pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Medium @Tridente2015 Otóż nie. Jutro jest wiosenny wypad rowerowy z chłopakami. Start z Otomina lub ze Straszyna - dojazd do bazy docelowej, po drodze zaopatrzenie w prowiant (piwo, kiełbasa, jeżyki) i na końcu czeka ognisko i powrót PKM do Gdańska aby nawalonym w nocy nie jechać w ciemnościach.
https://ibb.co/qnkjZCc
https://ibb.co/T8r8ztQ
https://ibb.co/M1XVkRT
Wszystko idealnie zaplanowane
0
Jutro jest wielki dzień
3
Ciekawostka z ostatniej kolejki Polskiej ligi koszykówki.
Trefl Sopot mierzył się z Zastalem Zielona Góra i mogliśmy zobaczyć na parkiecie 2 pary rodzeństwa. Na przeciwko siebie stanęli bracia - Andrzej i Michał Pluta - synowie jednego z najsłynniejszych ligowców - Andrzeja Pluty. W Zastali z kolei grali wspólnie bracia bliźniacy Jan I Szymon Wójcik - synowie jednego z najwybitniejszych polskich koszykarzy świętej pamięci - Adama Wójcika. Obaj przyczynili się do zwycięstwa niepokonanego Trefla w hali 100lecia w tym sezonie.
Wygląda na to że chłopaki zrobią karierę. Warunki fizyczne Wójcików są bardzo obiecujące. Ojciec pewnie byłby dumny.
1
@Comentateiro Potem przyprowadzanie zastraszanych ludzi do wzięcia takiego ślubu - będziesz mój/moja dopóki cię nie zabije i śmierć nas nie rozłączy.
Mentzen niech się skupi na podatkach bo w tym wydaje się dobry. Jak otwiera buzie na tematy światopoglądowe to wychodzi szydło z worka. Zresztą widać to było doskonale w HP 2 lata temu jak się motał.
0
@kylian7 Prawdziwa elita nie głosuje bo dobrze wiedza o co chodzi w tej grze
3
@MesQueUnClub_87 Pewnie tak. W USA kolorowo nie jest z tym ubezpieczeniem dla klas średnich z tego co czytałem i sam system ma sporo wad. U kolegi ostatnio wykryli ogromnego guza mózgu i miał operację w ciągu 2 tygodni, córka znajomej miała coś z macicą i krwawieniami wewnętrznymi - operacja w ciągu 2 miesięcy. Teściu z rakiem - zabieg w ciągu miesiąca. Nie jest też tak że na wszystko w PL się czeka latami i poważna choroba to wyrok.
Dużym problemem są płace i brak lekarzy. U mojego ojca na oddziale brakuje ciągle ludzi mimo zarobków po kilkanaście tys na start. Za granicą mają kilka razy więcej. Sam sprzęt i przygotowania operacyjne na oddziale to ponoć top światowy jeśli chodzi o neurochirurgie.
1
@MesQueUnClub_87 Pewnie zależałoby to od pakietu. Wydaje mi się że w USA podobnie to działa i jeśli nie masz pakietu któregoś wykupionego czy opcji to wystawiają ogromny rachunek.
1
@Kozinho. Tak, mamy nowy model z IKEA - https://ibb.co/MGsbcy9
1
@Kidd Zapraszamy, im więcej tym weselej.
8
@Szase Z kolei Einstein by go wziął w sprincie na 100m bez problemu.
21
@Kidd aa faktycznie zagmatwane bo dzisiaj zamieniliśmy się płciami jak co piątek.
0
@Kidd Pytanie czy Aston utrzyma tempo do końca sezonu. Ja jeszcze śledzę uważnie walkę w Alpine. Gasly to mój drugi ulubiony kierowca a Ocona jakoś nie darzę sympatią. Chciałbym kiedyś zobaczyć Pierra w dobrym aucie jeszcze raz.
