shinthps
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to mkd wygląda jak jakaś nazwa klanu w grze komputerowej :P mortal kombat division :P
0
@Michael_20 jeszcze żadnego artykułu z tej serii nie przeczytałem, bo to takie fantasy nic nie wnoszące do życia. Ani to wiedza ani nic. Same ploty w dużej mierze.
5
@DonMatteo901 no przecież byli panowie z kopalni :P
42
@LuisSalvano coś w tym dziwnego? psychika ludzka potrafi być krucha, a prywatne problemy potrafią zmienić człowieka nie do poznania bez względu na to kim było się wcześniej. Jeśli coś siedzi ci w głowie, męczy każdego dnia to nie jesteś w stanie normalnie funkcjonować na wielu płaszczyznach. Wcale mnie to nie dziwi jeśli jest to prawdą.
3
@BarcaInfo chyba przetestuję bana w tej samej formie. Trza sprawdzić czy też tak szybko wrócę :P
0
@sidzej nie wiem, ale na pewno lubimy białe koszułki:P
7
@LeoMessi1994 już sprzedaje. Poduszki w biedronce
3
Willian nie gra. Pewnie ugadany z Barcą :P
0
@Chwytliwy odpowiadając na Twoje pytanie no to zwolnią go albo nie
5
@Michaelo20000 bardzo zły. W ogóle randki to zły pomysł :P raz byłem na jednej i nie została moją dziewczyną. A jak nie chodziłem to się przewinęły 4. Bez sensu :P
0
z niemieckiego forum Barcy podesłanego przez kolegę @damianex10 gdzieś tam niżej
przetłumaczone przez Google translator bez poprawek:
"Znowu jestem w złym nastroju, wczoraj było takie miłe. Dzisiaj znowu masz bóle głowy z powodu niekompetencji zarządu. Nie będę więcej czytać wiadomości o tym klubie, głównie i tak będziesz rozczarowany."
bierzta przykład :P
18
@SeeleyBooth To ktoś z domu tu wychodzi ?:o
1
Visca el Twitter!
dobranoc
7
wiecie co jest najgorsze w tych całych plotach transferowych, twitterowych? Wy sami.
nigdy nie zrozumiem tego nakręcania się całymi dniami przez 2-3 miesiące po przeczytaniu różnorakich informacji. Nie mamy na to kompletnie żadnego wpływu. To takie proste. Wystarczyć poczekać na słowo: oficjalnie, a całą resztę traktować z przymrużeniem oka.
0
Neymar wiedział, że z Valverde to i tak nic nie ugra to dał sobie szansę gdzie indziej :P ten odchodzi to Ney wraca
18
a to stało się coś ?;o
3
@krzychu1526 oj uwielbiam
0
@Copernicus I dlatego to się chwali. Wiadomo, że specyfikacja toru pomogła, ale nie można odbierać zasług Hamiltonowi, bo to robi wrażenie. Nawet jeśli w przeszłości zdarzały się podobne sytuacje w Monaco, niekoniecznie na pierwszych lokatach, to mimo wszystko umiejętności trzeba mieć, a sytuacja w dzisiejszym wyścigu nie była kolorowa. Pozdrawiam.
0
@Copernicus tor torem. Przegrał też z kierowcą. Wybitnym kierowcą pomimo najlepszego bolidu. Podejrzewam, że nie jeden by się w takiej sytuacji po prostu nie utrzymał na tym pierwszym miejscu. Tym bardziej, że narzekania na opony zaczęły się bardzo daleko od finiszu i doskonale sobie zdawał Hamilton, że utrzymanie się na pierwszym miejscu może graniczyć z cudem. Co zresztą przez radio o tym mówił. Naprawdę tak ciężko docenić wyczyn Hamiltona?
1
@lucas/catalan @Copernicus
Wy tak na poważnie? to tak jak powiedzieć po załóżmy zwycięstwie Barcy z Levante po strzelonym golu w 90minucie i skomentować to: z Realem by tak nie wygrali. Bez sensu porównanie, ale i bez sensu są wasze komentarze.
Inny tor, inne warunki, inna strategia.
3
@kejdzi no to chyba sam się zaorałeś skoro zespół zawalił. To już nie fart ;)
29
jedź bez opon, wygraj wyścig. Brawa.
1
@kerouac taki piłkarz? owszem. Przydałoby się od czasu do czasu. Po to chyba został sprowadzony.
15
@kerouac a to Coutinho coś wychodzi? tworzy jakąś przewagę? czy jakieś inne mecze oglądałem w tym sezonie?
1
@Skaramuczi ja bym wycisnął :P koledzy z forum też
1
@klopx ;o gdyby nie Ty byłbym pewny, że jest dopiero 10 rano, a nie już 11. Dzięki, spadam :P
5
@Janiama serio? naprawdę zamierzasz pisanie na forum uzależnić od czynników, na które nie masz wpływu? Szacunek za karierę, ale stary. Masz tyle lat, a zachowujesz się jakby Ci 30 lat odjęło.
Pisz. Każdy się myli, a takich osób jak Ty ta strona potrzebuje.
2
Następny mecz: Barcelona - Chelsea
już myślałem, że Superpuchar Europy :P
1
@matelkoveb jakie nagłe? toć to jedno z najdłuższych zwolnień w historii klubu :P ludzie go zwalniali zanim kontrakt podpisał.
1
stabilna forma.