robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 niesamowita siła.
1
@Deraxium tak, Messiemu pomogli genialni ludzie, na których nie może trafić Dembele.
0
@Oskar00 to ładnie.
0
@Barca17griezz10 ta :D
0
Znalazł juz ktoś swojego rzeznika w fifie? Mój to Andre Gray. 38 meczów, 43 bramki i 20 asyst. Polecam kartę tego zawodnika :)
2
Artykuł, o którym mówi piłkarz zawsze jest świetny panie Nolla :)
0
@Xavifcb6 Bale nie lapie już żadnej kontuzji, a jest znacznie starszy niż Dembouz jasnowidzu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak ktoś miałby ochotę zagrać ze mna kiedyś meczyk w fifie 20 na ps4, to możecie mnie zaprosić - xroberttc
1
@FCB24 tym, że nie zajmuje miejsca na półce.
3
@Socjopata @Phatro @Gosciuu w Holandii w king burgeru za 3x frytki i hamburgery zapłaciłem 30€. Nie taki zły ten obiad za 10 zl.
4
@xJLx potwierdzam. Przesiadlem się z xboxa na ps i pad tragiczny.
0
@zmiter912576 sam sobie ułóż. Ja zaczynalem od 0 i męczyłem się brązowymi kartami.
0
Fajnie w pracy będę.
1
@Elosek albo się jest zdrowym albo nie.
16
16 lat, przyjęcie perfekcyjne do ziemi w pełnym sprincie, przyjmowanie mocnych piłek stojąc też idealnie. On musi grać.
0
@ViscaBarca123 Mi też się tak wydawało, ale nie. Po prostu trzymał się z tyłu nogi na każdej stronie.
0
Tylko wam się wydaje, że powinien to obronić. Jak już się ma wyprostowaną rękę, to ciężko takie coś wyłapać. Przełamie palce taki strzał.
1
odejdź zły demonie raz na zawsze!
0
Podobała mi się cieszynka Arthura.
4
No jak Griezmann odpali, to gościu już jest spalony, bo jest bardzo wielka szansa na to, że za 2 lata Griezmann będzie jeszcze w klubie.
0
@Khajio ile cwiczyles? Efekty z kalistenika muszą być. Nie ma bata.
2
@Lamora ćwiczenia i ćwiczenia. To bez diety nawet wystarczy, by przytyc.
@Khajio polecam kalistenike. Pompki i takie tam. Bez diety normalnie będziesz tył do pewnego momentu.
27
Messi zasłużenie ;) Nie ma co się oszukiwać. Zostawił przeciwników daleko w tyle w poprzednim sezonie.
2
@SeeleyBooth tzn. Ja byłem na meczu z Ukrainą, ale wrażenie niezle jak się patrzy na Kubiaka czy Leona z bliska :)
2
Jeszcze lepiej się na żywo ogląda tych zawodników.
0
@Rewolucja123 no broni bramki, a gole wpadają. Wysyp straconych goli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@deszczyk89 Jak to zrobić
0
Można wykonywać płatności w ps store karta przedplacona skrill?