O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 234
  • Polecenia 138

Komentarze

0

Przede wszystkim musi się znaleźć trener który wprowadzi większą dyscyplinę w zespole, większy nacisk na przygotowanie fizyczne. Należy cały czas odświeżyć kadrę, za dużo mamy statecznych zawodników.

0

@DlacbpanMessi
Oczywiście Dembele został przepłacony ale teraz grubo poleciałeś z tymi 30 mln Euro.
To był gość który jako 19-latek robił niesamowite statystyki j został nominowany do najlepszego zawodnika sezonu w Bundeslidze. W tamtych czasach kilka klubów dałoby za Niego 80-100mln a Borussia dlatego puściła go bo daliśmy 110-140 (kwestia tzw. zmiennych).
Dembele to był wtedy ktoś taki jak teraz Sancho w Borussii.

4

Zawodnicy przełożyli by w czasie pobieranie wysokich pensji i bonusów w czasie a za kilka lat byśmy tonęli po uszy w pensjach. Już teraz od 3 lat klub wydaje najwięcej na pensje że wszystkich klubów piłkarskich!
Nie tędy droga...

1

@skype77
Pewnie grałeś na takiej intensywności jak Oni wczoraj i w wielu meczach i dlatego pewnie nigdy nie osiągnąłeś sukcesów choćby na płaszczyźnie amatorskiego grania.
Piłkarze o których mowa zarabiają grube miliony i dlaczego mają nie biegać jak wielu innych na podobnym poziomie światowym.
Talent to jedno ale swoje trzeba wybiegać!!

0

Biegamy coraz mniej co widać na przykładzie najbardziej ważnych meczy.
W poprzednich latach odpadając z Romą i Liverpool'em biegaliśmy mniej po 10-12km i efekt pamiętamy. Ze Slavią było 15 km, na szczęście przeciwnik piłkarsko słaby dlatego dokulaliśmy wygraną do końca. Powiedzmy że jak jeden nie biega (Messi od wielu lat) to reszta jakoś to wyrówna ale od 2-3 lat mamy w grze defensywnej 2-3 statystów Messi Suarez, coraz bardziej Busqeuts.

Pamiętam czasy Barcy jak był Guardiola, zespół świetny technicznie na każdym polu był lepszy od fizycznego Realu Mourinho. Mimo tego Xaxi, Eto, Iniesta biegali po 11- 12 km. Często zawodnik starszy mniej biega ale wtedy starsi Puyol czy Dani Alves jakoś harowali na boisku. A teraz Messi, Suarez, Busqeuts biegąją po 8-9 km, reszta zespołu tego za nich nie wybiega...
Eto, Henry, Sanchez, brakuje takich zawodników z przodu od których zaczynał się pressing!! I proszę nie pisać tekstów "lepiej mądrze stać niż głupio biegać".

Zobacz wszystkie

23

Kilka tygodni temu i 3 dni temu napisałem, że widać oznaki braku świeżości, granie na maxa na wszystkich frontach przy braku zdecydowanych rotacji to za każdym razem byłem wyśmiewany za to... Dziś w meczu z Romą przebiegliśmy 102km, rok temu jak odpadaliśmy było to 100km a na tym poziomie to jest bardzo słaby wynik i proszę mi znowu nie pisać, że lepiej mądrze stać niż głupio biegać... Nie było iskry, walki, przyspieszania...

17

W poprzednich latach odpadając z Romą i Liverpool'em biegaliśmy mniej po 10-12km i efekt pamiętamy. Ze Slavią było 17km, na szczęście przeciwnik piłkarsko słaby dlatego dokulaliśmy wygraną do końca. Powiedzmy że jak jeden nie biega (Messi od wielu lat) to reszta jakoś to wyrówna ale od 2-3 lat mamy w grze defensywnej dwóch statystów Messi i Suarez. Eto, Henry, Sanchez, brakuje takich zawodników z przodu od których zaczynał się pressing!! I proszę nie pisać tekstów "lepiej mądrze stać niż głupio biegać".

12

Dość niedawno tu skrytykowałem Messiego za brak zaangażowania i biegania to co druga osoba mnie krytykowała stwierdzeniem "lepiej mądrze stać niż głupio biegać" i gdzie to sie sprawdziło?
Jestem kibicem Barcelony dokładnie 23 lata, Messi jest juz legendą i oddaje królowi co królewskie ale nie będę tolerował jego braku zaangażowania!
Jeśli nie idzie na boisku to zapieprzam, pokazuje pazur itp., kolejny mecz Messi przebiegł w granicach 7km, tj. masakrycznie mało.
Jeżeli Nasza linia ataku nie będzie biegać w obronie., mam na myśli pressing to takich meczy nie da sie wygrywać, dlatego taki Neymar całościowo cała swoja grą umywa się do byłego Naszego zawodnika jak Eto, który gryzł w kazdym meczu trawę.

Jestem równiez fanem NBA, pewnie część z was zna zawodnika Stephen Curry, bardzo wielu jest w Nim rozkochanych i uważają go za boga i może faktycznie grą w ataku aktualnie prezentuje poziom zbliżony w pewnym stopniu do Michaela Jordana ale jest taka słaby w obronie, że żaden ceniony komentator, analityk nie odważy się nawet porównać go do wielkiego Jordana.
Tak więc bez poświęcenia, zaangażowania, walki, gry defensywnej nie można być wielkim!

Ogólnie cały zespół przebiegł bardzo mało, jest to spowodowane kryzysem jaki każdy zespół przechodzi, akurat w takim momencie sezonu sie Nam to przytrafiło, pisałem o tym w lutym gdy graliśmy non stop od wielu mieś co 3 dni i uważałem zę trener w pucharze Króla powinien stosować więcej rotacji zawodnikami nawet kosztem wyniku, według mnie teraz to wychodzi, brak siły i szybkości.

12

Prawda jest taka, że zdecydowana większość doświadczonych kibiców jest przeciwna transferowi Neymara i się z tym zgadzam. Neymar zostawił klub dla kasy to raz. Dwa to jest to, że jego forma w ostatnim czasie była bardzo w kratkę. Trzy to to jego sposób bycia, prowadzenie się, imprezowanie itp. I cztery już nie jest taki młody aby płacić tak ogromną kasę. Brazylijczycy jego formatu szybciej kończą karierę i ta forma znacząco spada po przekroczeniu 30 roku życia. Tak więc płacenie między 200 a 300 baniek to bylby jakiś absurd. Patrząc na wszystkie punkty które wymieniłem to nie dałbym za Niego więcej niż 120mln.

11

Nie rozumiem tych komentarzy, że powinniśmy grać najlepszym możliwym składem. To jest najgorszy teraz okres aby zamęczać piłkarzy przez cały styczeń co 3 dni, juz wiele razy źle na tym wyszliśmy!!
A po drugie trzeba dawać szansę zmiennikom, ja byłbym za jeszcze większymi rotacjami w Pucharze Króla.