzięta w leasing?

0

@Kazragore tzn kto? Bo nie oglądam

0

@Essos ja miałem 5s, 8 i teraz 13. Kupić najnowszą wersję albo numerek niższą. I tak jak kolega wyżej pisal. Telefon na lata.

1

@Matheu12 ale z tego co piszesz. To coś tam znasz jave. Jak na moje to powinieneś bardzo dobrze znać Javę. Masz jakiś projekt na githubie backend + frontend?
Springa znasz?
ORM?
Frontend też musisz trochę ogarniać. Żeby wiedzieć jak z nim “gadać”


1

@mambeppe_yomenik kompletnie mi to nie przeszkadza. Nie mam nic do ukrycia. 100% legalnych przychodów.

Zobacz wszystkie

23

@MichalZZZ ja kiedyś siedzę u teściów. Młody się pobrudził. Babcia poszła go przebrać… za chwile wraca w podkoszulce z herbem realu na całym froncie…

I jeszcze zdziwiona co mi się w koszulce nie podoba…
Normalnie tesciowa na 102;)

18

@Veysel raczej pandemia

15

Dramat, ale widać było że, wisiało coś w powietrzu, ponieważ po wyśmienitej serii w lidze nagle zaczęły pojawiać się informacje które podważały pracę Koemana + brak publicznego wsparcia zarządu dla trenera.

Myślę że takie rzeczy nie przeszły bez echa jeżeli chodzi o formę oraz atmosferę w zespole.

Przykre to jest bo moim zdaniem Koeman zasłużył na następny sezon.
-Wygrał CdR.
-Awansował do LM.(dla niektórych będzie to śmieszny argument, ale to był sezon przejściowy)
-Wprowadził mnóstwo młodzieży do zespołu.
-Jakby nie patrzeć : pierwszy trener od dawna który zaczął kłaść nacisk na przygotowanie fizyczne -> Dembele przestał się łamać.
-Skład w porównaniu do poprzednich trenerów, nie oszukujmy się miał gów*****.

Przypominam tym którzy się rzucą że, w Barcelonie nie ma okresów przejściowych itp. bla bla bla. Rijkaard dostał drugi sezon w zespole mimo że w pierwszym ugrał tylko wicemistrzostwo Hiszpanii. I to nie od nikogo innego jak od Laporty.

Odnośnie Xaviego... Nie widzę tego: Trenować swoich byłych kolegów?
Gra Tiki Taką do usra*** śmierci.

Jak to ma tak wyglądać, że będziemy budować zespół koło 34 letniego Messiego, z 33 letnim Aguero + Trener - były kolega z boiska(Messiego,Busquetsa, Pique, Roberto, Alby + pewnie wspomnianego Aguero) to ja dziękuje.

15

@Lionel_Messi10 mimo wszystko Messiemu będzie można zarzucić, że odszedł z FCB i nie gra tak efektywnie w śmiesznej lidze. A Ronaldo mimo wszystko angielska, hiszpańska, włoska i znów angielska. Nie można tez zapomnieć ze w LM ma najlepsze staty…

14

@ELBARCAVISCA to są niestety skutki polityki płacowej bartomeu. Nie chcą odchodzić bo nikt im tyle nie zapłaci. A w dodatku przepłaciliśmy za piłkarzy, wiec tez ciężko ich sprzedać za takie pieniądze żeby nie zanotować straty księgowej.
Żeby budżet płacowy się spiął to trzeba podejmować takie drastyczne decyzje. To takie trochę sprzątanie stajni Augiasza :)

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?