O sobie

  • Zainteresowania Wszystko
  • Ulubiony zawodnik JK, Messi.
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 2014

Statystyki

  • Dni w serwisie 392
  • Liczba komentarzy 63
  • Polecenia 163

Komentarze

0

@Antimadridista_WR Jeszcze jakby chociaż to były merytoryczne dyskusje a nie teksty typu: Nie wrócili ze szkoły! tamci ukradli więcej! itp.

0

@GeneralXavi Trudny temat, bo z drugiej strony po co ma sie dziecko rodzić, które jest nie kochane, rodzice mają go w dupie, żyje w patologii co potem sie moze przelozyc na cale zycie. Cięzki temat.

0

@GeneralXavi W każdym przypadku nie akceptujesz aborcji?

1

@PatrychoO Stanowski fajnie powiedział coś w stylu "Cash uświadomił sobie, że jest polakiem kiedy włączył tv i zobaczył prawego obrońce liverpoolu" :)

0

@Encore 1.Pedri 2.Gavi. Reszty nie oglądam.

Zobacz wszystkie

32

@Essos Od kiedy Laporta jest prezydentem realu?

29

Stanowski krytykujący Santosa za styl jest podobny do fanboyów ronaldo, którzy sie smiali z Messiego, że tylko karne strzelał na mundialu.

12

@gieorgi_kolov Co to jest za głupie pieprzenie, że jak Messi jest w skladzie to już nikt nic nie będzie próbował indywidualnie i tylko będą podawać do niego? przez ostatnie lata w barcy to tak wyglądało, ale nie dlatego, że taka była taktyka tylko była taka impotencja w środku pola, że Messi musiał sie czesto wracać na połowe, żeby piłka w ogóle doszła do napastników. Przy czym Barca miala 2 napastników (Messi, Suarez) z czego ten drugi czego wiele osób może niepamiętać miał straszne problemy ze skutecznością przez co Messi musiał robić dosłownie wszystko sam. Doskonale pokazuje to, że barca po odejściu Messiego 2 razy grała w lidze europy. Teraz jeśli przyjdzie to sytuacja wygląda kompletnie inaczej, w środku pola nasz najlepszy zawodnik Pedri, Gavi który walczy za dwóch, De jong w formie życiowej, Lewy który jak jest w formie jest najlepszą 9 na świecie. W składzie już praktycznie nie ma amigosów tylko są młodzi, głodni gry.

12

@AmigoBlancos Znowu madryciak sie pruje do naszych.

9

@Danny Gaucho Bzdury. Przecież Messi zawodzi w ważnych momentach.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?