La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1421 Culés

16Brak mi emocji do Żydów
Brak mi emocji do homoseksualistów
Nie akceptuję aborcji
Nie lubię podatków
Mam mieszane uczucia do UE

Jestem normalnym mężczyzną.

0

@GeneralXavi W każdym przypadku nie akceptujesz aborcji?

0

@GeneralXavi dyskutował bym...

1

1

@GeneralXavi Gdybym zarabiał 10k miesięcznie to może też bym lubił podatki.

34

@GeneralXavi Skrajne zakazanie aborcji jest mocno poeabne moim zdaniem.
Przypadki gwałtu lub mocnego zdeformowania wymagają kompromisu w tej kwestii.

9

@Kgorecki2500 Im więcej zarabiasz tym bardziej ich nienawidzisz.

8

@GeneralXavi Nie mam nic do Żydów. Nie mam nic do homoseksualistów. Aborcja tylko w konkretnych przypadkach (żadna skrobanka na żądanie!!!). Nie lubię podatków.UE coraz bardziej mnie wkur...a.Jestem normalnym mężczyzną...

18

@GodGaveMeStyle @MesQueUnClub_87 nie, są przypadki w którym akceptuję aborcję. Ale nigdy nie będę akceptował aborcji na żądanie, żeby kobiety sobie to traktowały jak pójście do fryzjera. Ten gościu to jest polityk Lewicy i mu chodziło o aborcję na żądanie.

0

@GeneralXavi z RIGCZem

konto usunięte

3

@pt9 Kolega jest młody to jeszcze nie ogarnia, że studia to ma dzięki tym złym podatkom i lekarza też. Bez nich przy minimalnej wrzuca tak dużo do budżetu, że kupiłby sobie za to operacje nożem do masła i "aaa kotki dwa" jako znieczulenie ogólne.

9

@GeneralXavi W takim razie się zgadzam.

1

@ChessInfo W sensie spoko, podatki tak, są ważne. Ale nie takie w wykonaniu Lewicy

0

@GeneralXavi Trudny temat, bo z drugiej strony po co ma sie dziecko rodzić, które jest nie kochane, rodzice mają go w dupie, żyje w patologii co potem sie moze przelozyc na cale zycie. Cięzki temat.

9

@ChessInfo czy ja mówiłem, że uważam że w ogóle nie powinno być podatków? Ale to nie znaczy, że mam je lubić. Co to w ogóle za myślenie. Stanu kiedy jestem mega zmęczony po treningu wydolnościowym - też nie lubię, a jednak uprawiam sporty. Wszystko jednak powinno być robione z głową i odpowiednim szacunkiem do tego, że żeby zarobić jakieś pieniądze, to trzeba włożyć w to pracę i wysiłek. Lewica natomiast ma to gdzieś i najchętniej by opodatkowywała wszystko, wszędzie i zawsze.

Żyjemy w kraju gdzie płacisz PODATEK OD WZBOGACENIA SIĘ kupując AUTO. Co to kur ma być? Zarobiłeś legalnie pieniądze i zapłaciłeś przy tym podatki, potem chcesz je wymienić na samochód. To nie jest wzbogacenie się.

0

Lubi Żydów, ale nie lubi Chrześcijan. Chyba że jako Żydów identyfikuje Izraelitów, którzy zniewalają mniejszości muzułmańskie i notorycznie bombardują cudze tereny i za to ich lubi?
Ciekawi mnie reakcja gdyby ktoś napisał "Lubię rosjan"

0

@pt9 To u mnie wręcz odwrotnie, to na studiach i świeżo po nich przydałoby się te kilka stówek, a teraz te kilka % tu czy tam niezbyt mi robi.

1

@GodGaveMeStyle Z trzeciej strony jest wiele osób, którzy tych dzieci mieć nie mogą i chętnie podzielą się swą miłością z niechcianym dzieckiem, które ma wtedy szansę na normalne życie i kochający dom.

0

@Kgorecki2500
no nie im więcej zarabiasz tym ci więcej zabierają

nie ma uczciwych w 100% podatków, więc raczej byś ich nie polubił

0

@GeneralXavi jestem normalną mężczyzną

konto usunięte

1

@GeneralXavi A czy ja pisałem do ciebie? Odpowiadałem na post usera, który odpowiadał na post usera, żaden nie był Tobą - świat nie kręci się w okół Ciebie..

0

@ChessInfo No nie zorientowałem się o kim piszesz, bo użyłeś stwierdzenia "kolega" :) No to traktujcie mój komentarz do wszystkich.

2

@GeneralXavi No tak, chciałoby się dobrze funkcjonujące urzędy, sensowną emeryturę, ładne parki, zadbane chodniki, edukację na wysokim poziomie, darmowe studia, niedziurawe drogi, kompetentną policję i straż/ambulans, które zawsze przyjadą na czas.
ALE PODATKI TO ZŁO.

Nie twierdzę, że w Polsce prawo podatkowe jest dobrze skonstruowane, ale sama idea podatków i tego, że te pieniądze wracają do Ciebie w innej formie jest słuszna i innej - słuszniejszej - nie ma.

Bo zasada "każdy sobie" działa tylko wtedy, gdy akurat jesteś na górce. A nie w dołku.

1

@GeneralXavi Ja natomiast
-Nie lubię żydów
-homoseksualiści mi nie przeszkadzają ale nachalne wciskanie lgbt już tak
-aborcja tylko w przypadku gwałtu lub wtedy gdyby dziecko miało się urodzić chore (Najwięcej szczekają o aborcje lewaczki albo cuckoldy które by skrobankę robiły przy każdej wpadce)
-nie lubię podatków szczególnie wtedy gdy się je podwyższa.
-Lubię UE ale nie w obecnym formacie

2

@GodGaveMeStyle jesli zagraza zyciu matki, jesli dziecko moze byc powaznie chore, zdeformowane itp, jezeli pochodzi z gwaltu to oczywiscie, ze aborcja powinna byc dopuszczona. Jezeli natomiast jest skutkiem wpadki to oczywiscie nie powinna byc i bezwzgledny zakaz.

0

@GeneralXavi o panie, ten z lewej chce chyba coś tego z tymi tam... Nawet o podatkach by sobie pogadali...

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?