1
@kamar24 Proszę, o to dowód:
https://ibb.co/zRt31YS
0
@Kidd Oj ciężko będzie cokolwiek odebrać Maxowi w tym sezonie. Moim jedynym życzeniem jest Ferrari na 2 miejscu ale na razie się na to nie zanosi. Uważam że Leclerc z całej stawki obok maksa ma ten pierwiastek błysku.
3
Dałem rano klapsa żonie i nie powiem, spodobało jej się to i przerodziło w przyjemną zabawę w łózko przed śniadaniem.
0
@Kaamilos87 Chodzi mi o uzależnieniach z dramacie i cierpieniu dzieci
0
@Medium Co było takiego ciężkiego tam? Kompletnie nie pamiętam bo z 12 lat temu oglądałem i tylko kojarzę ze pykł w jeden wieczór a filmy często na raty oglądam
0
@Faro Mbappe. Ktoś musiałby być odklejony albo działać na szkodę klubu aby wybrać Messiego.
1
@Medium Ja za 2 dni z kolei zapale pierwszego papieroska od dłuższego czasu. Robię zazwyczaj detoks od października do wiosny.
0
@Culers
Ja lubię te. Tylko nakładać najlepiej na włosy suche.
https://makeup.pl/product/350527/?gclid=CjwKCAjw5pShBhB_EiwAvmnNV3MTAPpikA7hyY9GEfes_xmNYTQ4jEaj7jPOJ8FvmoI0-aXMVkz4xBoCi6EQAvD_BwE
4
@Kgorecki2500 @barcelonaLM
U mnie dzisiaj wpadł mid Eto z paczki z ikoną 88+ i całkiem jestem zadowolony bo brakowało mi napastnika. Rivaldo sztos. Dałem Puyola z tempem 76 na PO ale o dziwo radzi sobie w obronie :D Nie mam serca aby dawać go na ławkę.
https://www.futbin.com//23/squad/2142044
0
@DragonxNF Znam i oglądałem. Szlau nie było choć klimat w nim był dość fajny. Mroczny Berlin
6
@DonCarletto oczywiście. Strach jest bardzo skuteczny. Nie przeszkodziło mi to w tym aby ojca nie szanować. Jest wybitny w tym czym się zajmuje oraz dobrze nas wychował ani niczego nigdy nam nie brakowało. Mamy fajne relacje
W tamtej k9nkretnej sytuacji mógłby pewnie mi tłumaczyć godzinami że coś źle robię itp ale wołał wlac na dupsko bo pewnie był zmęczony, dużo na głowie i inne rzeczy do roboty. Poszedl na łatwiznę ale kto z nas nie idzie czasem na łatwiznę.
22
@ChessInfo Jak mi ojciec raz wlał na dupsko porządnie to potem już byłem grzeczny jak słyszałem sam tekst od niego że zaraz będzie w dupe i mam smarować tyłek cebulą. Dostałem może z 5 razu na gołą dupę za dzieciaka i nie wspominam ani przeżywam by było to coś wielkiego. Na pewno wynik był zadowalający bo przestałem fikać. Nie jestem fanem kar cielesz
nych ale jak widzę swoje siostry z bezstresowym wychowaniem gdzie dzieci skaczą im po głowach to myślę że czasem się przydają.
0
@DragonxNF @Kaamilos87 Znacie jakieś filmy w tej tematyce? Najlepiej z mrocznym i cierpkim klimatem
4
@Zoker Wjedzie Heinz ostry na górę?
0
@Rewolucja123 Na Annę zawsze miło popatrzeć. Jednak ma coś w sobie przez co kompletnie nie jest dla mnie seksowna i kompletnie mnie nie pociąga mimo że jest bardzo ładną kobietą.
9
@Kgorecki2500 Im więcej zarabiasz tym bardziej ich nienawidzisz.
1
@GeneralXavi @Bobo25
4
@derus ja w Gdańsku dziś więc może być ciężko. Jutro ewentualnie