0

@jacobFCB w sumie już wczoraj do porozumienia niby brakowało 10-20 mln, a więc zobaczymy ich wiarygodność.

1

A więc Romero i inni odstrzeleni. Tier 4 i lepiej czekać na oficjalki klubów, a nie dziennikarzyn.

0

Wy serio myślicie, że wraz z końcem okienka przestaniemy czytać plotek o Neymarze? Oj nie nie.

0

@AdrianGajewski2005 tak, każdy o tym wie, ale człowiek przyśpiesza ten proces.

1

@Deraxium Atletico ofc

0

@MarioVeB! To jest rap. Prawdziwy.

1

Kolejna lekcja rapu


1

@Hosh @Avada Kedavra @macio_944 Rozumiem, że panowie zarabiacie miesięcznie 4-5k zł na rękę w Polsce i po zdaniu tej matury żyjecie jak królowie.

1

@Fabik87 to Romero po tym oknie jest skonczony dla mnie. Nigdzie w szansach nie ma zostanie w PSG, wiec wynika z tego, że odejdzie, a to już będzie sukces.

0

@ViscaBarca123 No a co z tą współpracą między Barcą, a Utrechtem? Tak co sezon jest pisanie o współpracy z jakimiś klubami, a tu nic.

6

Każdy pisze o szansie dla młodych przez kontuzje, a będzie figa z makiem. Beton w pomocy i Griezmann w ataku z Messim, albo kupią na szybko Valverde jakiegoś napastnik w styczniu jak Boateng i będzie brał 2 mln pensji, by zagrać tylko w 2 meczach. Z jeszcze większym przebiegiem niż Suarez. Taka to będzie szansa dla młodych u Valverde.

Słaby mecz > trybuny > 2 mecze szansy po 10 minut > trybuny do końca sezonu > okazyjne wpuszczanie jak będzie mu się dupa palić > sprzedaż.

Właśnie tego się bałem. Że za Valverde klub sprzeda dobrych piłkarzy, bo nie potrafi ich wykorzystać i rozwinąć.

#WieszKtoOut

0

@Danny Gaucho to będzie kosmiczny film.

1

Coś innego, a nie Neymar i Neymar.



Niesamowite flow. Tak się rapuje.

0

"Barcelona ma już gotową kampanię medialną na wypadek powrotu Neymara. Przygotowano z tej okazji specjalny filmik. Klub zamówił też dodatkowe koszulki z nazwiskiem piłkarza. [RAC1]"

Co tu sie dzieje?? Niezłe Media

0

Już mi się nie chce czytać komentarzy na temat tego zarządu i artykułów od gazet o nim. Nie sądziłem, że mi się kiedyś odechce czytania o Barcelonie XD.

0

@Ramos9248 Twoja teoria jest błędna. Real dostał oklep i dlatego zwolnili Beniteza, a Zidane osiągnął sukces, bo sędziowie mu pomogli.

4

@BarcaInfo Ty lepiej nie wyrażaj swojej opinii. Zaszkodził to Valverde przyczyniając się do 2 historycznych kompromitacji. Teraz będą puszczać to przy każdej edycji LM jako historyczne archiwum.

0

@Azi to niech tutaj zagra 4-2-3-1 i po problemie.

0

@Persyfl kto kradnie. Kieszonkowcy czy wlasciciele restauracji.

0

Ten zarząd jest do bani! Kupują na ślepo, wydają setki milionów i sprzedają zawodników po jednym sezonie! Teraz mają sprzedaż Cou i Malcoma. Nie ma kto grać w ataku.

Również sprzedaż Coutinho to kompromitacja zarządu. Jak można kupić gościa za +100mln i nie mieć na niego pomysłu? Co, może też tego nie konsultowali z Valverde. A z takim zarządem. Przykro się na to patrzy.

Rozwój młodego zawodnika u Valverde. Słaby mecz > trybuny > 10 minut w następnych 2 meczach > trybuny i sprzedaż.

1

@Suzu Rzeczywiście XD. Masakra.

0

Wiedziałem, że tak będzie. Kontuzja Dembele... Ale ten atak miernie wygląda. Zduszony Griezmann taktyką Valverde i już podstarzały Suarez.

1

@bafi Normalnie. Po paragwajsku. Wsypujesz yerby. Spytasz się ile? Połowa, 1/3, pełne? Ile chcesz, jak za dużo to dosypiesz, jak za mało to odsypiesz. Jak już zasypałeś, to wlewasz wody. 70, 80 stopni? Wsadź palca. Jak parzy, to zła woda, a jak nie parzy, to akurat.

Słaba parodia Cejrowskiego.

11

@masq Jedna krata. Świetne. Mi się już znudziła krytyka Valverde. Dałem spokój, bo do zwolenników Valverde nic nie trafia, ale się cieszę, że to kontynuujesz. Być może wrócę do tego po urlopie, albo po następnym meczu, haha.

2

Przyznanie się do jazdy bez biletów, to jak krytyka Rakitica po mistrzostwach świata. Mocne i dla odważnych. :D

0

@Skaramuczi Nie podepnę 4 wentylatorów osobno pod płytę. A przez adapter, to już bym chciał podpiąć do kontrolera wentylatorów, który jest w obudowie i się chce dowiedzieć czy to zadziała.

1

Do informatyków. Popsułem sprawę. Zamówiłem obudowę, która ma kontroler wentylatorów 3 pinowy i do tego dobrałem 4 wentylatory 4 pinowe. Niestety tak jest jak się ktoś mało zna, a w opisie nie ma tego za bardzo wyszczególnionego. Mogę kupić wtyczki 4 pinowe na 3 pinowe i podłączyć wtedy po 2 wentylatory do jednego złącza kontrolera? Bo wtedy wystarczyły, by tylko 2 adaptery. Nie chce mi się zwracać już wentylatorów do sklepu.

Tylko, że ja naprawdę potrzebuję pomocy. To nie żadna historyjka. XD.

1

@Michu30 Zawsze myślałem, że przez messengera nikt nie ma problemów zagadać XD.

28

@LuisSalvano Jednak współczuję trochę twoim uczniom XD

0

@ściah To są juniorzy. Junior nie złapie ci regularności najlepszego zawodnika świata, jak nawet ci na najwyższym poziomie tego nie potrafią zrobić. Od tego też jest trener i inni ludzie, by go przygotować. Wystarczy spojrzeć na Sterlinga czy Salaha. Trafili na genialnych ludzi. Bernardo Silva też miał szczęście, że miał taki wybór do kogo trafić i innej opcji bym nie widział dla niego, nawet jakby Barca składała za niego ofertę 100mln € i 20mln netto € pensji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?