Następny mecz:  Granada  -  Barcelona     ·  Sobota, 21 września 21:00  ·  5. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Konin

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

Brak informacji

Dni w serwisie

Ponad 3400

Liczba komentarzy

224

Ocena komentarzy

+108

Najlepiej oceniane komentarze
 • overhead

  Kilka tygodni temu i 3 dni temu napisałem, że widać oznaki braku świeżości, granie na maxa na wszystkich frontach przy braku zdecydowanych rotacji to za każdym razem byłem wyśmiewany za to... Dziś w meczu z Romą przebiegliśmy 102km, rok temu jak odpadaliśmy było to 100km a na tym poziomie to jest bardzo słaby wynik i proszę mi znowu nie pisać, że lepiej mądrze stać niż głupio biegać... Nie było iskry, walki, przyspieszania...

 • overhead

  Dość niedawno tu skrytykowałem Messiego za brak zaangażowania i biegania to co druga osoba mnie krytykowała stwierdzeniem "lepiej mądrze stać niż głupio biegać" i gdzie to sie sprawdziło?
  Jestem kibicem Barcelony dokładnie 23 lata, Messi jest juz legendą i oddaje królowi co królewskie ale nie będę tolerował jego braku zaangażowania!
  Jeśli nie idzie na boisku to zapieprzam, pokazuje pazur itp., kolejny mecz Messi przebiegł w granicach 7km, tj. masakrycznie mało.
  Jeżeli Nasza linia ataku nie będzie biegać w obronie., mam na myśli pressing to takich meczy nie da sie wygrywać, dlatego taki Neymar całościowo cała swoja grą umywa się do byłego Naszego zawodnika jak Eto, który gryzł w kazdym meczu trawę.

  Jestem równiez fanem NBA, pewnie część z was zna zawodnika Stephen Curry, bardzo wielu jest w Nim rozkochanych i uważają go za boga i może faktycznie grą w ataku aktualnie prezentuje poziom zbliżony w pewnym stopniu do Michaela Jordana ale jest taka słaby w obronie, że żaden ceniony komentator, analityk nie odważy się nawet porównać go do wielkiego Jordana.
  Tak więc bez poświęcenia, zaangażowania, walki, gry defensywnej nie można być wielkim!

  Ogólnie cały zespół przebiegł bardzo mało, jest to spowodowane kryzysem jaki każdy zespół przechodzi, akurat w takim momencie sezonu sie Nam to przytrafiło, pisałem o tym w lutym gdy graliśmy non stop od wielu mieś co 3 dni i uważałem zę trener w pucharze Króla powinien stosować więcej rotacji zawodnikami nawet kosztem wyniku, według mnie teraz to wychodzi, brak siły i szybkości.

Ostatnie wystawione oceny

32. kolejka La Liga Sobota, 9 kwietnia 20:30 Transmisja: Eleven

Gorące tematy